جنايات رئیس جمهور دوران جنگ!
فرمانده کل سپاه به دولت آمریکا توصیه کرد تا به جای اینکه از نیروهای نظامی خود برای کشتن مردم منطقه غرب آسیا استفاده کند، از آنها برای حفظ سلامت مردم سرزمینش در مقابله با کرونا بکار گیرد.
پیام حجت الاسلام سعیدی به مناسبت روز پاسدار
این همان آرمانشهری است که آرزویش را داشتید
سالمندان باید بمیرند تا اقتصاد برای جوان‌ترها نجات پیدا کند! کابوسی بدتر از مرگ در انتظار مردم آمریکا است. درخانه‌های سالمندان جنازه هایی را پیدا کرده اند که کارکنانش، کارها را رها کرده و رفته‌اند و چند روزی است که سالمندان در کنار جنازه‌ها به زندگی ادامه داده اند.
عقده گشایی به بهانه کرونا
مروری بر خط خبری و مواضع ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی به بهانه شیوع بیماری کرونا
با ورود ویروس کرونا به ایران، ضدانقلاب و اپوزیسیون خارج نشین در رسانه های وابسته به خود، خط تخریب جدیدی را علیه نظام جمهوری اسلامی آغاز کرده اند.
فضای مجازی و کروناهراسی
گفتگو با پژوهشگر فضای مجازی
پژوهشگر فضای مجازی گفت: فضای مجازی فعلی در کشور و سرویس ها و خدماتش مانند شبکه های اجتماعی و پیام رسان های غربی در ایجاد نا امنی روانی و انتشار اخبار جعلی به عنوان بستر اصلی دشمن برای ضربه زدن به کشور و مردم هستند.
کروناهراسی در تداوم خط فشار حداکثری آمریکا
رئیس لابی صهیونیست FDD می‌گوید: «ویروس کرونا کاری کرده است که تحریم‌های اقتصادی آمریکا نمی‌تواند، آن قطع صادرات غیر نفتی ایران است.»
ويروس کرونا و ضدانقلاب
با تخريب ديوار اعتماد بين مردم و مسئولين، ايران اسلامي را در مديريت کرونا ناکارآمد جلوه داده و با به هم ريختن امنيت رواني جامعه به دنبال خشمگين ساختن مردم هستند.
ورود استکبارجهانی به مرحله جدیدی از تروریسم
واکنش معاون سیاسی سپاه به تهدیدات جدید تروریستی آمریکا
وقتی پهپاد گلوبال هاوک توسط هوافضای سپاه منهدم شد، آمریکایی‌ها در مرحله اول این موضوع را انکار کردند، اما وقتی جمهوری اسلامی گفت به‌زودی قطعاتی از این پهپاد را به نمایش خواهد گذاشت، آن وقت مجبور شدند انهدام پهپاد را بپذیرند... آمریکا با انکار کشته‌شدگان عین‌الأسد می‌خواهد ناتوانی‌اش را در برابر جمهوری اسلامی پنهان کند.
ياوه سرايي اپوزيسيون در مورد سردار دلها
ضدانقلاب خارج نشین از منافقين کوردل تا سلطنت طلبان بزدل در این روزها شادی خود را از شهادت سرباز ملت و کشور پنهان نکردند! و با همه توان تلاش کردند تا چهره درخشان سردار رشید اسلام را مخدوش کرده و عملا اقدام تروریستی آمریکایی‌ها را توجیه نمایند.
پهلوی پس از اغشاشات
سلطنت طلبان از جمله کسانی هستند که لحظه به لحظه آرزوی براندازی نظام مقدس را دارند. اگر اتفاقات سیاسی چند هفته را بررسی کنیم می‌بینیم که چقدر سلطنت‌طلبان به ویژه ربع پهلوی پس از اتفاقات 26 و 27 آبان خود را به آب و آتش می‌زنند تا ماجرا را زنده نگه دارد.
کشته‌های اغتشاشات اخیر چرا کشته شدند؟!
سکوت اکنون دستگاه‌های رسمی حاکمیت نسبت به این موضوع همانقدر به مظلومیت نظام نوپای ما می‌افزاید که دشمنی‌های خباثت‌آلود و بدون اخلاق می‌افزاید. اما اگر کشته‌های اغتشاشات اخیر بیشتر از حوادث قبل است –که ظاهراً اینگونه است- علت چیست؟
شورای امنیت كشور چه نهادی است؟ رییس آن کیست؟
رییس جمهور امروز در اظهاراتش در جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی اعلام داشت که زمان اجرای افزایش قیمت بنزین را به شورای امنیت کشور واگذار کرده بوده و حتی خودش نیز آن شب مطلع نبوده است!
قبلی۲بعدی