قاضی‌زاده: دولت خانواده مذاکره می‌کند اما از اصول کوتاه نمی‌آید
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، تاکید کرد: دولت خانواده مذاکره می‌کند و از اصول هم کوتاه نمی‌آید.
زاکانی تاکید کرد؛
ضرورت تلاش برای شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی در کشور
کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر ضرورت تلاش برای شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی در کشور تاکید کرد.
قالیباف: امروز نیازمند یک رئیس جمهور پرتلاش هستیم
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز نیازمند یک رئیس جمهور سخت‌کوش و پر تلاش هستیم.
کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری بعد از مناظره اول چه گفتند؟
کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، نظرشان درباره اولین مناظره انتخابات را بیان کردند.
اولین مناظره اقتصادی تاثیر زیاد بر جابجایی آرا نداشت
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه آن چیزی که برخی کاندیداها بیان می‌کنند با عملکرد آنها هماهنگ نیست، گفت: بعد از مناظره اول به نظر نتوان به صورت جدی تغییری در آرای کاندیداها مشاهده کرد.
دیدار ۶ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با آیت الله موحدی کرمانی
همزمان با عید سعید قربان نامزد‌های چهاردهمین­ دوره­ انتخابات ریاست جمهوری­با آیت الله موحدی کرمانی رئیس مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کردند.
تبلیغات نامزدها در صداوسیما با شروع مستندها/ یکشنبه ۲۷ خرداد
امروز یکشنبه با ادامه میزگردهای تلویزیونی و اضافه شدن برنامه «بدون تعارف» و پخش مستندها، کنداکتور بیشتری برای تبلیغات در اختیار نامزدهای ریاست‌جمهوری قرار می‌‌گیرد.
از جان گرفتن اجتماعات انتخاباتی تا جنجالی شدن برنامه های رسانه ملی
نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم شنبه پر ترافیکی را سپری کردند؛ همایش های انتخاباتی رونق گرفت و برنامه های تلویزیونی چالشی تر شد
میزگرد زاکانی/ عبرت بگیریم و برجام را نقد کنیم
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه با برادرم هم پیمانی مانند برجام نمی‌بندم، گفت: در برجام هرچه مربوط به ما بود، نقد و هرچه مربوط به آنها بود، نسیه در حالیکه آنها زیر بار نقدش نمی‌روند چه برسد به نسیه! باید عبرت بگیریم و برجام را نقد کنیم.
پزشکیان: من اصولگرا هستم/ برای کسب قدرت نیامده‌ام
کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان "در قدم اول من اصولگرا هستم."، گفت: این اصولگرایی شامل حق و عدالت است و نباید اجازه داد منطقه‌ای در کشور از توسعه بازبماند که در این صورت براساس حق و عدالت اصلاحات را دنبال می‌کنم.
قالیباف: باید زمینه وحدت را تا قبل از ۸ تیر فراهم کنیم
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه باید زمینه وحدت را تا رسیدن به قبل ۸ تیر فراهم کنیم، گفت: درست است که الان رقابت بین نامزدها وجود دارد که طبیعی است ولی از همه همکاران و هواداران خواهش می‌کنم اخلاق را تحت هر شرایطی حفظ کنند.
میزگرد جلیلی: باید هزینه‌ها در عرصه فرهنگ اثربخش باشد
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: رئیس‌جمهور برای اثربخشی بودجه‌های فرهنگی باید برنامه داشته باشد. امروزه هزینه‌های بسیاری در این عرصه صورت می‌گیرد اما باید اثربخش باشد.
قبلی۲بعدی