افشاي  واقعيت ننگين و خيانت بار سند 2030 يونسكو

افشاي واقعيت ننگين و خيانت بار سند 2030 يونسكو

به نظرتان چرا دبیر يك نهاد آمريكايي مثل کمیسون یونسکو، جمهوری اسلامی را به عنوان کشور پیشگام اجرای ۲۰۳۰ معرفی کرده و از طرف غرب، از ایران تقدیر می‌کنند، یعنی حتی آنها هم توقع چنین کاری را از ما نداشتند و این سند هم ما را غافلگیر کرد و هم آنها را.

"روز قدس" روز موشک باران مشت های آهنین

تحلیلی ساده انگارانه خواهد بود که سیلی زدن ملت به دشمن را فقط در موشک باران اهداف دشمن و تروریستهای تکفیری خلاصه کنیم بلکه سیلی اصلی و تثبیتی این موشک باران روز قدس با حضور پررنگ و با معنای مردم انقلابی ایران به دشمن وارد خواهد آمد.
میهمانی امنیت با طعم عملیات در عُمق

میهمانی امنیت با طعم عملیات در عُمق

عملیات تروریستی تهران اگر چه برای دشمن عملیات در عُمق بود، اما برای مردم ایران یک رزمایش ساده و معمولی بیش نبود. این رزمایش به قدری ساده و معمولی بود که هیجان آن در عکس‌های سلفی نمایان شد نه رُعب و وحشت خیابانی.
برکات انتخابات 29 اردیبهشت  1396

برکات انتخابات 29 اردیبهشت 1396

انتخابات 29 اردیبهشت ،با تمام زشتی ها و تلخی هایش ،زیبا و شیرین است. به چهار دلیل ، انتخابات 96 ، انتخاباتی برکت آور است ...
جایگاه ریاست جمهوری و آفت های آن

جایگاه ریاست جمهوری و آفت های آن

مال‌اندوزی، خوی اَشرافیگری و پرهیز از ساده‌زیستی یکی از بدترین آفت‌هایی است که نه‌تنها شخصیت و موقعیت دولتمردان را در معرض خطر قرار می‌دهد، بلکه امکان درک شرایط عمومی و به‌خصوص قشر محروم جامعه را سخت و عدالت را تحت‌الشعاع قرار داده و زمینه بدبینی مردم به اصل نظام را سبب می‌شود.
پیامدهای حضور مردم در عرصه انتخابات

پیامدهای حضور مردم در عرصه انتخابات

ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، بیمه نمودن مهم ترین شاخصه نظام جمهوری اسلامی اصل ولایت مطلقه فقیه، پشتیبانی از رهبری معظم انقلاب، حفظ تمایت ارضی و حاکمیت نظام اسلامی، حفظ استقلال و آزادی، حفظ ارزش ها و دستاورهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ... نمونه هایی از پیامدهای حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات هستند
‏صحرای طبس موجب رسوایی آمریکا شد

‏صحرای طبس موجب رسوایی آمریکا شد

پنجم اردیبهشت ماه سال 59 بود که حمله نظامی آمریکا به جمهوری اسلامی ایران در طبس رخ داد. در چنین روزی‌ دنیا شاهد شکست مفتضحانه شیطان بزرگ در مقابله با انقلاب اسلامی ایران بود. این ‌شکست مفتضحانه، زمانی ‌رخ ‌داد که ‌آمریکا درصدد برآمده ‌بود تا سرافکندگی و افتضاح ناشی از تسخیر لانه‌جاسوسی در تهران را با ربودن گروگان ها از لانه جاسوسی جبران کند.
جملات انتخابی 95 تابلوی انتخابات 96

جملات انتخابی 95 تابلوی انتخابات 96

پایگاه دفتر مقام معظم رهبری، تمامی جملات کلیدی رهبری را احصاء و در معرض انتخاب مخاطبین گذاشت و مخاطبین سه جمله مهم رهبری را به ترتیب اولویت مشخص کردند. سوال اینگونه مطرح می شود که با توجه به اولویت های مشخص شده و اینکه هرکدام از جملات باخود چه ویژگی هایی را حمل می کند، چگونه می توان از آن ویژگی ها برای انتخاب رییس جمهور آینده بهره برد؟
تسخیر قلب جهان در پازل انتخابات 96

تسخیر قلب جهان در پازل انتخابات 96

برخی تئوری پردازان مطرح آمریکائی براین باورند که جهان دهکده ای بیش نیست، کدخدای آن آمریکا و مغز دهکده در اختیار فرمان اوست. اما قلب این دهکده در غرب آسیا(خاور میانه) است و قلب این منطقه هم کشوری مخالف آمریکا یعنی ایران است. آمریکا برای اعمال قدرت بر کل دنیا چاره ای جز تسخیر قلب قلب جهان ندارد. آمریکایی ها برای رسیدن به قلب ِ قلب جهان 3راهبرد را مدنظر قرارداده اند...
خواب و خیال های جوزف وتل در مورد ایران

خواب و خیال های جوزف وتل در مورد ایران

ژنرال جوزف وتل از فرماندهان نظامی ارتش آمریکا ، با مطرح نمودن گزارشی تحت عنوان حمله نظامی به ایران و اعلام آمادگی ژنرال های ترامپ جهت حمله به ایران ، ایران را به عنوان بزرگترین نیروی بی ثبات کننده در خاورمیانه و مانعی بر سر راه برنامه های آمریکا در خاورمیانه دانسته است و خواستار حمله نظامی آمریکا ، علیه ایران شده است.
۱
یادداشت هادیان
مصاحبه هادیان
گزارش هادیان
مقاله هادیان
استکبار ستیزی در اندیشه رهبران انقلاب

استکبار ستیزی در اندیشه رهبران انقلاب

محمدمهدی آذری نجف‌آبادی
ابعاد نفوذ در نهضت مشروطيت

ابعاد نفوذ در نهضت مشروطيت

گروه سیاسی / احمد قهرماني
ضد ایران، ناقض برجام

ضد ایران، ناقض برجام

علی قاسمی
دستاوردهای روز جهانی قدس

دستاوردهای روز جهانی قدس

حجت الاسلام احمد رضازمانی
نشریات