رئیس شورای اطلاع رسانی گفت:‌ امروز رئیس جمهور در جلسه دولت از تمام کسانی که در جمع شدن این پرونده نقش داشتند تشکر کردند.
ضرغامی: اجماع جهانی درباره مزیت‌های گردشگری ایران شکل گرفته است
در حاشیه جلسه هیات دولت؛
وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: اجماع جهانی نسبت به مزیت‌های گردشگری و صنایع دستی ایران شکل گرفته است.
اوجی: حمله تروریستی به خطوط گازرسانی‌‌ کار رژیم صهیونیستی بود
وزیر نفت گفت: بعد دو ساعت از انفجار خطوط گازی ، همکاران ما مشغول کار شدند و خطوط در حال بهره‌برداری است ؛ این توطئه کار رژیم صهیونیستی است که به نتیجه هم نرسید و فقط توانستند به چند شاخه لوله آسیب بزنند.
وزیر کشور: انتخابات اسفند زمانی برای قدرت‌نمایی مردم مقابل دشمن است
احمد وحیدی وزیر کشور تاکید کرد که انتخابات ۱۱ اسفند، زمانی برای قدرت‌نمایی مردم است تا کشور را در مقابل توطئه‌های دشمنان بیمه کنند.
از سوی رییس جمهور؛
ماده واحده «آیین‌نامه ارتقای اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها» ابلاغ شد
رییس جمهور و رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی ماده واحده «تعیین اصول حاکم بربازنگری آیین‌نامه ارتقا مرتبه اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی پژوهشی و فناوری» را برای اجرا ابلاغ کرد.
وزیر کشور گفت: ۱۵ هزار و ۲۰۰ نفر معادل ۷۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی بر اساس نتایج نهایی تایید صلاحیت شدند.
سخنگوی دولت: دارایی‌های ارزی بابک زنجانی تحت مدیریت خزانه مصرف می‌شود
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت ضمن قدردانی از تلاش‌های جهادی سازمان اطلاعات سپاه درباره بازگرداندن دارایی‌های ارزی بابک زنجانی گفت: این دارایی‌ها در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته تا مثل سایر دارایی ها در خزانه کشور وارد شده و تحت مدیریت خزانه مصرف شود.
تعداد نهایی نامزد‌های انتخابات مجلس از ۱۵ هزار و ۲۰۰ نفر فراتر رفت
سخنگوی شورای نگهبان، گفت: با اتمام بررسی‌ صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس در این دوره، صلاحیت بیش از ۱۵۲۰۰ نفر از واجدین شرایط انتخابات مورد تأیید شورای نگهبان و هیأت‌های نظارت قرار گرفت.
در جلسه هیات امنای حساب ملی پیشرفت و عدالت؛
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت تبصره ۱۸ قانون بودجه و نقش آن در اقتصاد کشور گفت: این تبصره می‌تواند در بخش اشتغال و تولید منشا تحول بوده و در کنترل تورم نیز اثرگذار باشد
دستور رئیسی برای توانمندسازی بخش خصوصی و تسهیل فعالیت دانش‌بنیان‌ها
رئیسی خطاب به معاون علمی فناوری رئیس‌جمهور بر ضرورت هم‌پوشانی و هم‌افزایی صندوق‌های متعدد و مختلف موجود در کشور در زمینه حمایت از فعالیت‌های دانش‌بنیان تأکید کرد و گفت: شما باید ابتدا شغل تعریف کنید و سپس شاغل جذب کنید و دیگر اینکه نباید بسط و گسترش بخش اداری، مدیران شما را درگیر مسائل سازمانی و اداری کرده و از مسئولیت اصلی حمایت‌گری و تسهیل‌گری فعالیت‌های دانش‌بنیان غافل کند.
بازدید رئیسی از خانه نوآوری و فناوری ایران در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران
رئیس جمهور از نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان «خانه نوآوری و فناوری ایران (iHiT)» که در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران‌ به عنوان شعبه مرکزی خانه‌های نوآوری و فناوری در کشورهای هدف صادراتی مستقر است، بازدید کرد.
در جلسه عصر امروز یکشنبه هیات دولت مطرح شد؛
تاکید رییسی بر تقویت رصد و نظارت بر بازار عمده و خرده‌فروش
رییس جمهور خواستار افزایش رصد و نظارت بر بازار عمده‌فروشی و خرده‌فروشی به شکلی ملموس برای مردم با توجه به انتصاب قائم‌مقام وزیر صمت در حوزه بازرگانی شد.
قبلی۴بعدی