نعیم قاسم: پیام «وعده صادق» به اسرائیل و حامیانش رسید
شیخ نعیم قاسم با بیان اینکه حزب‌الله آماده پاسخ به هرگونه گسترش تجاوزات صهیونیست‌هاست تاکید کرد هیچ طرفی به اندازه ایران و محور مقاومت از مردم فلسطین دفاع نکرده و پیام‌ عملیات «وعده صادق» به همه رسید و ایران مقابل چشم همه دنیا پاسخ اسرائیل را داد.
ناپدید شدن هزاران نفر در غزه بعد از عقب‌نشینی صهیونیست‌ها
دفاع مدنی غزه با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها از سلاح‌های ناشناخته و وحشتناکی برای قتل عام مردم غزه استفاده می‌کنند که پیکر شهدا را تبدیل به خاکستر کرده است گزارش داد بعد از عقب‌نشینی اشغالگران از چند منطقه هزاران فلسطینی به طرز مشکوکی مفقود شده‌اند.
هشدار هنیه به صهیونیست‌ها درباره رفح: آماده دفاع هستیم
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس به صهیونیست ها درباره تجاوز زمینی به رفح هشدار داد و گفت: اگر دشمن تصمیم بگیرد به رفح حمله کند، مردم ما پرچم سفید را بالا نخواهند برد و مقاومت آماده دفاع از خود است.
حمله پهپادی به مقر نیروهای الحشدالشعبی در بغداد
منابع خبری از وقوع انفجار در یک پایگاه نظامی متعلق به نیروهای الحشدالشعبی و ارتش عراق خبر داده‌اند.
مقامات اسرائیلی نمایش تمسخرآمیز ریزپرنده‌ها را پایان حمله به ایران اعلام کردند
کانال 12 تلویزیون رژیم اسرائیل بعد از سرنگونی 3 ریزپرنده در اصفهان خبر داد مقامات این رژیم حمله به ایران را خاتمه‌ یافته اعلام کرده‌اند.
طعنه بن گویر به گزارش‌ها درباره انفجارهای اصفهان: مسخره است
وزیر امنیت داخلی رژیم اسرائیل در واکنش به گزارش رسانه‌های غربی درباره آنچه پاسخ اسرائیل به عملیات ایران خوانده شده، گفت: «مسخره است».
تشکر نتانیاهو از انگلیس و آلمان بابت «حمایت‌های بی‌چون و چرا»
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با وزرای خارجه انگلیس و آلمان دیوید کامرون و آنالنا بائربوک در قدس اشغالی، از حمایت‌های همه جانبه این دو کشور از این رژیم قدردانی کرد.
اصابت موشک‌های حزب‌الله به شمال فلسطین اشغالی
رسانه های رژیم صهیونیستی از اصابت موج جدید موشک های حزب الله به شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.
نعیم قاسم: مقاومت به همه اهداف خود در تقابل با دشمن رسید
معاون دبیرکل حزب‌الله با اشاره به اینکه مقاومت برای سومین بار پروژه «خاورمیانه جدید» آمریکا را ناکام گذاشت و از بین برد، تأکید کرد: ما با استفاده از حداقل قدرت خود توانستیم همه اهدافمان را در تقابل کنونی با دشمن اشغالگر محقق سازیم.
هک مرکز پژوهش‌های هسته‌ای نیروگاه «دیمونا»
یک رسانه اسرائیلی خبر داد هکرها توانسته‌اند به نهادهای مهم اسرائیلی نفوذ کنند و داده‌هایی حساس به دست آورند.
الجزیره: ایران توانست اسرائیل را در معضل راهبردی قرار دهد
مجموعه‌ای از کارشناسان شبکه الجزیره با بررسی پیامدهای زودهنگام عملیات تلافی جویانه جمهوری اسلامی ایران ضد رژیم صهیونیستی اعلام کردند که ایران توانست اسرائیل را در یک معضل راهبردی قرار دهد و آن را در برابر حملات آسیب‌پذیر کرد. الجزیره: ایران توانست اسرائیل را در معضل راهبردی قرار دهد
عبور موشکهای ایران از بالای مسجدالاقصی و این قاب تاریخی
اسرائیل پس از عملیات نظامی ایران علیه خود که در پاسخ به جنایت‌های این رژیم و حمله به کنسولگری ایران در دمشق انجام شد، شکایت به شورای امنیت برد و تصور می‌کرد که می‌تواند قطعنامه شدیداللحنی علیه ایران از این شورا بگیرد که در این مرحله هم ناکام ماند.
قبلی۵بعدی