آیت‌الله رئیسی: مجلس خبرگان با انتخاب ولی‌فقیه، «اسلامیت» نظام و «جمهوریت» آن را تضمین می‌کند
نامزد ششمین انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان جنوبی، گفت: مجلس خبرگان، با انتخاب ولی‌فقیه اسلام‌شناس و مدیر و مدبر و زمان‌شناس، هم اسلامیت نظام را تضمین می‌کند هم جمهوریت آن را.
معاون رئیس‌جمهور: مجلس کارآمد در روند پیشرفت کشور شتاب ایجاد می‌کند
معاون رئیس جمهور در امور مجلس گفت: مجلس در ایران برخلاف بسیاری از کشورهای دنیا، از قدرت تاثیرگذاری بالایی در اداره امور کشور برخوردار است و بی‌تردید مجلس کارآمد و توانمند می‌تواند در روند پیشرفت کشور و اقدامات دولت در رفع مشکلات و جبران کمبودها شتاب ایجاد کند.
‌رئیسی: طلبه خدمتگزار به مردم هستم
نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه من طلبه خدمتگزار به مردم هستم و هویتی که برای خود قائلم وابسته به انقلاب است، گفت: باید شبانه‌روزی کار و تلاش جهادی کنیم.
طحان نظیف خبر داد؛
فردا آخرین مهلت ثبت‌نام «نمایندگان نامزدها» برای شعب اخذ رأی
سخنگوی شورای نگهبان، آخرین مهلت معرفی نمایندگان نامزدهای دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی جهت حضور در شعب اخذ رای را اعلام کرد.
منصوری:
توجه به صنعت و تولید داخل سیاست اولویت‌دار دولت سیزدهم است
معاون اجرایی رییس‌جمهور با بیان اینکه سیاست‌ اولویت‌دار دولت سیزدهم، توجه ویژه به صنعت و تولید داخل است گفت: در مدتی که از عمر دولت سیزدهم می‌گذرد بسیاری از صنایع به شکوفایی دست یافته‌اند.
رئیسی در پیامی رحلت آیت‌الله موسوی بجنوردی را تسلیت گفت
رئیس جمهور در پیامی رحلت آیت‌الله سید محمد موسوی بجنوردی را تسلیت گفته و اظهار کرد: این فقیه وارسته عمر خود را در مسیر ترویج معارف اسلامی و انجام فعالیت‌های علمی در حوزه و دانشگاه‌ها سپری کرده و خدمات ارزشمندی برجا گذاشت.
وزیر اطلاعات: انتخابات جلوه‌ای دیگر از اتحاد ملت ایران است
وزیر اطلاعات انتخابات را جلوه‌ای دیگر از اتحاد ملت ایران دانست و گفت: ملت شریف ایران در انتخابات امسال بازهم اتحاد و همبستگی خود را به رخ دشمنان نظام خواهند کشید.
وزیر کشور: زمینه رقابت واقعی در انتخابات فراهم شده است
وزیر کشور گفت: حضور همه طیف‌ها و اندیشه‌های سیاسی گوناگون با ایده‌های مختلف در همه سطوح را در انتخابات شاهد هستیم و زمینه یک رقابت واقعی فراهم شده است.
رئیسی: وام ازدواج جوانان از سوی بانک مرکزی تعیین تکلیف شود
رئیس جمهور در جلسه شورای‌عالی جوانان، گفت: بانک مرکزی موظف است در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف هزاران زوج در انتظار وام ازدواج از جمله رفع مشکل اخذ تضامین بانکی اقدام کند.
رییسی در مراسم اختتامیه چهلمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم:
وظیفه همه حافظان و قاریان روشنگری درجامعه با آیات نورانی قرآن است
رییس جمهور انسان‌سازی،‌ جامعه‌سازی و تمدن‌سازی را بخشی از ویژگی‌های قرآن کریم برشمرد و تصریح کرد:‌ وظیفه همه حافظان و قاریان قرآن روشنگری در جامعه با آیات نورانی قرآن کریم است.
رییسی در جلسه هیات دولت:
انتخابات باید یکی از جلوه‌های مهم و بزرگ انسجام ملی باشد
رییس جمهور با تاکید بر ضرورت تلاش همگانی برای برگزاری هر چه پرشورتر انتخابات گفت: انتخابات باید یکی از جلوه‌های مهم و بزرگ انسجام ملی باشد.
مخبر در حاشیه جلسه دولت:
۳۶ میلیون‌ نفر با کالابرگ الکترونیکی خرید کرده‌اند
معاون اول رییس جمهور گفت:۳۶ میلیون‌ نفر با کالابرگ الکترونیکی خرید کرده‌اند که ۸۰ درصد دهک های یک تا چهار هستند.
قبلی۳بعدی