فرهنگ کتابخوانی در خانواده ها
به اعتقاد بسیاری از بزرگان تعلیم وتربیت و روانشناسان اولین عاملی که در ایجاد عادت به مطالعه تاثیرگذار است خانواده است
زینب کبری، الگوی رفتار اجتماعی زن مسلمان
عوامل مؤثر بر شخصیت حضرت زینب خود برای تبدیل شدن آن بانوی ارجمند به یک الگو کافی است. برای این منظور می‌توان به مقایسه اطلاعات برجای مانده درباره‌ی ایشان با اندیشه و رفتار پدر بزرگوارش امام علی(علیه‌السّلام) پرداخت. مرور شواهد چنان که در ادامه یادداشت خواهد آمد، نشان می‌دهد که می‌توان ریشه‌ی بیان و رفتار حضرت زینب (سلام‌الله‌علیها) در ابعاد گوناگون فردی و اجتماعی حضرت علی(علیه‌السّلام) مشاهده کرد.
رتبه اول تماس‌های مردم با اورژانس اجتماعی چیست؟
رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد همچنان کودک‌آزاری رتبه اول تماس‌های مردم با اورژانس اجتماعی (123) است.
پنجمین جشنواره خاتم فراخوان داد
اطلاعات تکمیلی شامل برخی محورهای موضوعی داستان، معرفی تعدادی از منابع معتبر و سایر شرایط را در پایگاه اینترنتی جشنواره ببینید.
ایران اسلامی در سوگ شمس‌الشموس+ تصاویر
مردم ایران اسلامی امروز سوگوار شهادت امام رئوف(ع) هستند و مشهدالرضا یکپارچه در غم جانسوز شهادت شمس‌الشموس سیاه‌پوش و عزادار است.
خاطره‌بازی با «روایت فتح» شهید آوینی
شب‌های جمعه حال و هوای بچه‌های جنگ و جبهه‌ها با «روایت فتح» به خانه‌ها می‌آید.
عیان شدن بی‌پدری سینما با اکران خانه پدری!
صحنه کشته شدن دختر توسط پدر و لحظه سنگ به سر خوردن را می‌بینیم؛ این همان صحنه‌هایی است که مسئولین سازمان سینمایی تاکید دارند که اصلاح شده اما واقعیت چیز دیگری است.
بسته فرهنگی حجاب و عفاف با ۳۰ گام به دانشگاه‌ها ابلاغ شد
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با بیان اینکه مهم‌ترین اقدام در حوزه حجاب و عفاف ابلاغ یک بسته فرهنگی به دانشگاه‌ها است، گفت: مجموعه‌ای از سیاست‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی را با مضمون ۳۰ گام در اختیار مراکز علمی و دانشگاه‌ها قراردادیم.
اربعین بین‌المللی شد
منطق امام حسین (ع) منطق دفاع از حق و ایستادگی در مقابل ظلم و طغیان و گمراهی و استکبار است و امروز دنیای مشحون از ظلم و فساد و دنائت و پستی محتاج این معرفت است. امروز دنیا شاهد حاکمیت ظلم است و پیام امام حسین (ع) در روز عاشورا پیام بین‌المللی زیر بار ظلم ظالمان نرفتن است.
آقای خامنه ای را تا چه حد می شناسید؟!
اندیشکده های غربی از شخصیت پیروزمند آیت الله خامنه ای می گویند
دستاوردهای امروز ایران مرهون نبوغ یک روحانی بی ادعا است. در منطقه ای که رژیم های بسیاری دچار بی ثباتی و فروپاشی شده اند، جمهوری اسلامی با اقتدار به پیش می رود، آیت الله خامنه ای در راس مهمترین دولت از خلیج فارس تا کرانه های مدیترانه است؛ او بارها در مذاکرات به قویترین موضع رسیده است. رهبری نبوغ آمیز آیت الله خامنه ای تبلور واقعی شعار الله اکبر است.»
فوت و فن‌های سفر اربعین با بچه‌ها
سفر پیاده‌روی اربعین نزدیک است و مادران زیادی هستند که امسال تصمیم دارند با فرزندانشان راهی این سفر پرماجرا شوند. اگر شما هم قصد دارید با کودکانتان راهی شوید این گزارش را بخوانید.
قبلی۵بعدی