فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: تنها راه مبارزه با صهیونیست‌ها یک ائتلاف ارتش‌های اسلامی است.
سردار فدوی: آمریکایی‌ها در برابر ایران همیشه مغلوب بوده‌اند
جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در طول ‌۴۵ سال گذشته آمریکایی‌ها حتی نمی‌توانند یک پیروزی بر انقلاب اسلامی را شمارش کنند و این روند ثابت بوده و وعده خداوند در قرآن است.
بیانیه ارتش: شهید «صیاد شیرازی» خیال پیروزی منافقین را ناکام گذاشت
ارتش جمهوری اسلامی در بیانیه‌ای تأکید کرد: شهید «صیاد شیرازی» نقشه خیالی پیروزی منافقین را ناکام گذاشت و کینه‌ای ماندگار را در دل کوردلان خائن ایجاد کرد.
سرلشکر موسوی: مکتب شهید صیاد شیرازی فراتر از موضوع دفاعی و نظامی است
فرمانده کل ارتش تاکید کرد: الگو سازی و الگوگیری یکی از موضوعاتی است که شهدا به درستی انجام داده اند و لذا شخصیت هایی همچون شهید صیاد شیرازی دارای مکتب بوده و این مکتب ها فراتر از موضوع دفاعی و نظامی است.
سخنگوی سپاه: به حمله اسرائیل ‌پاسخ پشیمان‌کننده خواهیم داد
سخنگوی سپاه گفت: هر رفتاری که موجب تعرض به حریم جمهوری اسلامی ایران شود با پاسخ پشیمان کننده مواجه خواهد شد.
سردار شریف: جبهه مقاومت تمام محاسبات دشمن را بهم ریخته است
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: مردم غزه در شرایط بسیار سختی بسر می برند اما علی رغم این فشارها، اتکای آن‌ها به خداوند متعال و تمسک به قرآن کریم و روحیه مقاوم آن‌ها و جانفشانی رزمندگان حماس و دیگر رزمندگان جبهه مقاومت تمام محاسبات دشمن را بهم ریخته است.
با حضور سردار قاآنی؛
آیین گرامیداشت شهدای اقدام تروریستی دمشق برگزار شد
آیین گرامیداشت و تجلیل از مجاهدت‌ها و فداکاری‌های شهدای تروریستی دمشق با حضور مقامات لشکری و کشوری و آحاد مردم در حسینیه فاطمه الزهرا (س) سپاه محمد رسول الله (ص) برگزار شد.
خون شهدا تغییرات اساسی در راهبردهای منطقه رقم خواهد زد
سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: خون شهدا تغییرات اساسی در راهبردهای منطقه رقم خواهد زد و جبهه مقاومت تعیین کننده سرنوشت این منطقه به رهبری ایران خواهد شد.
سپاه پاسداران: مجازات پشیمان کننده دشمن صهیونیستی تحقق خواهد یافت
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از حضور حماسی و دشمن شکن ملت ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس و آئین های تشییع و خاکسپاری شهدای جنایت صهیونیستی دمشق قدردانی و تاکید کرد: پاسخ به مطالبه ملی برای مجازات پشیمان کننده دشمن جنایتکار صهیونیستی، به فضل الهی تحقق خواهد یافت.
مراسم گرامیداشت شهدای مستشار سپاه صبح یکشنبه در تهران
سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مراسم گرامیداشت شهدای جنایت تروریستی دمشق فردا یکشنبه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ در حسینیه فاطمه الزهرا سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ برگزار می‌شود.
سرلشکر باقری: حمله اسرائیل به سفارت ‌بدون پاسخ نخواهد ماند‌
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به درخواست مردم مبنی بر انتقام گفت: حمله اسرائیل بدون پاسخ نخواهد ماند، زمان عملیات، نوع عملیات را ما تعیین می‌کنیم، با دقت انجام خواهد گرفت و قطعا او را از کارش پشیمان خواهیم کرد.
بیت‌المقدس با فرآیندی دقیق و بدون عمل احساسی آزاد خواهد شد
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: رژیم صهیونیستی بداند طراحی برای آزادی بیت‌المقدس یک فرآیند حساب شده و دقیق است، همان فرآیندی که آن‌ها را از جنگ 6 روزه اعراب و رژیم صهیونیستی به جنگ طوفان الاقصی رساند؛ مطمئن باشید این فرآیند مبتنی بر عقلانیت بدون احساساتی عمل کردن، موجب آزادی بیت‌المقدس خواهد شد.
قبلی۲بعدی