احمق‌ها را معروف نکنیم!
واژه‌ی «سلبریتی» تا چندی پیش واژه‌ای ناشناخته بود، اما با کمک شبکه‌های اجتماعی، به واژه‌ آشنای این روزها تبدیل شده است؛ واژه‌ای دهان پُرکن و شیک که معنا و حاشیه‌هایش می‌تواند بر زیست اجتماعی، فرهنگی و سیاسی یک جامعه تأثیر بگذارد و چهره یک ملت را در درازمدت تغییر دهد. برای شناخت آسیب‌های این موضوع و رویکرد سلبریتی‌های ایرانی بهتر است ابتدا با معنای این واژه آشنا شویم.
اولین نمایشگاه بازارسازی محصولات فرهنگی «ایکال» 25 دی آغاز به کار می‌کند.اولین رویداد بازارسازی محصولات فرهنگی «ایکال» با حضور صاحبان ایده، محصول و کارشناسان این حوزه 25 دی آغاز به کار می‌کند.
گزارشی کوتاه از قرارگاه محرومیت‌زدایی
اینستاگرام پدیده‌ای ساده‌لوح پرور است
شبکه های اجتماعی تهدیدها و فرصت هایی را برای جامعه ما به وجود آورده است، این نرم‌افزارهای اجتماعی خدمات زیادی را به بشر ارائه داده‌اند و نمی‌توان از آن چشم پوشید. یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی اینساگرام است که در این متن به تهدیدهایی که می تواند داشته باشد می پردازیم
زندگینامه شهید مصطفی احمدی روشن
مصطفی احمدی روشن از بسیجیان فعال بود و در دوران دانشجویی به عنوان معاون فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه شریف فعالیت می کرد.
خون‌آوردهای حاج قاسم
شهادت سردار سلیمانی چگونه به انقلابی تاریخ‌ساز تبدیل شد؟
ثابت‌ شده است که خواندن کتاب مورد علاقه و با لذت می‌تواند استرس را تا 68٪ کاهش داده و با کاهش ضربان قلب و فشار در عضلات، بدن را به آرامش برساند
روایت یک عکاس از حاج‌قاسم
در مناطق عملیاتی همیشه از دوربین فراری بود و می‌گفت:«نگیر، نگیر!» اما وقتی موقعیت‌هایی مثل دیدار با خانواده شهدا پیش می‌آمد،رفتارش کاملاً تغییر می‌کرد و خودش دست دور گردن فرزند شهید مدافع حرم می‌انداخت و می‌گفت:«حالا بگیر.»
رازهای زندگی سردار سلیمانی از زبان برادر کوچکتر
گفت‌وگویی با برادر کوچک تر سردار سلیمانی درخصوص روحیات و نحوه زندگی سردار سلیمانی
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به شهادت رسید اما کتاب خاطرات او با عنوان «حاج قاسم»، چند کتاب دیگر که با محوریت او نوشته شده است و همچنین یادداشت‌های او بر برخی کتاب‌ها باقی خواهند ماند.
دانش آموزان پایه ششم مدرسه‌ای در گلپایگان امروز در مدرسه درس قدردانی آموختند.
گزیده‌ سخنان حضرت آیت الله خامنه‌ای در مورد شهید، شهادت، خانواده شهدا
شهادت بالاترین پاداش و مزد جهاد فی سبیل الله است
قبلی۴بعدی