در برنامه با مردم؛
جلیلی: با مشکلات اقشار و اصناف مختلف آشنا هستم
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: شما مردم بارها و بارها نشان دادید که این هنر را دارید که فرصت‌ها را از دل تهدیدها بیرون بکشید، امروز در آستانه یک تصمیم سرنوشت ساز هستیم.
قالیباف در برنامه گفتگوی ویژه خبری:
مخاطب برنامۀ توسعه‌ای که نوشتیم «خانواده» است
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: یکی از سیاست های قطعی ما در برنامه هفتم آن بود که به خانواده توجه شود و خانواده نگاه مهم برنامه هفتم توسعه است.
محسن رضایی: مجمع نیروهای انقلاب «مانا» برای وحدت نامزدها تلاش می‌کند
محسن رضایی با اشاره به فعالیت مجمع اسلامی نیروهای انقلاب اسلامی تاکید کرد که مجمع اجماع نیروهای انقلاب «مانا» برای اجماع‌ نامزدها تلاش می‌کند.
برنامه‌های دومین روز تبلیغات نامزدهای ریاست‌جمهوری در رسانه ملی
برنامه‌های دومین روز تبلیغات رادیو و تلویزیونی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام شد.
طحان‌نظیف: برخی از پرونده‌ها بیش از یک بار بررسی شدند
تشریح جزییات بررسی پرونده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری؛
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در جلسات بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اخیر برخی از پرونده‌ها بیش از یک بار بررسی شدند.
قالیباف: شعار من در این انتخابات «خدمت و پیشرفت» است
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه شهرهای موشکی در زیرزمین یکی از شاهکارهای فنی‌مهندسی و مدیریتی بود که در آن دوره اتفاق افتاد، گفت: بنده معتقد به تحول هستم و در هر مسئولیتی که بودم این نگاه حکم فرما بود.
قاضی‌زاده:فسادستیزی که آرمان شهید رئیسی بود را دنبال می‌کنم
کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت:فسادستیزی از جمله مبارزه با فاسدان و اصلاح گلوگاه‌های فساد از آرمان‌های شهید رئیسی بود که من قصد دنبال کردن آن را دارم.
پزشکیان: اولویت ما اجرای سیاست‌های کلی و برنامه‌های موجود است
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه قرار نیست برنامه جدیدی تهیه کنیم و قرار نیست سیاست جدیدی را عنوان کنیم‌؛ بیان کرد: اگر روزی سیستم اجرایی را در اختیار داشته باشیم، قطعا اولویت ما رفتن به طرف سیاست‌های کلی و اجرای برنامه‌هایی است که به آنجا برسیم.
منصوری رئیس ستاد انتخاباتی جلیلی شد
محسن منصوری به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی جلیلی انتخاب شد.
رضایی: نیروهای انقلاب راهی جز اجماع ندارند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: منظور از اجماع نیروهای انقلاب، اجماع در اندیشه‌ها، برنامه‌ها، توانایی‌ها و خروج از فردگرایی و شخص‌محوری است.
قاضی زاده هاشمی از بنیاد شهید مرخصی گرفت
امیر حسین قاضی زاده هاشمی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مدت تبلیغات ریاست جمهوری از بنیاد شهید مرخصی گرفت و کامیار ثقفی قائم مقام بنیاد شهید جایگزین وی خواهد شد.
امضای ۴۴ سند همکاری میان ایران و تاجیکستان در سه سال اخیر/ افزایش حجم تجارت دو کشور
سفیر تاجیکستان در ایران اعلام کرد:
سفیر تاجیکستان در ایران با اشاره به گسترش روابط تهران و دوشنبه در چند سال اخیر، گفت: با سفر روسای جمهور ایران و تاجیکستان، در سه سال گذشته ۴۴ سند همکاری بین دو کشور امضا شده است.
قبلی۳بعدی