اینفوگرافیک/سرعت اینترنت موبایل در آینده
همپای رشد ضریب نفوذ پهنای باند در جوامع مختلف و مجهز شدن زیرساخت‌های ارتباطی، نرخ تبدیل مردم به کاربران دیجیتال نیز افزایش یافته است. دامنه استفاده از ابزارهای دیجیتال نیز با چنین تغییر و تحولاتی طبیعتا وسیع می‌شود. پیش‌بینی‌های اخیر سیسکو که برگرفته از تحلیل‌های آماری است، نشان می‌دهد که ترافیک جهانی دیتای موبایل در سال 2020 با رشد هشت برابری به نسبت سال 2015 مواجه خواهد شد.
اینفوگرافیک|چهار وظیفه بزرگ در عرصه جهاد کبیر
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بیانات اخیر خود به تبیین مفهوم جهاد کبیر در قرآن و لزوم تبعیت نکردن از دشمن پرداخته‌اند. به همین مناسبت اینفوگرافیک «چهار وظیفه بزرگ در عرصه جهاد کبیر» را درباره‌ی الزامات جهاد کبیر با استفاده از بیانات رهبر انقلاب در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری امام حسین (علیه‌السلام) مورخ ۱۳۹۵/۳/۳ منتشر شد.
اینفوگرافیک/ روایتی از خیزش مردمی مسلمانان و حزب مجاهدین کشمیر
کشمیر؛ فلسطین گمنام جهان اسلام
اینفوگرافیک طنز/ نگاهی به لطفهای آمریکا به ملتهای مختلف!
آمریکا نه که بزرگ دنیا است، سعی کرده مثل یک کدخدای خوب و مردم دار، با همه مردم دنیا تعامل داشته باشد و حتی کشور کوچولویی مثل لائوس هم از دستش در نرود. میخواهید نمونه‌هایی از مردم داری یا در واقع ملت داری آمریکا را ببینید؟ پس بفرمایید:
اینفوگرافی آنچه که درباره صدر باید بدانید
اینفوگرافیک | اصول هفتگانه امام
ملت ایران برای دستیبابی به اهدافی که در انقلاب اسلامی دنبال میکند باید راه امام و اصول امام را بشناسد. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بیانات در حرم امام خمینی (ره) در تاریخ ۹۴/۳/۱۴ مهمترین اصول امام خمینی را برشمردند که پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR این اصول را در این اینفوگرافیک مرور می‌کند.
اینفوگرافیک | سرباز حقیقت یا پیرو بیگانه
در مسأله‌ی جوانان یک «جنگ نرم زیرپوستی» بین جمهوری اسلامی و استکبار برقرار است. براساس نظر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای جوانان و نوجوانان افسران این عرصه هستند که «دو نوع هویّت برای این افسر وجود دارد.» یکی هویت مطلوب جمهوری اسلامی و دیگری هویت مطلوبِ دشمن است. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR خصوصیات این دو نوع افسر جنگ نرم را در این اینفوگرافیک مرور کرده است.
اینفوگرافی/اثرات تعلیق
اینفوگرافیک/خطرهای اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی
شبکه‌های اجتماعی به عنوان یک ابزار هیچ مشکلی ندارند، اما آنچه باعث می‌شود که این شبکه‌ها امروز منشأ تهدید باشند نه فرصت، محتوا و آسیب‌های اعتیاد به آنهاست. جایی که به مرور ارزش‌های فکری شخص در قالب جنگ نرم عوض شده و در تعارض با جامعه ایرانی حرکت می‌کند.
اینفوگرافیک | پیام نوروزی ۱۳۹۵
رهبر انقلاب اسلامی در پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۹۵، پس از مرور تلخی‌ها و شیرینی‌های سال گذشته، اولویت اصلی کشور را حل مشکلات اقتصادی دانستند و با تعیین نام سال، اقدام و عمل در زمینه‌ی اقتصاد مقاومتی را جاده‌ی مستقیم و روشنی دانستند به سمت آن چیزی که کشور به آن احتیاج دارد. در این اینفوگرافیک نکات اصلی مطرح شده در پیام نوروزی رهبر انقلاب در آغاز سال ۹۵ مرور شده است.
اینفوگرافی: الزامات کار و تولید داخلی از منظر امام خامنه ای
مقام معظم رهبری در سالهای اخیر به مناسبت های گوناگون بر حمایت از تولید داخلی و کار ایرانی تاکید کرده اند. به همین مناسبت الزامات اقتصاد مقاومتی در حمایت از تولید و کار ایرانی از منظر معظم له به صورت اینفوگرافی از سوی پایگاه بصیرت منتشر گردید.
اینفوگرافی:چرا امریکا نمی تواند به ایران حمله کند؟
در حقیقت، تهران قادر خواهد بود هزینه های گزافی را بر ارتش آمریکا تحمیل کند، حتی قبل از آن که روند اشغال دشوار این کشور آغاز شود.
قبلی۳بعدی