پیام های مهم خانه تکانی جدید ملک سلمان
با توجه به تغییرات جدید در ساختار سیاسی عربستان
پادشاه عربستان در تلاش است تا با مهره چینی های هدفمند پسران خود را در سمت ها و پست های حساس منصوب کند به گونه ای که محمد بن نایف نتواند علیه جانشین ولیعهد یعنی محمد بن سلمان اقدامی انجام دهد و یا اقدامات وی علیه محمد بن سلمان با هزینه های زیادی همراه باشد. به همین دلیل یکی از مهمترین اهداف تغییرات اخیر کابینه عربستان را تلاش برای تقویت قدرت محمد بن سلمان و تضعیف قدرت محمد بن نایف باید دانست.
سه تن از اعضای گروه تروریستی داعش روز یکشنبه در جنوب کرکوک طعمه خوک های وحشی شده و کشته شدند.
سفیر جدید جمهوری اسلامی در بغداد در گفت و گوی اختصاصی با طنین؛
در عراق، پس از عملیات های گوناگون، موصل که به عنوان آخرین پایگاه تروریست ها تلقی می شود، در حال آزادسازی است و پس از آزادسازی منطقه شرق موصل، درگیری ها در غرب موصل شدت یافته است و به دلیل اینکه نیروهای داعش در محاصره اند، می توان گفت که شکست، سرنوشت حتمی آن هاست، هرچند آزادسازی منطقه غرب موصل ممکن است، سخت تر و طولانی تر باشد، اما پیروزی با دولت و ارتش عراق و حشد الشعبی خواهد بود و نیروهای داعش شکست سختی خواهند خورد و این موضوع موفقیت بزرگی برای دولت و ملت عراق خواهد بود.
شورای ولایتی بلخ می‌گوید که در حمله طالبان به تیپ 209 شاهین ارتش در بلخ، 150 نفر جان باخته و 60 تن دیگر زخمی شده‌اند.
بهار سال ۹۲ به خزان نیروهای ارتش سوریه تبدیل شده بود و هر لحظه امکان سقوط شهر حلب، دومین شهر بزرگ سوریه وجود داشت.
هادی العامری دبیر کل سازمان بدر و از فرماندهان نیروهای مردمی عراق (الحشد الشعبی) گفت که رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه حامی اصلی گروه های افراطی در عراق و سوریه است.
یک روزنامه صهیونیستی نوشت که ولادیمیر پوتین رئیس جمهو روسیه "سورپرایزی" را درباره ابوبکر بغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش برای غرب آماده کرده است.
آیا صهیونیست ها سودای حمله دوباره به غزه را دارند؟
شرایط داخلی سرزمین های اشغالی در کنار به قدرت رسیدن ترامپ و اعلام حمایت های زیاد وی از گزینه های افراطی در برابر فلسطین، می تواند به سران صهیونیست این پیام را مخابره کند که در صورت شروع جنگی جدید از سوی اسرائیل، آمریکا بیشتر از قبل آمادگی دفاع از رژیم اسرائیل و کمک به صهیونیست ها را دارد. همین امر باعث شده است که برخی منتظر تابستانی پرتنش و پر ماجرا در مورد مسئله فلسطین باشند
نیروهای عراقی به انبارهای گسترده‌ای از سلاح‌ها و تجهیزات تروریست‌های داعش دست یافتند.
عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی‌بخش فلسطین (ساف) ضمن محکوم کردن اقدام دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، به اتخاذ سیاست‌های حامی رژیم صهیونیستی گفت در حال حاضر شهرک‌نشینان اسراییلی ساکن کاخ سفید شده‌اند.
بیش از 51 درصد از مردم ترکیه به تغییر قانون اساسی رأی مثبت دادند.
قبلی۳بعدی