رئیس مجلس به منظور شرکت در نشست بریکس به سن‌پترزبورگ می‌رود
رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز در رأس هیئتی پارلمانی به‌منظور شرکت در مجمع‌عمومی پارلمانی بریکس به سن‌پترزبورگ می‌رود؛ مهم‌ترین هدف پیمان بریکس مقابله با یک‌جانبه گرایی و بازکردن مسیرهای جدید مالی و تجاری میان اعضای خود است.
هروی: حضور مردم در انتخابات برگ برنده رئیس‌جمهور در عرصه جهانی است
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: این حضور و مشارکت مردم در انتخابات قدرت چانه‌زنی رئیس جمهور در تعاملات بین المللی را زیاد کرده به منافع ملی کمک می کند و برنگ برنده رئیس جمهور است.
جزئیات مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب در مجلس
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی جزئیات مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب در مجلس را تشریح کرد.
توضیحات سخنگوی هیئت رئیسه درباره استعفای پزشکیان از مجلس
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس، استعفای آقای پزشکیان را بررسی نخواهد کرد و صرف تنفیذ برای پذیریش استعفا کفایت می‌کند.
زمان جلسات رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت چهاردهم
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: جلسات بررسی صلاحیت و رای اعتماد به وزرای دولت چهاردهم، در شهریورماه برگزار می‌شود.
با تبریک به پزشکیان؛
قالیباف: مجلس از هر گونه کمک و حمایتی از دولت فروگذار نخواهد کرد
رئیس مجلس ضمن تبریک به پزشکیان، گفت: مجلس دوازدهم خود را کنار دولت چهاردهم می‌داند و از هرگونه کمک و حمایتی فروگذار نخواهد کرد و با نظارت همدلانه و مؤثر به دولت کمک می‌کند.
تبریک نمایندگان مجلس به رییس‌جمهور منتخب
تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور پیام‌های مختلفی انتخاب «مسعود پزشکیان» به عنوان رئیس‌ جمهور ایران را تبریک گفتند.
بخشی‌پور خبر داد؛
آمادگی مجلس برای برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور نهم
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از آمادگی مجلس برای برگزاری مراسم تحلیف مسعود پزشکیان رئیس‌جمهور منتخب خبر داد.
اعضای هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس دوازدهم مشخص شدند
اعضای هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس دوازدهم مشخص شدند.
نظام رتبه‌بندی معلمان نیاز به اصلاح دارد
حاجی‌بابایی در جلسه علنی مجلس:
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه میثاق ملی ما سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است، گفت: نظام رتبه‌بندی معلمان علی‌رغم همه زحمات مجلس شورای اسلامی و دولت، نیاز به اصلاحاتی دارد.
ملت ایران آزمون بزرگ دیگری در جمعه آینده پیش‌رو دارند
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ملت بزرگ ایران آزمون بزرگ دیگری در جمعه آینده پیش‌رو دارند و یک بار دیگر مردم پای صندوق‌های رای حضور خواهند یافت و نقش خود را در اقتدار ملی ایفا خواهند کرد.
بررسی گزارش وزیر آموزش و پرورش درباره اتخاذ تدابیر لازم برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در دستورکار جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
قبلی۳بعدی