صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۳  ، 
شناسه خبر : ۳۲۴۵۱۷
محمد باقر قالیباف عصر امروز در حاشیه سفر خود به شهرستان ایذه در جمع مردم روستاهای سادات حسینی حضور پیدا کرد.

وی در این دیدار با اشاره به جان‌فشانی مردم کوخ‌نشین در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی اظهار کرد: وقتی می‌گوییم که به مردم خوزستان مدیون هستیم و در این مساله هیچ‌گونه تعارفی نداریم.
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اولویت قرار دادن حل مشکل محرومان و مستضعفان وظیفه ماست، اضافه کرد: با توجه به مشکلات موجود در استان خوزستان و ظرفیت‌های موجود در آن، این استان محروم مانده است و باید در جهت رفع آن کوشید.
قالیباف با بیان اینکه مردم زیادی در مناطق حاشیه سد کارون ۳ با وجود ۶ میلیارد متر مکعب آب تشنه هستند گفت: احیای مناطق خسارت دیده از آبگیری سد و نیروگاه کارون ۳ باید در دستور کار باشد.
وی با اشاره به وظیفه خود در مجلش شورای اسلامی و اقدام برای نظارت و اجرای قانون ادامه داد: حل مشکلات همه مناطق محروم کشور در دستور کار مجلس شورای اسلامی است و سال آینده در زمان تنظیم برنامه هفتم توسعه در مجلس احکامی در دستور کار قرار می‌گیرد که مستقیما برای جل مشکلات محرومان باشد.
قالیباف در پایان تاکید کرد: با همراهی مردم و به‌ویژه جوانان در مناطق محروم برای حل مشکلات از جمله اشتغال تلاش خواهیم کرد و حل مشکلات مناطق توسعه نیافته و محروم ایذه در دستور کار است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات