جهانگیری سوخت! / حلقه بسته دولت روحانی!
شُک و بُهت در جریان های ضد انقلاب پس از دستگیری روح الله زم
کانال حق نیوز از تمامی کسانی که عضو آمد نیوز هستند خواست تا هر چه سریعتر کانال آمد نیوز را ترک نمایند در این کانال آمده است: کاربرانی که به هر دلیلی با ادمین‌های کانال آمدنیوز چت کرده‌اند، بهتر است سریعتر چت تلگرام خود را به طور کامل پاک کنند.
مغالطات يک نقد
نقد و بررسي اظهارات غيرکارشناسانه رييس جمهور در حمله به شوراي نگهبان
نظارت شوراي نگهبان براي آن است که اولا مردم با خيال آسوده تري دست به انتخاب بهترين بزنند، ثانيا افراد ناشايست نتوانند با فريب افکار عمومي و اعتمادسازي دروغين خود را به ملت قالب کنند.
عليه دموکراسي!
در حالی که نزديک به انتخابات پيش رو هستیم اصلاح طلبان به جاي پذيرش مسئوليت و عذرخواهي از افکار عمومي، سياست رفع تکليف در پيش گرفته و تلاش مي‌کنند از خود سلب مسئول کرده و دست به جعل اين معنا بزند که ما مي‌خواهيم مسائل مردم را حل کنيم اما نمي‌گذارند!
عباس آخوندی: دولت نمی داند که میخواهد چه کند!
آنچه از اختيارات رييس‌جمهوري مهم‌تر است، اين است كه دولت بداند، مي‌خواهد چه كند؟ اگر رييس‌جمهوري نداند كه مي‌خواهد چه كند حتي اگر اختيار تمام عالم را هم داشته‌ باشد، فايده‌اي ندارد. اصل قصه اين است كه دولت نظريه ندارد.
کلاهبرداران سلطنت طلب
بررسي بخشي از فعاليتهاي اپوزسيون خارج نشين در نيمه مرداد ماه 1398
اپوزيسيون خارج نشين و رسانه هاي ايشان در فضاي کنوني بيش از گذشته روي مـسـائل فـرهـنـگـي، هـدايـت شـورش هـاي داخل کشور و دفاع از افراد بازداشت شده سرمايه گذاري مي‌کنند
فقط به قصد عیادت از احمدی نژاد!
در این ایام باید هر روز منتظر بود تا خبری جدید پیرامون نشست و برخاست فعالین سیاسی از احزاب و گروه های مختلف به گوش رسد که معمولا پشت پرده های آن ذهن بخشی از جامعه را مشغول خواهد کرد.
احتمال پیروزی جریان سوم در انتخابات!
مرتضی الویری: در انتخابات آینده حرف اول را جریانی خواهد زد که بتواند پاسخ روشنی برای حل مشکلات مردم داشته باشد و شاید این جریان مستقل از جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا بوده و در واقع یک جریان سومی باشد.
تجربه ناموفق لیست امید!
با توجه به این که جریان اصلاحات یک جریان قوی و مطرح روز بود و تعداد خیلی زیادی از مردم هم استقبال می‌کردند، برای چنین جریانی بستن لیست حداقلی زیبنده نبود و گمان می‌کردیم از میان افرادی که تأیید صلاحیت شدند، می‌شود افراد را جمع کرد.
آیا «گفتگوی ملی» همان «آشتی ملی» است؟!
موقعی که می گوییم گفتگوی ملی مقصودمان فتنه گران نیستند. مقصودمان انحرافی های این طرفی هم نیستند که یک موقع منتسب به اصولگرایی بودند. ما گفتگو را بین جریاناتی می دانیم که در چارچوب نظام هستند.
خوش خدمتی به اصولگرایان!
خیلی وقت است که فراکسیون امید از خود نمی‌پرسد مردم چهار سال پیش چرا به ما رای دادند؟! به نظرم اصلاح طلبان مجلس مدت‌هاست از این موضوع گذر کرده‌اند و فقط و فقط به قدرت و هوای قدرت داشتن برایشان مطرح است.
مرزهای نواصولگرايي
گفتگو با دکتر «موسي پور‌‌موسوي»
نواصولگرايان با ايجاد گروه‌هاي مختلف آموزشي و پژوهشي همه ظرفيت‌هاي پيشرفت را شناسايي کرده‌اند / نواصولگرايان بر اساس همه ظرفيت‌هاي کشور براي اداره جامعه برنامه دارند / در نظر نواصولگرايي انتخابات يعني مسابقه برنامه ها، نه مسابقه بين افراد و دو جريان سياسي
قبلی۲بعدی