حنیف غفاری؛ كارشناس روابط بین الملل
دیدار رئیس جمهور آمریکا و ولیعهد سعودیها نشانه چیست؟/ پایان نمایش دروغین بایدن
بایدن در این خصوص حاضر شده است به بن سلمان امتیازاتی دهد ، از جمله اینکه پادشاهی وی در عربستان را پس از مرگ پدرش ملک سلمان به رسمیت بشناسد
معاون وزیر اقتصاد گفت: بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد تومان اموال مازاد (شامل سهام و املاک) نزد بانک‌ها شناسایی شده که با فروش آنها می‌توان  منابع حاصله را صرف افزایش سرمایه همان بانک کرد.
انتشار عکسی از شناور لجستیکی در حال ساخت شهید مهدوی در روز‌های اخیر نشان دهنده آن است که این شهر دریایی متحرک به روز‌های پایانی ساخت خود نزدیک می‌شود.
از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۹ مجموع سرمایه‌گذاری خارجی جذب شده در مناطق آزاد ایران ۱ میلیارد و ۸۶۹ میلیون دلار بوده است.
امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) تا در بین مردم حضور نداشته باشید، نمی‌توانید واقعیات را بفهمید. سفر‌های استانی دولت کار بسیار با ارزش و گره‌گشا است. مردمی بودن خیلی مهم است، اما یکی از مهم‌ترین مسائل مردمی بودن، مردمی ماندن است. این طور نباشد که اول کار مردمی باشد و کم‌کم خسته شوید. (۲۳/۰۱/۱۴۰۱) www.basirat.ir
در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای تولد چندقلو‌ها تسهیلاتی در نظر گرفته شده است؛ به شکلی که مرخصی زایمان ۱۲ ماه کامل برای مادران دارای دوقلو و بیشتر است.
دبیرکل حزب الله لبنان امروز در سخنانی با اشاره به هفتاد و چهارمین سالروز نکبت گفت که نکبت 15 مه فقط نکبت فلسطین نبود، بلکه نکبت همه اعراب بود و حادثه‌ای است که مصیبت‌ها و دردهایش تمام نمی‌شود.
رئیس‌جمهور در بیست‌ویکمین سفر استانی به آذربایجان غربی سفر کرد تا از نزدیک در جریان مشکلات و موانع توسعه استان قرار بگیرد.
قبلی۳بعدی