فرماندهان کل ارتش و سپاه پس از دریافت نشان درجه یک فتح با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح یک عکس یادگاری ثبت کردند.
سخنگوی نیروهای مسلح: جزو پیشرفته‌ترین کشورهای ‌موشکی هستیم
سخنگوی نیروهای مسلح با برشمردن بخشی از دستاوردهای نظامی ایران گفت: امروز ایران به قدرت بازدارندگی رسیده‌ و جزو پیشرفته‌ترین کشورهای جهان در عرصه موشکی است.
امیر خواجه‌فرد: صنعت هوایی ایران زمین‌گیر نیست
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: با وجود اعمال تحریم‌های صورت‌گرفته در طول ۴۰ سال گذشته علیه کشورمان به‌ویژه در حوزه نظامی، اما در بخش صنعت هوایی‌ ایران زمین‌گیر نیست.
وزارت اطلاعات خبر داد؛
انهدام بزرگ‌ترین شبکه اخلالگرمالی و قمار آنلاین مرتبط با انگلستان
وزارت اطلاعات از انهدام بزرگ‌ترین شبکه اخلالگر مالی و قمار آنلاین مرتبط با انگلستان خبر داد.
پنجمین مرحله ی رزمایش امدادی و کمک رسانی مومنانه قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با رویکرد شادی و نشاط آفرینی و نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان مناطق سیل زده همراه بود.
فرمانده‌کل سپاه به راهیان نور پیوست
فرمانده‌کل سپاه پاسداران با حضور در یادمان شهدای عملیات والفجر۸ اروندکنار با اعضای کاروان‌های راهیان نور و خادمان این مکان از نزدیک دیدار و گفت‌‌وگو کرد.
سردار فدوی: باید پای کار اقتصاد و معیشت مردم برویم
جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه باید برای حل مشکلات پای کار برویم، گفت: مشکلات اقتصادی و معیشت موضوع دائمی همه مردم و مورد توجه اسلام است، باید به آن طبق آنچه در اسلام گفته شده، پرداخت.
امیر آشتیانی:
منطقه قفقاز نباید به زمین رقابت دیگران تبدیل شود
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دیدار با همتای ارمنستانی خود گفت: نباید اجازه دهیم منطقه قفقاز به زمین رقابت دیگران تبدیل شود.
اختصاص اعتبارات خاص برای تقویت مرزبانی و انسداد مرزها
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: اعتبارات خاصی برای تقویت مرزبانی و انسداد مرزها اختصاص گرفته است که امیدواریم هرچه زودتر تمامی برنامه‌های پیش بینی شده در این بخش را عملیاتی کنیم.
امیر واحدی:
نیروی هوایی ارتش ایران در اوج قدرت و اقتدار است
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: امروزه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت و اقتدار آماده دفاع از آسمان کشور است.
سرلشکر صفوی: باید عمق استراتژیک خودمان را ۵ هزار کیلومتر افزایش دهیم
مشاور عالی فرمانده کل قوا، تدکید کرد: عمق دفاع استراتژیک ما دریای مدیترانه است و ما باید عمق استراتژیک خودمان را ۵ هزار کیلومتر افزایش دهیم.
کدام تجهیزات و تسلیحات امروز به نیروی دریایی ارتش الحاق شدند؟
مراسم رونمایی، الحاق و بهره‌برداری از ۴۲ دستاورد نوین دفاعی نیروی دریایی ارتش صبح امروز برگزار و طی آن، تجهیزات و تسلیحات مختلفی به نیروی دریایی ارتش الحاق شد.
قبلی۵بعدی