بین الملل >>  بین الملل >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵  ، 
شناسه خبر : ۳۴۰۱۰۲
منابع فلسطینی با اشاره به یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین در کرانه باختری، از درگیری مسلحانه شدید میان مبارزان مقاومت و صهیونیست‌ها در این منطقه خبر دادند.

یورش گسترده صهیونیست‌ها به اردوگاه جنین و درگیری با مقاومت+ فیلم

به نقل از وبگاه شهاب نیوز، منابع فلسطینی با اشاره به یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین در کرانه باختری، از درگیری مسلحانه شدید میان مبارزان مقاومت و صهیونیست‌ها در این منطقه خبر دادند.

منابع فلسطینی صبح امروز اعلام کردند که گروهی از نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی منزل شهید رعد حازم (مجری عملیات شهادت طلبانه تل آویو) را در اردوگاه جنین محاصره کردند.

در پی این اقدام، منابع محلی گزارش دادند که پس از یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین و محاصره منزل شهید رعد حازم، مبارزان مقاومت به سمت آن‌ها آتش گشوده و درگیری مسلحانه شدیدی در این منطقه به وقوع پیوسته است.
 
بنابراین گزارش، در پی این درگیری‌ها ستونی از دود از اردوگاه جنین به آسمان برخاست. همچنین منابع بیمارستانی از زخمی شدن دو نفر تاکنون در این درگیری‌ها و انتقال آنها به بیمارستان خبر دادند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز از اجرای یک عملیات نظامی در اردوگاه جنین و مناطق اطراف آن خبر داده است.

گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز دقایقی پیش با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که مبارزان مقاومت به سوی نظامیان صهیونیست در جریان یورش آنها به اردوگاه جنین، آتش گشوده اند و با آنها وارد درگیری شده اند.

صهیونیست‌ها چند هفته پیش یک واحد مسکونی متعلق به خانواده شهید حازم را در شهر جنین منفجر کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات