صوت/ مجموعه سرودهای انقلابی
سرودهای انقلاب یکی از به یادماندنی ترین صوت ها برای مردم انقلابی ایران است که مجموعه از آن آنها در مرور دوباره خاطرات در ادامه می آید.
صوت/ کامل ترین مجموعه شعارهای انقلابی
صوت/ سرودی که مورد تحسین رهبر انقلاب قرار گرفت
سرود پابانی محرم 95 هیات میثاق باشهدا دانشگاه امام صادق(ع)، سرودی بود که به گفته میثم مطیعی مورد تحسین رهبر انقلاب به خاطر اشعار انقلابی و جهانی قرار گرفته است.
صوت/ مداحی دهه اول محرم95 مجید بنی فاطمه
حاج سيد مجيد بني فاطمه متولد بهمن 1356 در تهران است. بنی فاطمه درباره شروع مداحي‌اش می گوید: از كودكي حدودا از سن 7 سالگي علاقه به مداحي پيدا كردم وبه طور حرفه اي از سال 71 شروع به خواندن كردم. يادم مي آيد در سال 73 يا 74 در تشيع جنازه شهدا با حاج سعيد حداديان آشنا شدم و اولين جلسه بزرگي كه خواندم ميلاد امام زمان (عج) پيش حاج سعيد خواندم كه آ قاي كريمي هم حضور داشتند. و از سال 73 با حاج سعيد مانوس شدم و ايشان تاثير بسزايي در پيشرفت من داشتند.
صوت/ مداحی دهه اول محرم 95 حاج منصور ارضی
نام حاج منصور ارضی برای بسیاری از ما یادآور خاطرات زیادی است. کسی که خیلی ها مداحی را با او می شناسند و آوای دلنشینش در حافظه تاریخی آستان امامزاده قاسم علیه السلام، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام، مسجد مقدس جمکران، بازار تهران، مسجد ارک و بسیاری از مساجد ایران، به ویژه جبهه های حق علیه باطل برای همیشه ماندگار است. حاج منصور ارضی ذاکری را از سال 1337 در حالی که 5 سال بیشتر نداشت شروع کرد. شیوه خاص مداحی های ایشان طرفداران بی شماری دارد. از آغاز انقلاب اسلامی، عمدتاً با مداحی های هدفمند در زمینه ی انقلاب، دفاع مقدس و ارزش های اسلامی و ... به ایجاد انگیزه در بین مردم، به ویژه جوانان می پرداختند. شیوایی، زیبایی و متانت بیان ایشان در مداحی نیازی به توضیح ندارد. یکی از ویژگی های بارز حاج منصور ارضی، این است که بصيرت جوانان را مهمتر از شور آنها مي‌داند. پس بیان واقعیت های اجتماعی در لابه لای روضه ها، اجتناب ناپذیر است. اگر بخواهم مسئله را کمی شخصی کنم، دعاهای کمیل مسجد ارک و روضه های حضرت رقیه سلام الله علیها در مسجدالشهدا از بی نظیرترین تجربه های زندگی ام بوده است.
صوت/ مداحی دهه اول 95 محمود کریمی
صدای زیبا ، سبک جدید و لحن دلنشین از بارزترین ویژگی های مداحی های حاج محمود کریمی است . او که ذاکری را از خردسالی آغاز کرده است و فضای معنوی جبهه های نبرد حق علیه باطل را تجربه نموده است . پدر و برادر حاج محمود از شهدای گرانقدر دفاع مقدس اند . معمولا حاج محمود اشعاری که می خواند را خود می سراید و در این باره خاطرات شنیدنی بی شماری دارد . کمربند سیاه دان 2 جودو و دان 5 کاراته نشان از این است که ایشان درکنار تهذیب نفس ، به تقویت جسم نیز پرداخته اند.
صوت/ مداحی دهه اول محرم 95 میثم مطیعی
یثم مطیعی جزو ذاکران جوانی است که به سرعت جای خود را در قلب های مشتاق جوانان انقلابی و عاشورایی باز کرد . صدایش همیشه مرا به وجد می آورد اما آنچه بیشتر بر من تاثیر گذاشت ، جمله ای بود که بعد از دفاع از رساله ی دکتری اش گفت : دولت و شوکت و منصب به جهان ارزانی از عناوین جهان مرثیه خوان ما را بس...
صوت/ امام خامنه ای:گفتیم صلاح نمی‌دانیم شما شرکت کنید
یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه‌ی صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم که شما در فلان قضیه شرکت نکنید. نگفتیم هم شرکت نکنید، گفتیم صلاح نمی‌دانیم ما شما شرکت کنید. این را گفتیم. خب یک چیز عادی است. انسان بایستی آن چیزی را که می‌بیند و می‌فهمد و فکر می‌کند که به نفع برادر مؤمن‌اش است باید به او بگوید دیگر. ما هم اوضاع کشور را خب، غالباً بیشتر از اغلب افراد آشنا هستیم. آدم‌ها هم، بخصوص آدم‌هایی که صدها جلسه با ما نشستند و برخاستند بیشتر و بهتر از دیگران می‌شناسیم. با ملاحظه‌ی حال مخاطب و اوضاع کشور به یک آقایی انسان توصیه می‌کند که آقا شما اگر توی این مقوله وارد شدید این دو قطبی در کشور ایجاد می‌شود. دو قطبی در کشور مضرّ است به حال کشور. من صلاح نمی‌دانم شما وارد بشوید. بله، این چیز خیلی مهمی که نیست. این یک چیز خیلی طبیعی است، خیلی ساده است. بله، ما این توصیه را به یکی از آقایان، به یکی از برادران کردیم. خب حالا این مایه‌ی اختلاف بشود بین برادران مؤمن، یکی بگوید فلانی گفته، یکی بگوید نگفته، یکی بگوید چرا پشت بلندگو نگفته؟ خب حالا این هم پشت بلندگو.
صوت/ روایت حماسه | آغاز دفاع
به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس،مجموعه‌ی صوتی «روایت حماسه» را منتشر شد. این مجموعه به روایت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از چند برهه از دفاع مقدس می‌پردازد.
صوت/ روایت رهبر انقلاب از عرفه در کنار خانواده /دعای عرفه با نوای میثم مطیعی
عرفه روز نیایش
کانال تلگرام دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای روایت صوتی رهبر انقلاب از روز عرفه در کنار خانواده را منتشر کرد.دعای عرفه را نیز با صدای میثم مطیعی و محمد رضا غلامرضا زاده بشنوید.
صوت/ مدح علی بن موسی الرضا(ع)
صوت/پادکست بصیرت با موضوع نقض برجام
ما نقض نمیکنیم برجام را لکن اگر طرف مقابل نقض کند که حالا همین‌طور این کسانی که نامزد ریاست جمهوری آمریکایند، مدام دارند تهدید میکنند که ما می‌آییم پاره میکنیم، نقض میکنیم، اینها اگر پاره کردند، ما آتش میزنیم. اینکه حالا نقض نمیکنیم، متّکی است به دستور قرآن: اَوفوا بِالعَهد
قبلی۲بعدی