فرمانده کل سپاه با تأکید براینکه ایران، اجرای قانون کاتسا را معادل با خروج یک جانبه آمریکا از برجام می داند گفت:از فرصت رفتار احمقانه دولت ترامپ با برجام برای جهش در برنامه های دفاعی، موشکی و منطقه ای استفاده خواهیم کرد.
درس‌های مدرسه دفاع مقدس
درس بزرگ دوران دفاع آن است که همواره مي‌توان با تدبير و هوشياري، بزرگترين تهديدات را به فرصت تبديل نمود و از آن عليه دشمن استفاده کرد. تجاوز به خاک کشور اگر چه در نگاه اول تهديدي عليه نظام اسلامي به حساب مي‌آمد، اما همين تهديد در بستر تدبير ملت و مسئولين نظام اسلامي به فرصتي براي شکوفايي استعدادها و توانايي‌ها بدل گرديد.
اقتدار نظامی، موشکی و دریایی ایران بدلیل مدیریت هوشمندانه فرمانده معظم کل قواست
دکتر جوانی در گفتگو با بصیرت:
سیستم فرماندهی در کشور ایران یکی از مؤلفه‌های اصلی امنیت ملی است. رهبری انقلاب به عنوان فرمانده معظم کل قوا با اقتدار و صلابت، هوشمندانه مجموعه امور نیروهای مسلح را مدیریت و هدایت می‌کنند و همین عامل تأثیرگذار در تأمین امنیت ملی است. اگر امروز جمهوری اسلامی از اقتدار نظامی، موشکی و دریایی برخوردار است و در سراسر مرزهای آن امنیت برقرار است، بدلیل مدیریت هوشمندانه فرمانده معظم کل قوا است .
پیروزی در دفاع مقدس متکی به روحیه مردمی و حماسی رزمندگان اسلام بود
سردار سنایی راد در گفتگو با بصیرت:
در مقطع جنگ تحمیلی دو نگاه وجود داشت؛ یک نگاه معتقد است ما با تکیه بر باورهای دینی و اسلامی می‌توانیم در برابر قدرت‌های بزرگ بایستیم، یک نگاه هم تصورش این است که ما چاره‌ای جز در حاشیه قرار گرفتن و پذیرش برتری و مرکزیت برخی قدرت‌ها نداریم. نگاه دومی در برخورد با توان دشمن دچار خودباختگی و ترس می‌شود در حالی که با نگاه اول می‌توان قدرت‌ها را با تکیه بر قدرت معنوی شکست داد
موشک بالستیک «خرمشهر» در مراسم رژه نیروهای مسلح در تهران رونمایی شد.
کوتاهی که موجب شده عده‌ای به فکر دایر کردن بازار آنلاین خرید و فروش اعضا در کشورمان افتاده و به این تجارت غیرقانونی، صورت امروزی و به‌روز ببخشند. سایتی که به فراخور نیازهای فراوان موجود در جامعه به دریافت عضو برای پیوند، مشتریانی نیز یافته و توجه متقاضیان فروش عضو را هم به خود جذب کرده است.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه از نفوذ سپاه در مراکز کنترل‌فرماندهی آمریکا در سال‌های اخیر خبر داد و گفت: اگر این اسناد را منتشر کنیم آمریکایی‌ها مفتضح می‌شوند.
فرمانده کل سپاه: سپاه پاسداران موفق شده است 30 هزار همچون محسن حججی ها(جوانان مومن و انقلابی) را در خودش سازماندهی کند که در نیروهای مختلف زمینی، دریایی، هوایی و نیروی های قدس و واحدهای مختلف بسیج در سراسر کشور این سازماندهی گسترده صورت گرفته است.
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اگر یک درخواست در عالم با پاسخ رد مواجه شود و اگر تنها یک آرزو باشد که با آرزوکننده‌اش به گور برود، همین درخواست بازدید امریکایی‌ها از مراکز نظامی ماست.
گروهک منافقین از عملیات مرصاد تا کنون
به مناسبت سالروز حماسه عملیات مرصاد سایت بصیرت بررسی می کند:
گروهک نفاق، متحدان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای و سمپاتهای داخلی آنها به این نتیجه مشترک رسیده اندکه، امكان سرنگوني جمهوري اسلامي ازطريق نظامی ممكن نيست. در داخل ايران نیز امكان سقوط نظام از طريق نيروهاي اپوزيسيون و اقدامات تروريستي وجود ندارد. بنابراین باید روی ظرفیت‌های خارجی سرمایه گذاری کنند.
روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از هلاکت و زخمی شدن 7 تروریست در درگیری دیشب رزمندگان اسلام با تروریست ها در منطقه صفر مرزی شمال غرب کشور خبر داد.
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: امروز جان ناقابل ما برای انقلاب و شهدای این ملت ناقابل است؛ باید از خدا بخواهیم عاقبت بخیر و شهید این راه شویم و صداقت خود را اثبات کنیم.
قبلی۵بعدی