در دولت چه کسی همه کاره است!؟
اعتراضات بخشی از جریان اصلاح طلبان به مدیریت داخلی دولت اعتدال روز به روز در حال افزایش است. این اعتراض از آنجایی است که ناکارآمدی و ضعف های موجود در دولت گریبانگیر اصلاح طلبان نیز شده است و ایشان توان پاسخگویی نسبت به عملکرد دولت مورد حمایت اصلاح طلبان را ندارند.
قصه تکراري محدوديت اختيارات!
طرح ادعای «محدوديت اختيارات» معمولا وقتي در دستورکار قرار مي‌گيرد که کارآمدي دولت در بخش‌هاي مختلف مورد ترديد افکار عمومي واقع شده و اعتراضات بالا گرفته و دولت توانايي اقناع و پاسخگويي ندارد.
فشار براي استعفاي روحاني در دستورکار اصلاح طلبان
اين اظهارات در حالي است که در طول سال‌هاي اخير اصلاح‌طلبان رقيب سياسي خود را متهم به فشار به دولت براي ناکارآمدسازي و استعفا کرده‌اند.
ملاحظات ديدار فعالان سياسي و رييس جمهور + عکس
اين قبيل نشست ها مي‌تواند موجب همگرايي جريان هاي سياسي از يکسو و دولت و دستگاه اجرایی شود.
آیاشورای نگهبان مقصر ورود اصلاح طلبان ضعیف به مجلس است؟
همین نیروهای اصلاح طلب که ضعیف خوانده می شود توسط فردی مثل عارف هدایت و سرپرستی می شوند ،عارف فردی است که چهار سال معاون اول رئیس جمهور ، و چهار سال وزیر پست، تلگراف و تلفن کابینه، اولین رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و معاون رئیس جمهور و اکنون عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و عضومجمع تشخیص مصلحت نظام می باشد.
حمله اصلاح طلبان به عارف!
عارف که در طول پذيرش رياست فراکسيون اميد مجلس، نتوانسته رضايت راديکال‌ها را جلب نمايد، به تازگي نسبت به خبر نامگذاري خياباني به نام محمدرضا شجريان واکنش نشان داده است
اصلاح طلبان و ولنگاري در فضاي مجازي
نيروهاي ارزشي در طول سال هاي اخير بارها مورد هجمه اراذل و اوباش قرار گرفته و دهها شهيد آمر به معروف و ناهي از منکر را تقديم انقلاب کرده اند. شهدايي که بدست اوباش به قتل رسيده اند!
روحانی را اصلاح طلب نمی‌دانم! /  اصلاح طلبان برانداز نیستند!
ابطحی معلوم نکرد که چرا اصلاح طلبان حاضر به مرزبندی مشخص با براندازان نیستند و بخش قابل ملاحظه‌ای از ضدانقلاب امروز را اصلاح طلبان دیروز تشکیل می‌دهند !
زیباکلام:  اصلاح‌طلبی بی‌هویت شده است
علی‌رغم آن‌که بیش از دو دهه از شکل‌گیری اصلاحات می‌گذرد اما بسیاری از رای‌دهندگان نمی‌دانند خواسته‌های این جریان کدام هستند و اساسا چه تفاوتی میان آنان با اصولگرایان وجود دارد.
«شوراي وحدت»، فراتر از «جمنا» عمل مي‌کند
بررسي آخرين وضعيت جبهه مردمي نيروهاي انقلاب اسلامي در گفتگو با مهندس مهدي چمران
قرار است شوراي وحدت شکل بگيرد تا فراتر از جمنا فعاليت کند. يعني افزون بر گروه‌ها و احزاب برخي از شخصيت‌ها که حزب، گروه و دسته ندارند ولي در بين مردم جايگاه دارند، عضو شوراي وحدت شوند تا از اين طريق به يک نظر و گفتمان واحد اجتماعي، فرهنگي و سياسي برسيم.
اعترافات بهزاد نبوي | برخي اصلاح طلبان نظام را قبول ندارند!
تکنوکرات‌ها و دشمني با مديريت جهادي!
جريان‌هاي غرب‌گرا که اتفاقا حاميان سياسي مديران تکنوکرات غربي نيز به حساب مي‌‌آيند، تلاش دارند تا با حمايت از اين سبک مديريتي، از گسترش گفتمان انقلابي‌گري جلوگيري کرده و لبه تيغ حملات رسانه‌اي خود را به سوي اين گفتمان نشانه رفته و ذهنيت افکارعمومي را نسبت به مديريت جهادي مخدوش نمايند.
قبلی۲بعدی