سروده‌ای که رهبر انقلاب در آستانه عملیات «وعده صادق» خواندند
مهدی فضائلی سروده‌ای را که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در آستانه عملیات وعده صادق خواندند، منتشر کرد.
اسماعیلی مطرح کرد؛
جهان معاصر بیش‌ از همیشه به سعدی نیاز دارد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با روز سعدی گفت: امروز جهان معاصر بیش از همیشه به سعدی و اندیشه‌های حکمی عرفانی و اخلاقی او نیاز دارد.
واکنش هنرمندان به تحقق «وعده صادق» رهبر انقلاب در تنبیه متجاوز
همزمان با حملات تنبیهی و عملیات گسترده سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی به علت حمله به ساختمان کنسولگری ایران تعدادی از هنرمندان در در فضای مجازی به این عملیات واکنش نشان دادند.
تجربه موفق محفل چگونه به یک کلاس رسانه‌ای در قاب تلویزیون تبدیل شد
ما همیشه از سوی مردم دچار این سوال بودیم که آیا جامعه قرآنی توانایی خندیدن دارد، در حالی ‌که یک مومن واقعی شادی‌اش مستدام است و لحظه‌ای نیست و «محفل» این را نشان داد. 
وزیر فرهنگ: بخشی از شهر جهانی صنایع خلاق فرهنگی را در خراسان راه‌اندازی می‌کنیم
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برگزاری همایش بزرگداشت فردوسی گفت: خطه خراسان به قدری فرهیخته پرورش داده است که فقط از نیشابور سه مناسبت در تقویم‌ درج شده است، انشاءالله بخشی از شهر جهانی صنایع خلاق فرهنگی را در خراسان راه‌اندازی می کنیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
مدت دوره بعد نمایشگاه قرآن را افزایش می‌دهیم
وزیر ارشاد گفت: مقاومت مردم غزه با تکیه و توسل به قرآن در برابر حملات وحشیانه رژیم صهیونسیتی مثال زدنی است و انعکاس مظلومیت و مقاومت در نمایشگاه قرآن مدنظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.
حضرت خدیجه (س) تا پای جان، از رسالت پیامبر(ص) حمایت کرد
مقام و ایمان بی‌نظیر ام المؤمنین خدیجه کبری (س) سبب شد که تا سال‌ها بعد از رحلت ایشان، فضائل و خصایص حضرتش از سوی رسول خدا (صلی‌الله‌علیه‌وآله) برای همگان بیان شود.
وزیر فرهنگ: خانواده، محور نمایشگاه قرآن است
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از خانواده و تربیت فرزند یه عنوان مهمترین محور سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم یاد کرد.
محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد در حاشیه جلسه امروز هیات دولت، گفت: سال را در حالی داریم به اتمام می رسانیم که فروش فیلم‌های سینمایی به ۱۳۰۰ میلیارد تومان رسیده است.
رمضان ماه بندگي و زندگي
رمضان ماه ميهماني خداوند بخشنده و مهربان است و ما نيز به عنوان يك مسلمان و شيعه در اين ماه بايد بر تقويت خصلت بخشندگي و مهرباني در خود تلاش كنيم.
اسماعیلی مطرح کرد؛
نظامی در مرزهای سیاسی نمی‌گنجد و متعلق به ایران فرهنگی است
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نظامی در مرزهای سیاسی امروز چه در آذربایجان چه در ایران نمی‌گنجد و متعلق به منطقه فرهنگی ایران بزرگ است.
ایجاد 220 هزار فرصت شغلی در کمیته امداد
امسال تا اول اسفند ۲۲۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان فراهم شده است.
قبلی۵بعدی