اینفوگرافیک/ دفاع مقدس5(متحدان صدام بر علیه ایران)
اینفوگرافیک/ دفاع مقدس4(پرفروش‌ترین کتاب‌ها)
اینفوگرافیک/آوارگان فلسطینی
اینفوگرافیک آوارگان فلسطینی مشتمل بر اطلاعاتی است که در آن آمار دقیقی از جمعیت فلسطین، و پراکندگی آنها در نقاط مختلف دنیا ارائه شده است. که در این قسمت برای استفاده مخاطبین عزیز ارائه می شود
اینفوگرافیک/فاتحه جایزه نوبل را اینها خواندند
رهبر معظم انقلاب در ابتدای درس خارج روز سه شنبه این هفته با اشاره به فجایع انسانی در حال وقوع در میانمار خواستار واکنش عملی دولت های اسلامی نسبت به این فجایع شدند. معظم له همچنین با اشازاه به این موضوع که در راس دولت میانمار زنی حضور دارد که جایزه صلح نبل گرفته است فرمودند:«با این کار فاتحه‌ی جایزه‌ی نوبل و نوبل را اینها خواندند».
اینفوگرافیک/ ابوذر زمان
امروز روز ارتحال آیت الله سید محمد طالقانی است. ایشان که از ابتدای ورود خود به مدرسه فیضیه در فعالیت های ضد رژیم پهلوی شرکت داشت، در مدت کوتاه عمر ایشان پس از انقلاب توانستند عملکرد فوق العاده ای از خود به جای بگذارندو در این اینفوگرافیک برخی از فعالیت های قبل و بعد از انقلاب ایشان آورده شده است.
اینفوگرافیک/تحریم‌های جدید سنای آمریکا علیه ایران
اینفوگرافیک/دو قطبی نباید کرد
کشور را دوقطبی نباید کرد؛ مردم را به دو دسته نباید تقسیم کرد. مثل آن حالتی که در سال59، متأسفانه رئیس جمهور وقت مردم را به دو دسته مخالف و موافق تقسیم کرد.
اینفوگرافیک/۵ الزام،۳ اندوخته و ۹ فایده رونق تولید کشور
مرور سریع نکات مهم اقتصادی رهبر انقلاب در مشهد- فروردین ۱۳۹۶
اینفو گرافیک / آموزش در بازی های رایانه ای(3)
مجموعه بازی های رایانه ای
اینفوگرافیک/مخاطبین‌اصلی‌بازی‌های‌رایانه‌ای(2)
مجموعه بازی های رایانه ای
اینفوگرافیک/ انواع بازی ها چیست؟(1)
مجموعه بازی های رایانه ای
در این مجموعه اینفوگرافیک که در سه قسمت آماده شده است، به موضوع «بازی های رایانه ای» پرداخته ایم. قسمت اول این مجموعه، به انواع بازی ها اختصاص دارد.
قبلی۲بعدی