ویژه‌برنامه شب خاطره «شهدای خدمت»، گرامیداشت یاد و خاطره خادمان ملت ایران ۳ خرداد در حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شد.
کاربرد هوش‌مصنوعی در روابط‌عمومی؛ بیم‌ها و امید‌ها
هوش مصنوعی می‌کوشد نه‌تنها به عنوان یک ابزار و یار کمکی بلکه بسیار فراتر از آن، فصل جدیدی در علوم روابط عمومی و ارتباطات رقم بزند. طرفداران این فناوری در حالی مدعی بهبود کارآیی، دقت و هدف گذاری در ارتقا و بهبود فعالیت‌های این حوزه هستند که برخی صاحب‌نظران علوم انسانی، زنگ خطر کاهش روابط انسانی در آینده‌ای نه چندان دور را به صدا درآورده‌اند.
نام‌گذاری یکی از خیابان‌های اصلی قم به‌عنوان «شهید خدمت آیت‌الله رئیسی»
هنرمندان از سید شهیدان خدمت گفتند
جمعی از هنرمندان عرصه های مختلف سینما، تئاتر و تلویزیون با انتشار یادداشت و گفت‌وگوهای رسانه‌ای مختلف شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هیات همراه در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفتند.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: تمامی فعالیت‌های فرهنگی و هنری سراسر کشور از امروز به مدت ۷ روز تعطیل است
فرهاد قائمیان؛
اختتامیه جشنواره امام رضا (ع) برگزار نمی شود/تسلیت به ملت ایران
مدیر بیست و یکمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی در حادثه بالگرد از لغو مراسم اختتامیه این رویداد خبر داد.
مردم از نمایشگاه چه کتاب‌هایی خریدند؟
در این دوره نیز مانند سال گذشته نمایشگاه به دو شکل فیزیکی و مجازی برگزار شد. برخلاف سال گذشته در این دوره ناشران از حضور فیزیکی در نمایشگاه بیشتر استقبال کردند و البته از ورود 17 ناشر کتاب‌ساز و پخته‌خوار به نمایشگاه نیز ممانعت شد.
۴۲۵ میلیارد تومان فروش؛ کارنامه نمایشگاه کتاب تا روز دهم
رمضانی در نشست خبری مطرح کرد؛
قائم مقام سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در نشست خبری با خبرنگاران گفت این رویداد تا پایان روز نهم، ۴۲۵ میلیارد تومان کتاب در بخش مجازی و حضوری به فروش رفته است.
استقبال از خاطرات رهبر انقلاب در نمایشگاه کتاب تهران
کتاب‌های «گزیده‌ احادیث مکارم‌الاخلاق» از مجموعه «حدیث زندگی» و «خون دلی که لعل شد» در صدر آثار پرفروش انتشارات انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب تهران معرفی شده است.
رونمایی از «مکتب شهدا» در نمایشگاه کتاب
امروز پنجشنبه برگزار می شود؛
کتاب «مکتب شهدا» امروز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت در غرفه مجمع ناشران دفاع مقدس سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی می شود.
عشق در ازدحام تیر و توپ ‌و تفنگ
در بخش‌هایی از کتاب «مرد ابدی» می‌خوانیم: عشق داشت در ازدحام تیر و توپ ‌و تفنگ، جایی در دل فرمانده جوان توپخانه باز می‌کرد. اما باز هم مردد بود ... .
رمضانی در نشست خبری اعلام کرد؛
استفاده ۱۳۹هزار دانشجو از بن اعتباری خرید کتاب از نمایشگاه
قائم مقام و سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران در نشست خبری خود گفت: ۱۳۹ هزار نفر از دانشجویان و طلاب از بن خود در نمایشگاه استفاده کردند.
قبلی۳بعدی