منافع ملی را فراموش نکنیم!
در این فضا و تحت تأثیر تألمات روحی ناشی از زلزله مراقب باشیم سایر اقدامات نظام را زیر سؤال نبریم، به عنوان نمونه در حال حاضر زمان بحث در مورد مسکن مهر نیست اگرچه باید برخی از کاستی های آن را پذیرفت ولی طرح چنین مباحثی در این موقعیت حرکت در پازل دشمن و افراد خود فروخته است نه دلسوزی برای هموطنان.
به دنبال وقوع زلزله شدید در منطقه مرزی کشور با عراق واقع در استان کرمانشاه برخی از مناطق غربی کشورمان لرزیدند که در پی آن تعدادی از هموطنانمان جان خود را از دست دادند و تعدادی نیز زخمی شدند.
سخنگوی سپاه از بسیج تمام امکانات سپاه در غرب کشور برای کمک رسانی به مردم زلزله زده، خبر داد.
فرمول لیبی در ایران، بازی شکست خورده آمریکا
ایالات متحده با تحریم هوشمندانه کاتسا که مستقیم فعالیت سپاه و برنامه موشکی ایران را هدف میگیرد به دنبال تضعیف بنیه نظامی ایران است تا همان بلایی را که بر سر لیبی آورد بر سر ایران نیز بیاورد. اکنون باید دید آیا کسانی که به وعده های آمریکا دل خوش کرده اند، از تارخ عبرت آمیز لیبی درس میگیرند؟
داریوش قنبری گفت: اعمال تحریم‌های جدید علیه سپاه ویا سایر نهاد‌ها و مواردی که منابع ایران را به خطر بیندازد نقض برجام محسوب می‌شود.
بازگشت به نقطه صفر!
دولت آمریکا مبتنی بر راهبرد جدیدی که حاصل اجماع هیات حاکمه و همه طیف های سیاسی درون آمریکاست می خواهد مذاکرات صورت گرفته در خصوص برجام را به نقطه صفر برساند و مذاکرات سیاسی را در مدلی تازه با جمهوری اسلامی از سر گیرند
فرمانده کل سپاه با تأکید براینکه ایران، اجرای قانون کاتسا را معادل با خروج یک جانبه آمریکا از برجام می داند گفت:از فرصت رفتار احمقانه دولت ترامپ با برجام برای جهش در برنامه های دفاعی، موشکی و منطقه ای استفاده خواهیم کرد.
درس‌های مدرسه دفاع مقدس
درس بزرگ دوران دفاع آن است که همواره مي‌توان با تدبير و هوشياري، بزرگترين تهديدات را به فرصت تبديل نمود و از آن عليه دشمن استفاده کرد. تجاوز به خاک کشور اگر چه در نگاه اول تهديدي عليه نظام اسلامي به حساب مي‌آمد، اما همين تهديد در بستر تدبير ملت و مسئولين نظام اسلامي به فرصتي براي شکوفايي استعدادها و توانايي‌ها بدل گرديد.
اقتدار نظامی، موشکی و دریایی ایران بدلیل مدیریت هوشمندانه فرمانده معظم کل قواست
دکتر جوانی در گفتگو با بصیرت:
سیستم فرماندهی در کشور ایران یکی از مؤلفه‌های اصلی امنیت ملی است. رهبری انقلاب به عنوان فرمانده معظم کل قوا با اقتدار و صلابت، هوشمندانه مجموعه امور نیروهای مسلح را مدیریت و هدایت می‌کنند و همین عامل تأثیرگذار در تأمین امنیت ملی است. اگر امروز جمهوری اسلامی از اقتدار نظامی، موشکی و دریایی برخوردار است و در سراسر مرزهای آن امنیت برقرار است، بدلیل مدیریت هوشمندانه فرمانده معظم کل قوا است .
پیروزی در دفاع مقدس متکی به روحیه مردمی و حماسی رزمندگان اسلام بود
سردار سنایی راد در گفتگو با بصیرت:
در مقطع جنگ تحمیلی دو نگاه وجود داشت؛ یک نگاه معتقد است ما با تکیه بر باورهای دینی و اسلامی می‌توانیم در برابر قدرت‌های بزرگ بایستیم، یک نگاه هم تصورش این است که ما چاره‌ای جز در حاشیه قرار گرفتن و پذیرش برتری و مرکزیت برخی قدرت‌ها نداریم. نگاه دومی در برخورد با توان دشمن دچار خودباختگی و ترس می‌شود در حالی که با نگاه اول می‌توان قدرت‌ها را با تکیه بر قدرت معنوی شکست داد
موشک بالستیک «خرمشهر» در مراسم رژه نیروهای مسلح در تهران رونمایی شد.
کوتاهی که موجب شده عده‌ای به فکر دایر کردن بازار آنلاین خرید و فروش اعضا در کشورمان افتاده و به این تجارت غیرقانونی، صورت امروزی و به‌روز ببخشند. سایتی که به فراخور نیازهای فراوان موجود در جامعه به دریافت عضو برای پیوند، مشتریانی نیز یافته و توجه متقاضیان فروش عضو را هم به خود جذب کرده است.
قبلی۴بعدی