من حاج احمد را کُشتم!/چه کسانی نخواستند حاج احمد برگردد
انتشار خاطره‌ای برای اولین و آخرین بار:
آقایان می‌گویند اسنادی دال بر زنده بودن چهار دیپلمات را داریم؛ خیلی هم خوب اما دست‌کم یک برگ از این اسناد را به مردم ارائه کنید؛ به مردم هم نه به خانواده‌های آنها نشان دهید.
الگوی مدیریتی حاج احمد متوسلیان
به بهانه سالروز مفقود شدن فرمانده لشکر27 محمد رسول الله
او در مقابله با فساد هیچ گاه و در هیچ حالتی خط قرمز نداشت. چه انکه فساد در سازمان متبوع خودش و یا نزدیکانش اتفاق افتاده باشد. برخورد با فساد از جمله اموری بود که با در جریان قرار دادن مردم و به صورت علنی انجام می داد و جوری رفتار می کرد که مردم نتیجه آن را ببینند.
آغاز ثبت نام راهیان نور غرب و شمالغرب ویژه کاروان شهید صیاد شیرازی و شهید باقری
حجت الاسلام هاشمی خبر داد
حجت الاسلام هاشمی مسئول ستاد راهیان نور شهید صیاد شیرازی و شهید باقری از آغاز ثبت نام کاروان‌های راهیان نور غرب و شمالغرب شهید صیاد و شهید باقری برای تابستان سال‌جاری خبر داد.
مراسم تشیع پیکر مطهر دوازدهمین شهید مدافع حرم سید محمد سجادی از تیپ فاطمیون منطقه 19 تهران شهرک دولتخواه امروز پنجشنبه 15 تیرماه 1396 برگزار شد.
جایگاه وارونه شهید و جلاد
جای شهید و جلاد عوض نشود
متاسفانه بدهکارها طلب کار شده اند. اینها انتظار داشتند این جلادان رها شوند تا هرچقد می توانند بکشند و تا می توانند بچه ها را یتیم کنند و زنان را بیوه. آن هم به چه جرمی؟ به جرم این که عکس امام را در مغازه اش نصب کرده و یا اینکه موذن مسجد بوده است.
چمران خمینی یا چمران بازرگان
به مناسبت ایام شهادت شهید چمران
آنچه که چمران را چمران خمینی می کند عبارت است از اینکه او منافع ملی را بر امیال درونی اش مقدم می شمارد، جانش را فدای ملتش می کند و برای پیروزی و سرافرازی کشورش با دستان خالی می جنگد. مجموع اینهاست که چمران را در تاریخ ماندگار می کند.
در همان شبي كه در بيمارستان بستري بود، جلسة مشورتي فرماندهان نظامي (تيمسار شهيدفلاحي، فرماندة لشگر 92، شهيد كلاهدوز، مسئولين سپاه و سرهنگ محمد سليمي كه رئيس ستاد او بود)، استاندار خوزستان و نمايندة امام در سپاه پاسداران (شهيدمحلاتي) در كنار تخت او در بيمارستان تشكيل شد و درهمان حال و همان شب، پيشنهاد حمله به ارتفاعات الله‏ كبر را مطرح كرد.
نخستین شلیک مستقل موشکیِ ایران توسط طهرانی مقدم چگونه رقم خورد؟
دشمن به قذافی فشار آورد و او هم نیروهایش را احضار کرد، به رژیم بعث عراق و شرکای غربی هم اطمینان داد که «ایران هرگز به‌تنهایی قادر به استفاده از هیچ موشکی نخواهد بود»، از تیم متخصصش خواسته بود که موشک‌های مانده را غیرعملیاتی کنند.
شهید علی مزاری
شهیدی که ضارب بعد از ترور او گریه می کرد.
اینفوگرافیک/جای شهید و جلاد عوض نشود
رهبر معظم انقلاب آیت الله امام خامنه ای در قسمتی از سخنانشان درباره اتفاقات دهه 60 و صحبت های برخی قبل از انتخابات در حرم امام خمینی(ره) اشاره کرده و فرمودند: "ملت ایران در دهه ۶۰ مظلوم واقع شد،توصیه میکنم به همه کسانی که اهل فکر و تامل هستند جای شهید و جلاد عوض نشود."
سوم اسفند 1360 / انفجار بمب در میدان عشرت آباد [سپاه] تهران و شهادت عده ای کارگر و دانش_آموز
جای شهید و جلاد عوض نشود1
ملت ایران در دهه ۶۰ مظلوم واقع شد،توصیه میکنم به همه کسانی که اهل فکر و تامل هستند جای شهید و جلاد عوض نشود.
قبلی۶بعدی