حدادعادل در همایش بانوان شورای ائتلاف: تلاش داریم حضور زنان در مجلس آینده بیشتر باشد
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: تلاش ما این است که حضور زنان را در مجلس بیشتر کنیم.زنان تنها برای مسائل زنانه نباید وارد مجلس شوند.تعداد زنان ما در مجلس تناسبی با واقعیت های جامعه ندارد. چرا در 290 نماینده مجلس باید تعداد خانم ها تنها 17 نفر باشد؟!
تصویب کلیات راهبرد انتخاباتی جبهه اصلاحات در انتخابات
کلیات راهبرد انتخاباتی جبهه اصلاحات در انتخابات ۱۴۰۲ در مجمع عمومی این جبهه به تصویب رسیده است.
پاسخ رئیس اجرایی شورای وحدت به احتمال اجماع با شورای ائتلاف: هیچ چیزی غیرممکن نیست
منوچهر متکی رئیس اجرایی شورای وحدت در پاسخ به این سوال که آیا امکان اجماع با شورای وحدت و شورای ائتلاف وجود دارد، گفت: در عالم سیاست هیچ چیزی غیر ممکن نیست و ما در حال حاضر شرایط را رصد می کنیم و البته در حال حاضر لیست مان را مستقل می بندیم.
حدادعادل در جلسه شورای ائتلاف : همراهی مجلس و دولت حل مشکلات را تسریع می‌کند
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به ضرورت همراهی قوا بخصوص مجلس و دولت با یکدیگر برای حل بهتر مشکلات کشور، به تمثیل رهبر معظم انقلاب از این همکاری اشاره و گفت: رهبر انقلاب همراهی دو قوه مقننه و مجریه را مانند حرکت قطار تشبیه کردند که در اینجا مجلس ریل گذاری می کند و دولت لوکوموتیو پیشرفت کشور را بر روی این ریل‌ها حرکت می‌دهد.
روحانی: امنیت و سلامت در انتخابات جزو ثمره‌های انقلاب است
رئیس‌جمهور سابق کشورمان، گفت: به نظر بنده انتخابات آزادِ مشارکتی، امنیت و سلامت، جزو ثمره‌های انقلاب است.
روایت حداد عادل از گرانی‌های تأثیرگذار در انتخابات
این یک واقعیت است که انتخابات در ایران ۲ دشمن دارد و آن ۲ دشمن نیز "بانیان گرانی" و"بانیان تحریم انتخابات" هستند.
در جلسه احزاب سیاسی با رئیس‌جمهور چه گذشت؟
نشست رئیس‌جمهور با ۵۰ نفر از دبیران کل احزاب و فعالان سیاسی امروز برگزار شد که برخی چهره‌های سیاسی حاضر در جلسه جزئیاتی از این جلسه را تشریح کرده‌اند.
رئیس شورای ائتلاف گفت: اگر افرادی که مشکلات اخلاقی و مالی دارند، در انتخابات تایید صلاحیت شوند، این موضوع ضد سیاست افزایش مشارکت در انتخابات خواهد بود و باعث کاهش حضور مردم در پای صندوق‌ها می‌شود.
۹ دی ۸۸ در شهر‌های مختلف ایران چه گذشت؟
۹ دی سال ۸۸ حضور تاریخی مردم ایران برای دفاع از اسلام و نظام به مثابه سیلی خروشان، فتنه و فتنه‌گران را با خود برد و به نیستی کشاند.
پورمحمدی: اگر مجلس توانمند می‌خواهیم باید افراد شایسته را به جامعه معرفی کنیم
رئیس شورای وحدت گفت: اگر مجلس توانمند و پویا می‌خواهیم باید افراد شایسته را شناسایی و به جامعه معرفی کنیم. البته مردم هم باید تلاش کنند تا ملاک‌های شایستگی و کارآمدی را احصا کنند و در انتخاب کاندیداها در نظر داشته باشند.
مناظره شریعتمداری و هاشمی درباره شیوه‌های رقابتی شدن انتخابات
مدیرمسئول روزنامه کیهان و رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی درباره شیوه‌های رقابتی شدن انتخابات به مناظره پرداختند.
سعید جلیلی: حامیان غربی زن، زندگی، آزادی هزاران زن و کودک را در غزه کشتند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره شهید احمدی روشن دانشگاه شریف گفت: بایدن و ماکرون ادعای حمایت از زن زندگی آزادی در ایران داشتند ولی در پرده دوم امسال همین بازیگران به کودکان و زنان فلسطینی در بیمارستان حمله کرده و هزاران کودک و زن را می کشند.
قبلی۳بعدی