سردار سلیمانی: بسیجیان گره‌های ذهنی مردم را برای مشارکت در انتخابات رفع کنند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین، اظهار کرد: عده‌ای از افراد به هر دلیل، برای شرکت در انتخابات، دچار تردید و ابهام هستند و این وظیفه ما بسیجیان است که با این افراد به گفتگوی چهره به چهره و رو در رو بنشینیم و گره‌های ذهنی‌شان را باز کنیم.
پیام سرلشکر باقری به مناسبت سالروز تاسیس
رئیس ستادکل نیروهای مسلح به مناسبت سالروز تاسیس "جهاد سازندگی" پیامی صادر کرد.
سرلشکر صفوی: مراقب باشید در انتخابات دو قطبی‌سازی نشود
دستیار و مشاور فرمانده کل قوا گفت: در انتخابات کسی را انتخاب کنید که مدیریت اجرایی کشور را بلد باشد و مشکلات مردم را حل کند چراکه ما افراد با مبانی مذهبی و دانشگاهی بسیار داریم ولی کاربلد نیستند؛ همچنین مراقب باشید دو قطبی‌سازی نشود.
نماینده، ولی فقیه در سپاه تاکید کرد:
موضع و راهبرد سپاه در انتخابات همان موضع و راهبرد حکیمانه رهبری معظم انقلاب است
نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش سراسری مسئولان و مدیران دفاتر نمایندگی، ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه، موضع و راهبرد روشن سپاه در انتخابات را همان موضع و راهبرد حکیمانه رهبری معظم انقلاب عنوان کرد.
دریادار سیاری: رزمایش «ذوالفقار» در سه ماهه آخر سال برگزار می‌شود
معاون هماهنگ‌کننده کل ارتش اظهار کرد: بزرگترین رزمایش ارتش جمهوری اسلامی تحت عنوان رزمایش «ذوالفقار» حتما در سه ماهه آخر سال برگزار خواهد شد.
امیر حیدری: حضور مردم در انتخابات موجب افزایش بازدارندگی می‌شود
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:‌ حضور مردم در انتخابات پشتوانه نیروهای مسلح برای دفاع از کشور است و هنگامی که مردم به میدان بیایند بازدارندگی به معنای واقعی رقم خواهد خورد.
سردار شریف:
سپاه هیچ جانبداری از نامزدهای انتخابات نمی‌کند
سخنگوی سپاه با تاکید بر اینکه سپاه به‌دنبال مشارکت انبوه، امنیت و سلامت انتخابات است، گفت: سپاه هیچ جانبداری از نامزدهای انتخابات نمی‌کند.
وزیر دفاع: ورود هواپیمای سیمرغ به ناوگان مسافربری را دنبال می‌کنیم
وزیر دفاع با بیان اینکه فروند دوم هواپیمای سیمرغ در حال ساخت است، گفت: آزمایش‌های پروازی این هواپیما با همکاری سازمان هواپیمایی کشور در حال انجام است و پس از طی این مرحله هواپیمای سیمرغ وارد ناوگان پروازی خواهد شد.
رونمایی از انواع سامانه‌های راداری، موشکی، جنگالی و پهپادی
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: در آینده نزدیک انواع سامانه های راداری، موشکی، جنگالی و پهپادی رونمایی و وارد چرخه پدافندهوایی کشور خواهد شد.
جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اقتدار و عظمت نظام و انقلاب گفت: رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت امروز عرصه را بر‌ قدرت‌های دنیا از جمله آمریکای جنایتکار و اسرائیل تنگ کرد‌ه‌اند.
امیر صباحی‌فرد: واکنش ‌لحظه‌ای در برابر تهدیدات خواهیم داشت
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه واکنش ‌لحظه‌ای در برابر هرگونه تهدیدات خواهیم داشت، گفت: پیشرفت‌ها و توسعه پدافند هوایی ایران اسلامی در سال‌های گذشته بسیار شتابنده و جهشی بوده است.
سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درگذشت والد سردار علی‌محمد نایینی رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه پاسداران را تسلیت گفت.
قبلی۴بعدی