خوش خدمتی به اصولگرایان!
خیلی وقت است که فراکسیون امید از خود نمی‌پرسد مردم چهار سال پیش چرا به ما رای دادند؟! به نظرم اصلاح طلبان مجلس مدت‌هاست از این موضوع گذر کرده‌اند و فقط و فقط به قدرت و هوای قدرت داشتن برایشان مطرح است.
مرزهای نواصولگرايي
گفتگو با دکتر «موسي پور‌‌موسوي»
نواصولگرايان با ايجاد گروه‌هاي مختلف آموزشي و پژوهشي همه ظرفيت‌هاي پيشرفت را شناسايي کرده‌اند / نواصولگرايان بر اساس همه ظرفيت‌هاي کشور براي اداره جامعه برنامه دارند / در نظر نواصولگرايي انتخابات يعني مسابقه برنامه ها، نه مسابقه بين افراد و دو جريان سياسي
اصلاح طلبان هم به صف مخالفان مذاکره پیوستند!
عباس عبدی: من همواره از مذاکره بدون قید و شرط حمایت می‌کنم و طرفدار آن هستم اما درباره موضوع خاص ایالات متحده در شرایط کنونی و آنچه مطرح می‌کند نظر مخالفی با مذاکره دارم چراکه ما موضوعی برای مذاکره نداریم.
آغاز به کار شورای راهبردی وحدت اصولگرایان
شورای راهبردی وحدت همان مکانیزمی است که برای همگرایی اصولگرایان در انتخابات مجلس 98 درنظر گرفته شده، این مکانیزم قرار است آن انتخابات را پوشش دهد و همه در آن حضور داشته باشند.
در دولت چه کسی همه کاره است!؟
اعتراضات بخشی از جریان اصلاح طلبان به مدیریت داخلی دولت اعتدال روز به روز در حال افزایش است. این اعتراض از آنجایی است که ناکارآمدی و ضعف های موجود در دولت گریبانگیر اصلاح طلبان نیز شده است و ایشان توان پاسخگویی نسبت به عملکرد دولت مورد حمایت اصلاح طلبان را ندارند.
قصه تکراري محدوديت اختيارات!
طرح ادعای «محدوديت اختيارات» معمولا وقتي در دستورکار قرار مي‌گيرد که کارآمدي دولت در بخش‌هاي مختلف مورد ترديد افکار عمومي واقع شده و اعتراضات بالا گرفته و دولت توانايي اقناع و پاسخگويي ندارد.
فشار براي استعفاي روحاني در دستورکار اصلاح طلبان
اين اظهارات در حالي است که در طول سال‌هاي اخير اصلاح‌طلبان رقيب سياسي خود را متهم به فشار به دولت براي ناکارآمدسازي و استعفا کرده‌اند.
ملاحظات ديدار فعالان سياسي و رييس جمهور + عکس
اين قبيل نشست ها مي‌تواند موجب همگرايي جريان هاي سياسي از يکسو و دولت و دستگاه اجرایی شود.
آیاشورای نگهبان مقصر ورود اصلاح طلبان ضعیف به مجلس است؟
همین نیروهای اصلاح طلب که ضعیف خوانده می شود توسط فردی مثل عارف هدایت و سرپرستی می شوند ،عارف فردی است که چهار سال معاون اول رئیس جمهور ، و چهار سال وزیر پست، تلگراف و تلفن کابینه، اولین رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و معاون رئیس جمهور و اکنون عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و عضومجمع تشخیص مصلحت نظام می باشد.
حمله اصلاح طلبان به عارف!
عارف که در طول پذيرش رياست فراکسيون اميد مجلس، نتوانسته رضايت راديکال‌ها را جلب نمايد، به تازگي نسبت به خبر نامگذاري خياباني به نام محمدرضا شجريان واکنش نشان داده است
اصلاح طلبان و ولنگاري در فضاي مجازي
نيروهاي ارزشي در طول سال هاي اخير بارها مورد هجمه اراذل و اوباش قرار گرفته و دهها شهيد آمر به معروف و ناهي از منکر را تقديم انقلاب کرده اند. شهدايي که بدست اوباش به قتل رسيده اند!
روحانی را اصلاح طلب نمی‌دانم! /  اصلاح طلبان برانداز نیستند!
ابطحی معلوم نکرد که چرا اصلاح طلبان حاضر به مرزبندی مشخص با براندازان نیستند و بخش قابل ملاحظه‌ای از ضدانقلاب امروز را اصلاح طلبان دیروز تشکیل می‌دهند !
قبلی۳بعدی