هزاران نفر در خیابان‌های مونیخ خواستار آتش‌بس در غزه شدند
با تشدید حملات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان،‌ اعتراضات جهانی علیه این جنایات شدت گرفته است و در همین راستا هزاران نفر در آلمان علیه اسرائیل شعار سردادند.
اقدام عراق برای ابطال گذرنامه‌ تروریست‌های ضدایرانی
یک رسانه عربی گزارش داد که دولت عراق به‌دنبال ابطال گذرنامه‌های عناصر تجزیه‌طلب ضدایرانی است که حکومت منطقه کردستان عراق این گذرنامه‌ها را صادر کرده است.
بن سلمان: از تأسیس کشور مستقل فلسطین و آتش‌بس غزه حمایت می‌کنیم
در نشست اتحادیه عرب؛
ولیعهد سعودی ضمن سخنرانی در سی‌وسومین نشست اتحادیه عرب در منامه پایتخت بحرین تأکید کرد که ریاض از تشکیل کشور مستقل فلسطین و آتش‌بس در نوار غزه حمایت می‌کند.
هشدار به جامعه جهانی درباره توحش بی‌حد صهیونیست‌ها در غزه
یک مقام دولتی در غزه با اعلام اینکه آمریکا و انگلیس و سایر متحدان رژیم اشغالگر مسئول مستقیم جنایات وحشیانه این رژیم علیه مردم فلسطین و حادثه شوم نکبت هستند درباره وضعیت خطرناک غزه در سایه وحشیگری بیش از حد صهیونیست‌ها به جامعه جهانی هشدار داد.
فلسطین؛ محور اصلی اجلاس سران عرب در منامه
سی‌وسومین نشست سران کشورهای عربی امروز پنجشنبه در منامه در حالی برگزار می‌شود که انتظار می‌رود به دلیل شرایط استثنایی حاکم بر منطقه به دلیل جنگ غزه، تصمیمات مهمی در خصوص پرونده فلسطین اتخاذ شود.
گزینه ملت فلسطین ادامه مبارزه است
در دیدار رهبران حماس و جهاد اسلامی مطرح شد؛
مقامات ارشد حماس و جهاد اسلامی در دیدار دوجانبه اعلام کردند که آنچه در نبرد «طوفان الاقصی» و در ۷۶امین سالگرد اشغال فلسطین رخ داده، موید فروپاشی نزدیک موجودیت این رژیم است.
اسماعیل هنیه به مناسبت ۷۶امین سالروز «نکبت» مطرح کرد؛
فروپاشی اشغالگران وعده حتمی قرآن و ریشه در واقعیت دارد
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس روز چهارشنبه درسخنانی با رد قاطع هرگونه جایگزینی برای جنبش حماس در آینده غزه تاکید کرد که ارتش به اصطلاح «شکست ناپذیر»اشغالگران زیرضربات مهلک مقاومت شک خورده است.
مقاومت اسلامی عراق پالایشگاه نفت حیفا را هدف حمله پهپادی قرار داد
دومین حمله مقاومت عراق به اراضی اشغالی درکمتراز چندساعت؛
مقاومت اسلامی عراق بامداد پنجشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که پالایشگاه نفت رژیم صهیونیستی در حیفا را هدف حمله پهپادی قرار داده است.
حماس: قبل از آتش‌بس کامل اسرای صهیونیست رنگ نور را نمی‌بینند
یکی از رهبران ارشد حماس با تاکید بر پایبندی مقاومت به شروط خود اعلام کرد که بدون آتش‌بس جامع در نوار غزه انعقاد هر توافقی بی‌معنا بوده و قبل از این آتش‌بس، اسرای صهیونیست همچنان نزد مقاومت می‌مانند و رنگ نور را نخواهند دید.
بیانیه پایانی کنفرانس بغداد اعلام کرد؛
مردم فلسطین در برابر دیدگان جهانیان از نقض حقوق بشر رنج می‌برند
شرکت‌کنندگان کنفرانس بغداد در بیانیه پایانی خود تصریح کردند: هر اندازه بتوان رژیم صهیونیستی را از جنایاتش بازداشت، امکان تحقق آزادی سرزمین غصب شده و قدس مقدس آن وجود دارد.
قطر حملات رژیم اسرائیل به رفح را محکوم کرد
قطر حملات رژیم صهیونیستی به شهر غزه و اشغال گذرگاه مرزی رفح را محکوم کرد.
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) به دبیرکل جنبش جهاد اسلامی اطمینان داد که مقاومت هرگز در مذاکرات آتش‌بس از مواضع و خواسته‌های اصلی کوتاه نخواهد آمد.
قبلی۲بعدی