پرده نگار/ گذری بر مبانی  قرآنی جهاد کبیر
جهاد فقط به معنای قتال نیست، فقط به‌معنای جنگ نظامی نیست؛ جهاد یک معنای بسیار وسیع‌تری دارد. در بین جهادها جهادی هست که خدای متعال در قرآن آن را «جهاد کبیر» نام نهاده ...
پرده نگار/ تکرار جنگ احزاب
رهبرفرزانه انقلاب اسلامی در دیدار با دانشجویان در تاریخ 95/4/12 اوضاع کنونی کشور را به جنگ احزاب تشبیه کردند مسلماً این تشبیه حکیمانه دارای ابعاد وزوایای گوناگونی است که واکاوی آن علاوه بر شناخت بهتر ودقیقتر اوضاع کنونی کشورعزیزمان، ما را در شناخت مسیر صحیح واتخاذ راهکارهای مناسب جهت مواجهه بااتفاقات جاری یاری می نماید.
پرده نگار/ کشمیر فلسطین گمنام جهان اسلام
منطقه کشمیر واقع در شمالی‌ترین نقطه شبه‌قاره هند، با جمعیتی بالغ بر 10 میلیون نفر و قاطبه‌ای 90 درصدی از مردم مسلمان، پس از سال‌ها تلاش برای استقلال و آزادی، همچنان از خشونت‌های گاه و بیگاه نیروهای دولتی و نیز تندروی‌های گروه‌های افراطی وهابی رنج می‌برد.
پرده نگار/اقتصاد مقاومتی، نقشه راه پیشرفت و عدالت
پرده نگار/ اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل نجات بخش انقلاب و کشور
وقتی روند شتاب زای تحولات سیاسی و حوادث پیچیده منطقه ای و جهانی را دنبال می کنیم می بینیم که منازعه راهبردی آمریکا در تقابل با نظام اسلامی به فاز جدیدی رسیده است. تغییر در اذهان؛ تغییر باورها توام با فشار زیاد اقتصادی مورد هدف است.
پرده نگار/نگاهی به ابعاد اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و دفاعی شعار سال
تبیین بیانات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال 95
پرده نگار/ «ابزارها و شیوه‌های نفوذ»
نفوذ شکلی ظریف و نامرئی از قدرت است که از طریق تسخیر و مهار دستگاه محاسباتی و نظام تصمیم‌گیری یک فرد، گروه، دولت و... اعمال می‌شود.
پرده نگار/خطر تحریف امام
خطر تحریف امام به‌عنوان یک هشدار باید در گوش و چشم مسئولان کشور، صاحب‌نظران فکری انقلاب، شاگردان قدیمی امام، کسانی که علاقه‌ی به این راه دارند و عموم جوانان، فرزانگان، دانشگاهیان، حوزویان تلقّی بشود.94/3/14
پرده نگار/جریان های سیاسی و تمدن اسلامی
حرکت ها و اندیشه های سیاسی اجتماعی زمانی به جریان تبدیل می شوند سه ويژگي داشته باشد. «برخورداري از گفتمان» «دارای پشتوانه تئوريك» «داری زمينه اجتماعي» دارای طرفدار در اقشار مختلف جامعه بوده و بتواند اهداف عيني اجتماعي تعقيب کند.
پرده نگار/دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران
نظام جمهوری اسلامی با ایستادگی در مقابل زیاده خواهی های ابرقدرت ها و زیر بار حرف زور آنها نرفتن، نشان داد که پایه ی دوم این نظم جهانی نیز از اعتبار چندانی برخوردار نیست
قبلی۴