کروناهراسی در تداوم خط فشار حداکثری آمریکا
رئیس لابی صهیونیست FDD می‌گوید: «ویروس کرونا کاری کرده است که تحریم‌های اقتصادی آمریکا نمی‌تواند، آن قطع صادرات غیر نفتی ایران است.»
ويروس کرونا و ضدانقلاب
با تخريب ديوار اعتماد بين مردم و مسئولين، ايران اسلامي را در مديريت کرونا ناکارآمد جلوه داده و با به هم ريختن امنيت رواني جامعه به دنبال خشمگين ساختن مردم هستند.
ورود استکبارجهانی به مرحله جدیدی از تروریسم
واکنش معاون سیاسی سپاه به تهدیدات جدید تروریستی آمریکا
وقتی پهپاد گلوبال هاوک توسط هوافضای سپاه منهدم شد، آمریکایی‌ها در مرحله اول این موضوع را انکار کردند، اما وقتی جمهوری اسلامی گفت به‌زودی قطعاتی از این پهپاد را به نمایش خواهد گذاشت، آن وقت مجبور شدند انهدام پهپاد را بپذیرند... آمریکا با انکار کشته‌شدگان عین‌الأسد می‌خواهد ناتوانی‌اش را در برابر جمهوری اسلامی پنهان کند.
ياوه سرايي اپوزيسيون در مورد سردار دلها
ضدانقلاب خارج نشین از منافقين کوردل تا سلطنت طلبان بزدل در این روزها شادی خود را از شهادت سرباز ملت و کشور پنهان نکردند! و با همه توان تلاش کردند تا چهره درخشان سردار رشید اسلام را مخدوش کرده و عملا اقدام تروریستی آمریکایی‌ها را توجیه نمایند.
پهلوی پس از اغشاشات
سلطنت طلبان از جمله کسانی هستند که لحظه به لحظه آرزوی براندازی نظام مقدس را دارند. اگر اتفاقات سیاسی چند هفته را بررسی کنیم می‌بینیم که چقدر سلطنت‌طلبان به ویژه ربع پهلوی پس از اتفاقات 26 و 27 آبان خود را به آب و آتش می‌زنند تا ماجرا را زنده نگه دارد.
کشته‌های اغتشاشات اخیر چرا کشته شدند؟!
سکوت اکنون دستگاه‌های رسمی حاکمیت نسبت به این موضوع همانقدر به مظلومیت نظام نوپای ما می‌افزاید که دشمنی‌های خباثت‌آلود و بدون اخلاق می‌افزاید. اما اگر کشته‌های اغتشاشات اخیر بیشتر از حوادث قبل است –که ظاهراً اینگونه است- علت چیست؟
شورای امنیت كشور چه نهادی است؟ رییس آن کیست؟
رییس جمهور امروز در اظهاراتش در جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی اعلام داشت که زمان اجرای افزایش قیمت بنزین را به شورای امنیت کشور واگذار کرده بوده و حتی خودش نیز آن شب مطلع نبوده است!
درس‌ها و آموزه‌هاي يک تصميم
بررسي چگونگي مواجه رهبرمعظم انقلاب در سهميه بندي و افزايش قيمت بنزين
دريک جمع بندي کلي  مي توان گفت؛  مقام معظم رهبري در اين شرايط سه راه پيش روي داشتند: اول. مخالفت صريح با طرح مزبور و دستور توقف سهميه بندي و افزايش قيمت بنزين / دوم: سکوت و عبور از حوادث / سوم: موافقت با اصل طرح و واگذار کردن جزئيات به نظرات کارشناسي
تمایزات یک آشوب
حوادث اخير، اگر چه از جهاتي با فتنه ۸۸ و ۹۶ شباهت داشت،  اما ازجهات زيادي متفاوت بود.
خطای محاسباتی برای اجرای اقدام راهبردی
به بهانه گران شدن قیمت بنزین
ضرورت اصلاح قیمت بنزین یک امر اجتناب پذیر بوده و به عنوان یک اقدام راهبردی نمی توان در اجرای اصل آن شبهه ای وارد کرد اما آنچه که محل سئوال و بهانه ای برای ناآرامیهای اخیر بوده موضوع شیوه اعلام و نحوه اعمال آن می باشد
بیانیه سپاه: با اقدامات مخل امنیت قاطعانه برخورد می‌کنیم
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با قدردانی از بصیرت و هوشیاری مردم در حوادث اخیر اعلام کرد "با ادامه هرگونه ناامنی و اقدامات مخل آسایش و آرامش مردم قاطعانه برخورد خواهیم کرد".
گرانی بنزین، رمز آشوب
گزارشی راهبردی از حوادث پس از اجرایی شدن طرح مديريت مصرف سوخت
همواره و در همه جای دنیا تغییر در قیمت بنزین اعتراضاتی را در پی دارد و بسیاری از کشورهای اروپایی نیز این بحران ها را پشت سر گذاشته و یا با آن درگیرند. دشمنان خارجی نیز از آنجا که می دانستند نظام جمهوری اسلامی ایران چاره ای جز اتخاذ چنین تصمیمی ندارد، در محاسبات خود مترصد چنین فرصتی بودند که اغتشاشات را در داخل خاک ایران دامن بزنند.
قبلی۲بعدی