آیت‌الله رئیسی که به منظور شرکت در ششمین اجلاس سران کشور‌های ساحلی دریای خزر، به ترکمنستان سفر کرده بود دقایقی پیش وارد فرودگاه عشق آباد شد.
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت در گزارش تحول صنعت خودرو، ۵ راهکار برای کاهش قیمت خودرو ارائه کرده و در دستور کار قرار داده است.
امیرعبداللهیان: دستیابی به توافق در صورت حسن‌نیت واقعی آمریکا امکان‌پذیر خواهد بود
وزیر امور خارجه ایران در جمع کارکنان و خانواده‌های اعضای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان گفت که دستیابی به توافق در دوحه در صورتی امکان‌پذیر است که واشنگتن واقع‌بین باشد و حسن‌نیت واقعی داشته باشد.
آمریکا در طول70 سال گذشته چه جنایاتی علیه ایران مرتکب شده است؟
بمناسبت هفته حقوق بشر آمریکا:
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بصیرت آمریکا و غرب نهایت دشمنی را در طول تاریخ با ارزشهای انسانی کردند و رفتارهای ضد بشری در قالب های مختلف ارزشی مرتکب شدند.
دور تازه از مذاکرات رفع تحریم‌ها، بعدازظهر دیروز سه‌شنبه ۷ تیرماه در دوحه پایتخت قطر آغاز شد.
مقابله با فساد و احیای حقوق عامه از جمله محورها و نکات مورد تاکید رهبر انقلاب در سال های اخیر خطاب به مسئولان قضائی است.
امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) یکی از مهم‌ترین وظائف زن، خانه‌داری است. همه می‌دانند؛ بنده عقیده ندارم به این‌که زن‌ها نباید در مشاغل اجتماعی و سیاسی کار کنند؛ نه، اشکالی ندارد؛ اما اگر چنانچه اين به معنای اين باشد که ما به خانه‌داری به چشم حقارت نگاه کنیم، اين می‌شود گناه. خانه‌داری یک شغل است؛ شغل بزرگ، شغل مهم، شغل حسّاس، شغل آینده‌ساز. (11/02/1392) www.basirat.ir
نخست‌وزیر عراق راه بقای خود را در مسیر تهران و ریاض جست‌وجو می‌کند و خوب می‌داند راه ماندن بر مسند قدرت ایجاد موازنه میان طرف‌های منازعه و جلب نظر قدرت‌های تأثیرگذار بر تحولات عراق است. بر همین اساس ابتکارات او برای برقراری روابط دیپلماتیک میان ایران و سعودی می‌تواند به کاهش تنش‌های قومی، مذهبی و سیاسی در حیات اجتماعی عراق منجر شود.
قبلی۴بعدی