ویژه ها
«کرونا» ما را می‌کشد یا استرس؟

«کرونا» ما را می‌کشد یا استرس؟

ویژگی شخصیت سالم از نظر روانشناسی در مقابل بحران‌ها: 1.قدرت کنترل و مدیریت شرایط بحرانی 2. احساس تعهد به خود   3. روحیه تلاش و مبارزه  4. داشتن تفکر و رویکرد مثبت به زندگی
تابلوی سیاسی 3 اسفندماه 1398

تابلوی سیاسی 3 اسفندماه 1398

ارزش تاریخی رأی مردم ایران به مجلس یازدهم/ فردای انتخابات چه باید کرد؟/ ما و نجات اقتصاد ايران/ با تكیه بر نيروهاي پرتوان داخلي و استفاده از تمام ظرفيت هاي كشور مي‌توان اقتصاد ايران نجات داد، اقتصادي كه گريبانش را تكيه بر نفت گرفته است،
انتخابات بدل‌‌فنّ مکر و کید دشمنان ایران است / آمریکا همانند کشتی تایتانیک غرق خواهد شد
رهبر معظم انقلاب در دیدار با هزاران نفر از مردم آذربایجان:

انتخابات بدل‌‌فنّ مکر و کید دشمنان ایران است / آمریکا همانند کشتی تایتانیک غرق خواهد شد

- انتخابات خنثی‌کننده‌ی بسیاری از نیّت‌های شومی است که آمریکایی‌ها در ذهن دارند، و صهیونیست‌ها در دل دارند علیه کشور. - این انتخابات بدل‌‌فنّ مکر و کید دشمنان ایران است؛ یک نمونه‌ای است از همان حضور به‌هنگامی که عرض کردیم خدا به آن برکت میدهد.
قطب نما 128 | کاسبان ترس خیالی

قطب نما 128 | کاسبان ترس خیالی

آیا تا کنون جن دیده اید؟! شاید از میان میلیون ها انسان، یکی ادعا کند که جن دیده است ؛ اما همه ما و شما و حتی کودکانمان تصویری کج و معوج ،سیاه، وحشتناک و غیرقابل تحمل از جن دارند .
اطلاعاتی که باید  از انتخابات فردا بدانیم!

اطلاعاتی که باید از انتخابات فردا بدانیم!

از ۲۰۸ حوزه انتخابیه، ۲۰۳ حوزه انتخابیه، ملی محسوب می‌شوند و ۵ حوزه انتخابیه نیز مربوط به اقلیت‌های دینی است. همچنین ۱۷۴ حوزه انتخابیه هم تک‌نماینده هستند. فرآیند رأی‌گیری از ساعت ۸ صبح روز جمعه دوم اسفند آغاز خواهد شد و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت؛ طبق قانون، این مدت حداکثر تا ساعت ۱۲ شب تمدید خواهد...
تابلوی سیاسی 30 بهمن ماه

تابلوی سیاسی 30 بهمن ماه

رقابتی‌ترین انتخابات/ انتخابات مجلس و سخنی با دوستداران ایران/ آسیب شعارهای پرطمطراق/ حمایت بی دلیل از FATF / در گام بعدی بهانه موشکی را مطرح خواهد کرد، بدون اینکه کوچکترین اقدام مثبتی درخصوص تبادلات بانکی ایران انجام دهد. یعنی صرفا بهانه عوض می شود.

"تصمیمات FATF"؛ سوژه جدید برای شانه خالی کردن از مسئولیت

بنا به نظرکارشناسان اقتصادی کشور و هم به اعتراف دولتمردان امریکایی، پذیرش شروط FATF دایره تحریم‌های ایران را تنگ‌تر می‌کند، اما دولت و هواداران FATF، معتقدند این اقدام موجب رونق اقتصادی می‌شود. نتایج تلاش‌های سیاسی و رسانه‌ای دولتی‌ها برای تبدیل لوایح FATF به قانون، موجب ایجاد دوقطبی عضویت در FATF یا...
گزارشی از نحوه غرق شدن کشتی تایتانیک

گزارشی از نحوه غرق شدن کشتی تایتانیک

کشتی تایتانیک ۲۲۲۳ مسافر و خدمه داشته که از این تعداد فقط ۷۱۱ نفر زنده مانده اند. بیشتر افرادی که زنده ماندند هم از بین زن ها و بچه ها بودند و در واقع در موقع نجات جان مسافران اول از همه خانم ها و کودکان را به داخل قایق های نجات فرستادند.
لشکرکشی تبلیغاتی تحریم کنندگان
مروری بر مواضع ضدانقلاب و بیگانگان در قبال انتخابات

لشکرکشی تبلیغاتی تحریم کنندگان

همه آنها با وجود اختلاف بسیار زیادی که در بینشان وجود دارد در این فضای انتخاباتی، متحد شده اند و بصورت کاملا یکسان و متحد، تحریم انتخابات در ایران را با صدور بیانیه های متعدد کلید زدند.
حجت شرعی برای انتخابات
احکام شرعی انتخابات در استفتاء از امام خامنه ای

حجت شرعی برای انتخابات

به فهرست و افرادی رأی دهید که معرفی‌کنندگان آن‌ها افرادی متعهد، مؤمن، بصیر و انقلابی و قابل اعتماد باشند مگر آنکه حجت شرعی برخلاف داشته باشید.
۱