چهارمستند«فروشنده»،«پرزیدنت؛آکتور سینما»،«من روحانی هستم» و «شب نامه» را نبینید! رفتاری که در دولت مدعی اعتدال با این مستند‌ها شده مصداق همین جمله است؛ چرا باید سینماگران و مستندسازان از نمایش حقیقت هراس داشته باشند؟
مصطفی ملکیان ادعا کرده که شاعرانی مثل فردوسی، نظامی، حافظ، سعدی و خیام به قیمت عدول از تعالیم پیامبر(ص) شاعر شدند! محمدرضا ترکی در یادداشتی به نقد نگاه او پرداخته است.
تقطیع فیلم و سخنان مهمترین خطرات تلگرام در انتخابات است
بررسی آسیب ها و فرصت های انتخاباتی تلگرام در گفتگوی بصیرت با کارشناس رسانه
در رقابت های انتخاباتی نیز تلگرام می تواند آفاتی به دنبال داشته باشد، کات کردن یک قسمت از فیلم، بریدن یک جمله ای، گذاشتن تصویری که حالا قبل و بعد آن مشخص نیست، می تواند در فضای انتخابات اخلال ایجاد کند.
برای درک فراگیری بازی‌های موبایلی در ایران تنها کافیست بدانیم گیمرهای ایرانی فقط در طول سال ۹۴ نزدیک به ۱۴۰ میلیارد تومان در این بازار هزینه کرده‌اند!
قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر:
قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر از تایید خرید و فروش نوزادان زنان معتاد خبر داد و گفت: اگر مبادی قانونی اجازه دهد، آمار دانش‌آموزان معتاد ارایه می‌شود.
جایگاه هنر انقلاب اسلامی در سینمای کشور
شهید آوینی ماهیت سینمای اسلامی و انقلابی را پی ریزی می کند و ویژگی های هنر اسلامی یعنی تعهد، نگاه انسانی، فطری بودن، رسیدن به معرفت خدا و مبارزه با جریان های باطل را در آثار خود به فعلیت می رساند، به گونه ای که به حق می توان او را تئوریسین و اولین معمار «اندیشه هنر انقلاب» نامید.
امسال در سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر هفت فیلم خارجی و سه فیلم ایرانی در بخش کلاسیک‌های ترمیم‌شده به نمایش درمی‌آید.
نشست خبری «هفته هنر انقلاب اسلامی» با حضور فاضل نظری معاون هنری حوزه هنری برگزار شد.
حمله به اتباع ایرانی در ترکیه، آمریکا و انگلستان
حمله به سه پناهجوی ایرانی در کشورهای مختلف دنیا، خبر اول حوادث رسانه‌های ایرانی مجازی و شبکه‌های اجتماعی طی روزهای اخیر بود.
قبلی۳