در چهل سالگي پيروزي انقلاب اسلامي دشمنان ملت ايران از يک سو براي افزايش فشارهاي اقتصادي و از سوي ديگر براي نااميد سازي مردم نسبت به آينده تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند، با توجه به اين مسائل چه آينده‌اي پيش روي انقلاب اسلامي وجود دارد؟
ناگفته‌هاي از جلسه غير علني FATF
به اعتقاد فلاحت‌پيشه کشورهاي مختلفي که عضو اين کنوانسيون شده‌اند، شروط گذاشته‌اند، منتها شرطي که يک کشور همچون جمهوري اسلامي تعيين مي‌کند ديگران مي‌توانند براي پذيرش آن شروط، شروط ديگري را مطرح کنند.
حجم هزينه‌هاي ايران در منطقه براي تأمين امنيت ملي و مقابله با توطئه‌هاي دشمنان رقم بسيار ناچيزی است. اگر بخواهيم اين رقم ناچيز را تصور کنيم، کافي است به دو عدد توجه شود. آقاي ترامپ با صراحت گفت: آمريکا طي 17 سال گذشته (از سال 1380 تا 1397) هفت هزار ميليارد دلار در جنگ‌هاي خاورميانه هزينه کرده و هيچ دستاوردی نداشته است. طبق آمار رسمي دولت ايران، درآمد ارزي جمهوري اسلامي در اين سال‌ها حدود 1250 ميليارد دلار بوده است. به عبارتي درآمد کل دولت ايران در 17 سال، حدود يک ششم پولي بوده که آمريکايي‌ها در اين منطقه براي سلطه بر ملت ما هزينه کرده‌اند.
هزینه‌ی تسلیم شدن بمراتب بیشتر از هزینه‌ی ایستادگی است
بیانات در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین (علیه‌السلام)
یک دلیل بر قدرت جمهوری اسلامی، همین ائتلافهایی است که آمریکا در منطقه انجام میدهد. اگر آمریکا میتوانست در مقابل جمهوری اسلامی کار مورد نظر خود را انجام بدهد، احتیاج نداشت با این کشورهای رو‌سیاهِ بدنامِ مرتجع، در منطقه ائتلاف تشکیل بدهد و از آنها کمک بخواهد و برای ایجاد اغتشاش و ناآرامی و ناامنی از آنها کمک بگیرد؛ این نشان‌دهنده‌ی این [قدرت] است.
امروز توطئه‌ی دشمن عبارت است از فشار اقتصادی به توده‌ی ملّت ایران برای اینکه اینها را خسته کنند، برای اینکه اینها را ناامید کنند؛ این را بدانید که همه باید در این زمینه تلاش کنند؛ هم دولت باید تلاش کند
پیام مهم حادثه کازرون
اگرچه مسائل مذکور ریشه‌ داخلی داشته و ابتدا به ساکن ممکن است فتنه‌انگیزی‌های دشمنان در آن نقش نداشته باشد، اما به محض طرح این مسائل، پتانسیل آن را دارد تا وارد حوزه‌های سیاسی و امنیتی شده و مورد توجه و سوءاستفاده‌ دشمنان قرار گیرد و فراتر از این، این خیال ‌خام را نزد دشمنان نظام و ملت ایران ایجاد می‌کند که مردم ایران در انتظار تغییر بوده و به تعبیر عامیانه، «عاشق چشم و ابروی» امثال آمریکا شده‌اند.
راه بازگشت به بيت رهبري!
بيت رهبري همواره محل حضور و رفت و آمد همه علاقه‌مندان به انقلاب و نظام بوده است! و اگر به گماني، برخي چهره‌ها از حضور در اين بيت محروم شده‌اند، بايد علت را نه در میهمان‌نوازي صاحب بيت، که در تغيير رويه میهمانانی دانست که روزگاري بر سر سفره انقلاب حاضر بوده‌اند، اما نمک خورده و نمکدان شکسته‌اند و اينک از حضور در اين بيت احساس شرم دارند!
دولت اسلامی و آفت اشرافي‌گري
در آستانه طليعه پنجمين دهه انقلاب اسلامي قرار داريم و ملت ايران در بهمن امسال چهل سالگي تولد شجره طيبه نظام اسلامي را جشن خواهد گرفت. انقلاب اسلامي در فرآيند تکاملي خود در مرحله شکل دادن به دولت اسلامي قرار دارد و در اين مسير از يکسو گام هاي بزرگي برداشته شده و از ديگر سو با موانع و مشکلات و آفتي نيز روبرو است. مساله دنياگرايي و رشد خوي اشرافي گري در ميان مسئولين، آفت مهلکي است که مي‌تواند به مهمترين مانع تحقق دولت اسلامي بدل گردد
مجلس يازدهم و انسداد اصلاح‌طلبان
افق پيش روي جريان اصلاح‌طلبان با ابهامات جدي روبرو است و اين ابهام نگراني‌هايي را در اردوگاه اصلاح‌طلبان به همراه داشته است. اين نگراني را مي‌توان در اظهارنظرات برخي از چهره‌هاي شناخته شده اين جريان مشاهده نمود.
تداوم مقاومت رمز پیروزی ملت هاست
مردم ایران به ویژه تهران پس از اقامه نماز سیاسی عبادی جمعه در حمایت از مردم مظلوم سوریه و محکومیت اقدام متجاوزانه رژیم صهیونیستی در موشک پرانی به مواضع سوریه و همچنین محکومیت ترامپ در اعلام خروج رسمی از برجام راهپیمایی کردند و شعارهای همیشگی «مرگ بر امریکا» و «مرگ بر اسرائیل» و «حرف فقط یک کلام، آتش بزن به برجام» و پژواک بیان امام خامنه ای در باره رئیس جمهور زیاده خواه و عهدشکن آمریکا در قالب تابلوهایی با عنوان «ترامپ غلط می کند»، روح نشاط و خودباوری ویژه ای به این تجمع الهی دمید
قبلی۲بعدی