قصابی کودکان یمن در سکوت جامعه جهانی+کاریکاتور
کاریکاتورهای منطقه ای و بین المللی(6)
آنچه می بینید گلچینی از کاریکاتورهای بین المللی و منطقه ای است که در واکنش به تحولات سیاسی روز کشیده شده است. کشتار کودکان یمن در سایه سکوت جامعه جهانی، حمایت سازمان ملل از کشتار کودکان فلسطینی به دست رژیم اسرائیل و دوشیدن کشورهای عربی توسط ترامپ از موضوعات مورد علاقه این روزهای کارتونیست هاست.
آل سعود چگونه دست به اصلاحات می زند؟+کاریکاتور
کاریکاتورهای منطقه ای و بین المللی(5)
آنچه می بینید گلچینی از کاریکاتورهای بین المللی و منطقه ای است که در واکنش به تحولات سیاسی روز کشیده شده است. مقاومت مردم مظلوم یمن، حمله پهپادی به رئیس جمهور ونزوئلا، تحریم ترکیه، رابطه ترامپ و عربستان و نقش مخرب آل سعود در منطقه از موضوعات مورد علاقه این روزهای کارتونیست هاست.
وقتی آل سعود در باب المندب به گل نشست+کاریکاتور
کاریکاتورهای منطقه ای و بین المللی(4)
آنچه می بینید گلچینی از کاریکاتورهای بین المللی و منطقه ای است که در واکنش به تحولات سیاسی روز کشیده شده است. مقاومت مردم مظلوم یمن، به گل نشستن آل سعود در باب المندب، رسمی شدن آپارتاید در سرزمین های اشغالی و تهدیدات توخالی ترامپ از موضوعات مورد علاقه این روزهای کارتونیست هاست.
محمد بن سلمان پدرش را کجا می فرستد؟+کاریکاتور
کاریکاتورهای منطقه ای و بین المللی(3)
آنچه می بینید گلچینی از کاریکاتورهای بین المللی و منطقه ای است که در واکنش به تحولات سیاسی روز کشیده شده است. رابطه ترامپ و پوتین، آوارگان جنگهای منطقه، رسمی شدن آپارتاید در سرزمین های اشغالی و جنگ یمن از موضوعات مورد علاقه این روزهای کارتونیست هاست.
حمله تانکی ترامپ به مرکل+کاریکاتور
کاریکاتورهای منطقه ای و بین المللی(1)
آنچه می بینید گلچینی از کاریکاتورهای بین المللی و منطقه ای است که در واکنش به تحولات سیاسی روز کشیده شده است. اجلاس ناتو و برخورد قلدرمابانه ترامپ با این سازمان از مهم ترین موضوعات مورد علاقه این روزهای کارتونیست هاست.
40 نکته درباره FATF
به سوی راه یا چاه؟
با پیگیری و تصویب این لایحه، عملا فرمان سیاست‌گذاری و قانون‌گذاری کشور را در اختیار یک نهاد خارجی (FATF) قرار می گیرد. آن هم سیاست‌ّهایی که منجر به شکننده‌تر شدن ساختار حقوقی و اقتصادی کشور در مقابل تحریم‌های ظالمانه آمریکا می‌شود.
122 کشور جهان، امروز جمعه اولین معاهده منع سلاح‌های هسته‌ای را باوجود بایکوت آمریکا و رژیم صهیونیستی به تصویب رساندند.
گروهک تروریستی منافقین با وجود اقدامات و تلاش‌های فراوان و روی آوردن به روش‌ها و راه‌های مختلف، در هدف خود برای ایجاد بدنه اجتماعی در داخل ایران ناکام مانده است.
قبلی۲