شرکت ۳هزار و ۳۰۰ شناور در رژه دریایی حمایت از قدس
فرمانده نیروی دریایی گفت: در ۱۳ بندر از کشورهای جبهه مقاومت به‌صورت هماهنگ در آستانه روز جهانی قدس، رژه شناورهای مردمی برگزار شد.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: در سه عملیات تروریستی که به صورت همزمان در سپاه شهرستانی چابهار، راسک، دریابانی و کلانتری ۱۱چابهار انجام شد،۱۵ تروریست تاکنون به هلاکت رسیدند.
جزئیات مراسم‌های وداع، تشییع و خاکسپاری شهدای حمله تروریستی دمشق اعلام شد
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای زمان برگزاری مراسم وداع، تشییع و خاکسپاری شهدای جنایت تروریستی دشمن صهیونیستی در حمله موشکی به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق را اعلام کرد.
سردار پاکپور: شهید زاهدی منشأ کسب موفقیّت‌های بسیار در جبهه‌های حقّ علیه باطل بود
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در پیامی به‌مناسبت شهادت سردار محمدرضا زاهدی نوشت: مجاهدت ها و تلاش های ارزشمند، مستمر و شبانه روزی سردار شهید زاهدی طی چند دهه پاسداری از انقلاب اسلامی همواره منشأ کسب پیروزی و موفقیّت های تعیین کننده ای در جبهه های حقّ علیه باطل بود.
ارتش: تنها راه حل مسئله فلسطین مبارزه تا نابودی رژیم صهیونیستی است
در بیانیه‌ای به مناسبت روز قدس؛
ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای به مناسبت روز قدس، تنها راه حل مسئله فلسطین را مقاومت و مبارزه تا نابودی رژیم صهیونیستی عنوان کرد.
شمخانی: مسئولیت شرارت‌های اسرائیل با آمریکا است
مشاور رهبر انقلاب تاکید کرد: مسئولیت شرارت‌های رژیم صهیونیستی به عنوان ارتش نیابتی آمریکا در منطقه، مستقیما برعهده واشنگتن است.
اطلاعیه سپاه درباره حمله موشکی به کنسولگری دمشق+اسامی شهدا
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از شهادت سرداران محمدرضا زاهدی و محمد هادی حاج رحیمی و پنج تن از همراهان در جنایت تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق خبر داد.
بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران؛
دوازدهم فروردین سرآغاز دستیابی مردم ایران به استقلال و آزادی است
ارتش جمهوری اسلامی در بیانیه اعلام کرد: دوازدهم فروردین سرآغاز دستیابی مردم ایران به استقلال و آزادی و رهایی از استبداد داخلی و استکبارخارجی پس از یک دوره طولانی است.
ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران بیانیه‌ای صادر و تأکید کرد: آرمان ها و مشی جمهوری اسلامی علی‌رغم توطئه‌های مستمر دشمنان به تدریج از مرزهای جغرافیایی فراتر رفته و نقطه امیدِ همه ملت‌هایی است که می‌خواهند از تسلط نظام سلطه خارج شوند.
اسماعیل هنیه با سرلشکر باقری دیدار کرد
رئیس دفتر سیاسی حماس با رئیس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
فرمانده نیروی زمینی سپاه در ایام آغاز سال جدید با حضور در مناطق مرزی جنوب شرق کشور از یگان‌های مستقر در این مناطق بازدید کرد.
برگزاری نشست تحلیلگران سیاسی با حضور فرمانده سپاه در آستانه روز قدس
رئیس ستاد انتقاضه و روز جهانی قدس گفت: نشستی با حضور فرمانده کل سپاه برای سخنرانان و تحلیلگران سیاسی در آستانه روز جهانی قدس خواهیم داشت.
قبلی۳بعدی