کتاب 365 خاطره برای 365 روز + PDF

کتاب 365 خاطره برای 365 روز + PDF

اگر کتاب خاطرات شهدا را آرام آرام ورق بزنی و با تأمل بخوانی، می بینی که رابطه زیبا با پدر و مادر و خانواده،احترام به بزرگتر، همسرداری، ازدواج آسان و...در زندگی آنان موج می زند که هر کدام از این ها نیاز به تدبر و تأمل به سزایی دارد…
کتاب صوتی پرسش ها و شبهات اصلی دفاع مقدس

کتاب صوتی پرسش ها و شبهات اصلی دفاع مقدس

معاونت سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه در راستای ماموریت ذاتی خود که همانا بصیرت افزایی می باشد، اقدام به تولید و نشر مجموعه ای صوتی با عنوان "پرسش ها و شبهات اصلی دفاع مقدس" به بیان شیوا ورسای سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه نموده است. در این مجموعه تلاش داشته‌ایم که به برخی از شبهات اساسی جنگ پاسخ اصولی و منطقی دهیم.
کتاب  پرسمان سیاسی + P D F

کتاب پرسمان سیاسی + P D F

در نیمه نخست سال 1400 ، دو تحول بزرگ داخلی و منطقه ای رخ نمود که هر یک نیازمند تأمل و تدبر و داشتن تحلیل صحیح است. تحول اول، حماسه بزرگ انتخابات 28 خرداد بود که در یک شرایط کاملاً استثنایی با لطف و عنایت الهی و هوشمندی مردم تحت هدایت های رهبر حکیم انقلاب اسلامی پدید آمد. اما تحول دوم مربوط به مسائل داخلی کشور افغانستان است . تحولات افغانستان از جنبه های گوناگون نیاز به بررسی، تبیهین و تحلیهل دارد. آمری ها پس از 20 سال اشغالگری، ظلم و جنایت در حق ملت مظلوم افغانستان، با تحمل هزینه ها و خسارتهای سنگین جانی و مالی، مجبور به فرار خفت بار از این کشور شد.
کتاب / شبهه انتخابات + P D F

کتاب / شبهه انتخابات + P D F

این کتاب غالباً پیاده شد ه ی جلسات پرسش و پاسخ حجت الاسلام راجی در جمع اساتید، دانشجویان، طلاب و نخبگان کشور است که توسط اندیشکده راهبردی سعداء تهیه و تنظیم شده است.
بيست گفتار در باب انتخابات 1400

بيست گفتار در باب انتخابات 1400

انتخابات در ايران به عنوان مظهر مردم‌سالاري ديني، عامل بي‌بديل و تعيين‌کننده در تحکيم پشتوانه‌هاي مردمي نظام، خنثي‌کننده تهديدات دشمنان و تضمين‌کننده امنيت ملي و همچنين عامل افزايش‌دهنده آبروي بين‌المللي جمهوري اسلامي به شمار مي‌آيد.
۲