در جلسه با رهبری چه گذشت؟
روایت فرمانده کل سپاه از جلسه ویژه با امام خامنه ای
مهم‌ترین نکته‌ای که رهبر انقلاب اسلامی در جلسه‌ی عصر سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱/۱۳ درباره‌ی سیلاب‌های اخیر مطرح کردند این بود که هر مسئولی در هر مقامی که هست باید در راستای اجرای صحیح وظایف و مسئولیتش اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از خسارت‌ها و تلفات سیل انجام بدهد.
ماجرای لباس سبز بر تن نمایندگان
این موضوع با استقبال نمایندگان مجلس روبه رو شد و همه به اتفاق با پوشیدن لباس پاسداری در جلسه علنی مجلس حاضر شدند.
سیل ویرانگر و وظیفه خدمت رسانی
کشورهایی که بیشترین صادرات به ایران را داشتند
در میان کشورهای دنیا، چین با ۹ میلیارد و ۳۷۵ میلیون دلار صادرات به کشورمان رتبه نخست واردات ایران را داشته و با اختلاف زیادی توانسته بیشترین سهم از بازار ایران را در میان کشورهای دیگر دنیا به خود اختصاص دهد.
FATF گره‌گشا يا گره‌ساز
بر مبناي شاخص تأمين حقوق مردم و منافع ملي، بايد به اين پرسش اصلي پاسخ داد که ‌با پيوستن ايران به FATF، گره‌ها از امور کشور و مردم گشوده خواهد شد يا بر حجم اين گره‌ها افزوده شده، ‌مشکلات کشور و مردم بيشتر مي‌شود؟
در چهل سالگي پيروزي انقلاب اسلامي دشمنان ملت ايران از يک سو براي افزايش فشارهاي اقتصادي و از سوي ديگر براي نااميد سازي مردم نسبت به آينده تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند، با توجه به اين مسائل چه آينده‌اي پيش روي انقلاب اسلامي وجود دارد؟
ناگفته‌هاي از جلسه غير علني FATF
به اعتقاد فلاحت‌پيشه کشورهاي مختلفي که عضو اين کنوانسيون شده‌اند، شروط گذاشته‌اند، منتها شرطي که يک کشور همچون جمهوري اسلامي تعيين مي‌کند ديگران مي‌توانند براي پذيرش آن شروط، شروط ديگري را مطرح کنند.
حجم هزينه‌هاي ايران در منطقه براي تأمين امنيت ملي و مقابله با توطئه‌هاي دشمنان رقم بسيار ناچيزی است. اگر بخواهيم اين رقم ناچيز را تصور کنيم، کافي است به دو عدد توجه شود. آقاي ترامپ با صراحت گفت: آمريکا طي 17 سال گذشته (از سال 1380 تا 1397) هفت هزار ميليارد دلار در جنگ‌هاي خاورميانه هزينه کرده و هيچ دستاوردی نداشته است. طبق آمار رسمي دولت ايران، درآمد ارزي جمهوري اسلامي در اين سال‌ها حدود 1250 ميليارد دلار بوده است. به عبارتي درآمد کل دولت ايران در 17 سال، حدود يک ششم پولي بوده که آمريکايي‌ها در اين منطقه براي سلطه بر ملت ما هزينه کرده‌اند.
هزینه‌ی تسلیم شدن بمراتب بیشتر از هزینه‌ی ایستادگی است
بیانات در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین (علیه‌السلام)
یک دلیل بر قدرت جمهوری اسلامی، همین ائتلافهایی است که آمریکا در منطقه انجام میدهد. اگر آمریکا میتوانست در مقابل جمهوری اسلامی کار مورد نظر خود را انجام بدهد، احتیاج نداشت با این کشورهای رو‌سیاهِ بدنامِ مرتجع، در منطقه ائتلاف تشکیل بدهد و از آنها کمک بخواهد و برای ایجاد اغتشاش و ناآرامی و ناامنی از آنها کمک بگیرد؛ این نشان‌دهنده‌ی این [قدرت] است.
امروز توطئه‌ی دشمن عبارت است از فشار اقتصادی به توده‌ی ملّت ایران برای اینکه اینها را خسته کنند، برای اینکه اینها را ناامید کنند؛ این را بدانید که همه باید در این زمینه تلاش کنند؛ هم دولت باید تلاش کند
قبلی۳بعدی