زمینه ساز برگشت اعتماد عمومی به قوه قضائیه
مهمترین مولفه های این اقتدار؛ نیروی انسانی توانمند ، گسترش فعالیت های نرم افزاری ،فناوری اطلاعات واعتبارات کافی می باشد. در همین حال شاهد هستیم که قوه قضائیه برای جلب اعتماد عمومی در این شرایط ویژه مبارزه با فساد ورانت، قوه از خود شروع کرده وبه پاکسازی نیروی های ناسالم در این زمینه پرداخته است.
تذکرات اربعینی +(15 تصویر)
درخواست های آمریکا از شبکه های اجتماعی
توئیتر پرنده ای آزاد یا در دام
مدیر اجرایی پروژه وریتاس در مصاحبه با راشا تودی عنوان کرد: « آن ها (مدیران شبکه های اجتماعی) آزادی بیان را سانسور کرده و مشخص می کنند کدام قسمت از حرف مردم شنیده شود و کدام قسمت شنیده نشود»
چگونگی گرامی‌داشت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی
به طور قطعی یک گزارش مستند خوب، هنگامی از باورپذیری و اثرگذاری مضاعف برخوردار خواهد بود که در قیاس با شاخصه‌های خاص و ملموس تنظیم و ارائه شود؛ از همین رو پیشنهاد می‌شود گزارش دستاوردهای انقلاب اسلامی، حتی‌المقدور در قیاس با وضعیت‌های گوناگون شامل بیان دستاوردها در قیاس با شرایط موضوع مورد نظر در پیش از انقلاب و قیاس با کشورهای همجوار با کشورهای هم‌سطح در دیگر نقاط جهان تهیه شود.
وسوسه براندازی در خواننده‌های طاغوتی !
اما اوج بی‌مسئولیتی سیاوش قمیشی را می‌توان در مصاحبه او با تلویزیون ضد انقلابی صدای آمریکا دید. او در حالی که سعی می‌کرد از پاسخ به این پرسش که «علیرضا قمیشی پسر شما هست یا نیست؟» طفره برود، سرانجام در برابر اصرار مصاحبه‌گر پاسخ داد: «نمی‌دانم[او پسر من است یا نه]، درباره او تحقیق کردم، ولی به نتیجه نرسیدم،»
آقای رئیس‌جمهوری مسئول ما هستند و ایشان سیاستگذاری می‌کنند. تمایل ایشان به بنده اعلام شد که می‌توانیم زمینه‌ای ایجاد کنیم مردم در استادیوم بازی‌ها را تماشا کنند. این حادثه که هر روز اتفاق نمی‌افتاد. اولین دغدغه من به‌ عنوان مسئول امنیت کشور، امنیت کشور بود؛ بویژه که همان روز بازی، شلوغ‌ترین روز اعتراضی در بازار تهران بود. نظر همه کارشناسان از باب امنیتی این بود اگر جمعیت زیادی بیاید و ما ببازیم، مردمی که به خیابان می‌آیند با اینها (معترضان) پیوند بخورد ممکن است کار از کنترل خارج شود. از نظر امنیتی استدلال قابل قبولی بود.
اصل حقیقت ماجرای قم + فیلم
بخشی از شعارهای نوشته بر روی این پلاکاردها این‌گونه بود؛ «یه اختلاس کم بشه گرونی‌ها حل میشه»، «مدیران فاسد باید مجازات شوند»، «این گفته امام است؛ مذاکره حرام است»، «سؤال از مسئولین وظیفه مجلس است»، «گرچه جیبا خالیه روحیه‌ها عالیه»، «من طلبه انقلابی‌ام یعنی در برابر فساد و تبعیض سکوت نمی‌کنم»، «شش سال مذاکره جواب نداد»، «مردم گله‌مندند»، «روحانیت متعهد به خون سرمایه‌داران زالوصفت تشنه است»، «جرثومه‌های فساد باید به‌شدت مجازات شوند».
یک انقلابی در دنیای لاکچری +تیزر فیلم
مشخص نمی‌شود چرا خلیل کاتیوشا به محافظت از یک بچه‌پولدار نق نقو رضایت می‌دهد و چه انگیزه‌ای سبب می‌شود که بادیگارد چنین آدمی شود؟ همچنان که تحول ارشیا در پایان فیلم، بسیار سریع و بدون زمینه‌سازی دراماتیک رخ می‌دهد.
هرچه برخورد قوه قضائیه با مفسدان و اخلال‌گران شجاعانه و انقلابی‌تر باشد، اعتماد مردم بالاتر می‌رود و آنجایی که قوه قضائیه آن برخورد انقلابی و شجاعانه را نداشته باشد، مردم ناامید می‌شوند؛ البته قوه قضائیه نمونه این برخوردهای انقلابی را دارد و باید خوب اطلاع‌رسانی شود.
کاریکاتور: نتیجه جنگ اقتصادی آمریکا با ایران/ مهدی یارمحمدی
نقش نفوذ سیاسی بر تغییرات اقلیمی
متولیان اجرای طرح ترسیب کربن، مشاغلی همچون تولید صنایع دستی را جایگزین شغل کشاورزی کرده و روستاییان را از شغل اصلی خود دور می کنند. تضعیف کشاورزی به بهانه محدودیت خاک و آب، گرم شدن زمین، کاهش گازهای گلخانه ای و پیشگیری از فرسایش خاک صورت می گیرد در حالی که پیمودن مسیر پیشرفت در کشور به تامین غذای اساسی آن مثل گندم، بستگی دارد به طوری که امریکا یازده برابر، فرانسه هفت برابرو آلمان پنج برابر نیاز خود غله تولید می کنند. نهادهای بین المللی با دو هدف، تضعیف کشاورزی را در روستاها به کار گرفته اند: تغییر الگوی کشت از محصولات غذایی اساسی مانند گندم وجو به داروهای گیاهی و زعفران و...
کوچ میلیون ها ایرانی از تلگرام به پیام رسان های داخلی که هنوز امار و ارقام رسمی در خصوص تعداد آنها فارغ از اعلامیه های تبلیغاتی در فضای جنگ رسانه ای منتشر نشده است در کنار فیلترینگ ناقص تلگرام، یک تهدید بزرگ را بوجود آورده است و آن خالی شدن فضای تلگرام از نیروهای ارزشی برای پاسخگویی و تولید محتوای همسو با انقلاب اسلامی در این فضاست.
قبلی۳بعدی