صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۳  ، 
شناسه خبر : ۳۳۰۶۴۳
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: مقاومت فلسطین در جریان تحولات جاری رژیم صهیونیستی را در بحرانی گرفتار کرده که در تاریخ آنها بی‌سابقه بوده است.

به گزارش المیادین، زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز در جمع مردم لبنان در منطقه ضاحیه در جنوب بیروت سخنرانی کرد.

مهمترین بخش‌های سخنرانی وی به شرح زیر است:

-ما در نبردی بزرگ به پهنای کل سرزمین فلسطین قرار داریم. در این نبرد همه اقشار ملت فلسطین در حال رقم زدن یک صفحه جدید در تاریخ دفاع از قدس و مسجدالاقصی هستند.

-قدس همچنان در صدر توجهات ما قرار دارد. ملت فلسطین نیز با وجود شرایط سخت و دشوار و محاصره همه جانبه به مبارزات خود ادامه خواهند داد و مقاومت نیز در کنار آنها در میدان حضور دارد.

-بار دیگر تاکید می‌کنیم که اسرائیل رژیمی است که از خانه عنکبوت سست‎‌تر است.

-مقاومت تا زمانی که صهیونیست‌ها فلسطین را ترک کنند به نبرد با آنها ادامه می‌دهد.

- مقاومت فلسطین در جریان تحولات جاری رژیم صهیونیستی را در بحرانی گرفتار کرده که در تاریخ آنها بی‌سابقه بوده است.

«اسامه حمدان» عضو دفتر سیاسی حماس نیز در این تجمع مردمی تاکید کرد: مقاومت ملت فلسطین را از رود اردن تا دریای مدیترانه متحد ساخت . البته هم اکنون یک اتاق عملیات مشترک نبرد با دشمن صهیونیستی را مدیریت می‌کند.

حمدان تاکید کرد: اکنون هدف مقاومت آزادسازی فلسطین است و این جزو دستاوردهای مقاومت در این روزها است، معادله امروز ما این است که مقاومت ما بخاطر آزادسازی فلسطین است نه برای مذاکره یا بهبود شروط مذاکره!

وی افزود: ما هیچ برنامه مذاکره یا سازشی با دشمن نداریم، برنامه ما با دشمن تنها مقاومت است. مقاومت هنوز غافلگیری‌های زیادی برای دشمن دارد

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
پرطرفدارترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات