صفحه نخست  >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳  ، 
شناسه خبر: ۳۰۳۸۹۰
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: بر اساس همکاری‌های انجام شده با وزارت بهداشت در سال گذشته‌ یک هزار و 200 کودک به سازمان بهزیستی معرفی شدند که 600 نفر از این تعداد را نوزادان تشکیل می‌دادند. آنها در معرض آسیب بودند و مراقبت‌های لازم از این نوزادان به عمل نمی‌آمد یا اینکه مادر نمی‌توانست به نوزاد شیر بدهد و مجبور می‌شد غذای آلوده به نوزاد بدهد؛ همچنین برخی از این نوزادان در معرض فروش و دیگر آسیب‌ها بودند.
فروش پژو 301 با قیمت ۸۳ میلیون و ۸۳۹ هزار تومان از امروز آغاز شده است که پس از اضافه شدن مبالغ قانونی و الزامی مازاد، قیمت نهایی قابل پرداخت از سوی متقاضیان، معادل ۹۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خواهد بود. این در حالی است که سال گذشته «هاشم یکه‌زارع» مدیرعامل ایران‌خودرو، قیمت پژو 301 را معادل ۵۸ میلیون تومان اعلام کرده بود. گفتنی است، قیمت داخل با قیمت جهانی آن 30 میلیون تومان فاصله دارد.
«جبار اللعیبی» وزیر نفت عراق اعلام کرد، تهران و بغداد در حال بررسی پروژه خط انتقال نفت از چاه‌های کرکوک به پالایشگاه «کرمانشاه» به منظور پالایش آن است. وزیر نفت عراق در حالی این سخنان را مطرح می‌کند که کرکوک یکی از مناطق مورد منازعه میان بغداد و اربیل است و منطقه کردستان به شدت با این مسئله مخالف است.
گروه طالبان در نامه‌ای سرگشاده خطاب به ترامپ اعلام کرد: نظامیان آمریکایی پس از شانزده سال جنگ باید خاک افغانستان را ترک کنند. در این نامه تأکید شده است، گویی دونالد ترامپ به اشتباهاتی که رؤسای‌جمهور قبلی آمریکا درباره افغانستان مرتکب شده‌اند، پی برده و درصدد برآمده است تا راهبرد آمریکا را در افغانستان بازبینی کند.
«رکس تیلرسون» وزیر خارجه آمریکا در مراسم گزارش سالیانه آزادی مذهبی در جهان، چند کشور از جمله ایران را به محدود کردن آزادی‌های مذهبی متهم کرد. در این گزارش آمده است، از وضعیت آزادی‌های دینی در عربستان نگران هستیم؛ از عربستان می‌خواهیم تا آزادی دینی بیشتری برای همه شهروندان خود فراهم کند.
وزارت خارجه آمريکا بيانيه سابق خود درباره سفر اتباع اين کشور به ايران را به‌روزرساني کرد و درباره سفر شهروندان خود به ايران و آنچه خطرهای تهديدکننده خوانده است، هشدار داد.
دسترسی «تمپ بنک» روسیه به سوئیفت قطع شد؛ این بانک روسی پس از گشایش حساب برای بانک‌های ایرانی نامه تهدید به تحریم و هشدار دریافت کرده بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات