دیپلماسی عمومی چین در قبال جمهوری اسلامی ایران
مخاطبان دیپلماسی عمومی چین نیز، افکار عمومی خارجی هستند، چرا که آرزو دولت چین، تحسین مردم این کشور از سوی جهانیان است.
مخاطب تهدیدات اسرائیل برای حمله به ایران، بایدن بود نه تهران / از ابتدا هم برنامه‌ای برای حمله وجود نداشت
القدس العربی:
کوخاوی پیش از این درخواست افزایش بودجه نظامی در راستای آمادگی ارتش اسرائیل برای انجام اقدام نظامی علیه ایران را داشت و ظاهرا نتانیاهو هم موافق این درخواست است.
تلاش ایران و آمریکا؛ حالا مسئله فقط برجام نیست
المیادین:
روند عادی سازی روابط اسرائیل و برخی دولت‌های عربی، که نتیجه آن ائتلاف علیه ایران و امکان رسیدن اسرائیل به تنگه هرمز است، ضرورت رسیدگی فوری به موضوع را بیشتر کرده است.
اعتیاد اقتصاد به نفت
بخش خصوصی و اقتصاد واقعی در حال بازیابی توان از دست رفته است، آنچه از ظواهر بودجه پیشنهادی نمایان می گردد رسیدن دوباره بوی نفت به مشام دولت و نادیده گرفتن ظرفیت های به دست آمده موجود است.
ولیعهد امارات مدام در بحث تلاش واشنگتن برای حل مسائل با تهران مداخله می‌کند
اندیشکده «کوئینسی»:
امارات متحده عربی، در هماهنگی با عربستان سعودی، یمن را محاصره کردند تا با نیروهای حوثی که بدون هیچ شواهدی ادعا می‌کنند وابسته به ایران است مقابله کنند.
تحلیگر آمریکایی: پمپئو در مقابل ایران چیزی جز شکست به دست نیاورد
. دو روز بعد،‌ در پی شورش طرفداران ترامپ در ساختمان کنگره، مقامات اتحادیه اروپا گفتند با او ملاقات نخواهند کرد و وزیر خارجه لوکزامبورگ ترامپ را «جنایتکار» و «آتش‌افروز سیاسی» خواند.
چرا اروپایی ها باید بی کم و کاست توصیه های پارلمان اروپا در مورد ایران و برجام را اجرا کنند؟
اندیشکده «کوئینسی»:
حتی اگر عربستان سعودی به عنوان شریکی برای اتحادیه اروپا در نظر گرفته شود، این گزارش، جنگ ائتلاف به رهبری سعودی در یمن را محکوم و خواستار پاسخگویی در مورد جنایات جنگی سعودی‌ها است.
حساب ویژه ای که ائتلاف ضدبرجامی روی سفیر امارات در آمریکا باز کرده اند
روایت اندیشکده «کوئینسی»:
اسرائیل همکاری نزدیکی با عربستان سعودی و سایر کشورهای عربی داشته است، کشورهایی که همه نگران بازگشت واشنگتن به برجام هستند.
العربی الجدید: بایدن با آمریکای ترامپ چه خواهد کرد؟
در شرایطی شکاف جمهوری خواهان و ترامپ افزایش می‌یابد که واشنگتن در لحظه‌ای قرار دارد که نیازمند نزدیکی بیشتری برای مهار سرکشی‌های جریان سفید پوستان ملی گراست
درخت پول امریکا؛ داستان ناگفته کمک های امریکایی به رژیم صهیونیستی
دولت دموکرات باراک اوباما که اغلب -اگرچه به اشتباه- با رژیم صهیونیستی مخالف تلقی می شد کمک امریکا به اسراییل را افزایش داد آن هم با یک اختلاف قابل توجه نسبت به کمک های قبلی.
قبلی۳