فقیهِ بصیر
به مناسبت سالروز شهادت شهید آیت الله صدوقی
زمان شناسی که همواره جلوتر از زمان خویش حرکت میکرد و می فهمید و سعی بر آن داشت که به دیگران نیز بفهماند اصول انقلابی و اسلامی که باید در مملکت اسلامی حاکم شود. و چقدر امروز جای خالی امثال شهید آیت الله صدوقی در کشور احساس می شود.
رجایی و باهنر نماد دولت سالم وصالح انقلابی
به مناسبت ایام شهادت دولتمردان
آن روز خون، فریاد خاموشِ مردی بود که سال‌ها پیش از این، مشق شهادت می‌کرد؛ مردی که در قاموس مذهبش، فریادهای خاموش را بسیار شنیده بود و هنوز، پژواک فریاد مولایش علی علیه‌السلام را می‌شنید.
چمران آتش دلش به اختیار نگاه خمینی شعله ور بود
به مناسبت 25 مرداد سالروز ورود شهید چمران به پاوه
با درخواست شهید وصالی از مرکز جهت اعزام نیروی کمکی، در تاریخ 25 مرداد شهید دکتر مصطفی چمران همره با شهید تیمسار فلاحی فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ابوشریف فرمانده عملیات سپاه با بالگرد وارد پاوه شدند.
تکاوران نیروی زمینی ارتش و سپاه در مسابقات نظامیان جهان در روسیه در بخش هوابرد و کوهستان به رقابت با سایر حریفان خود پرداختند.
الگویی برای مسئولان همیشه در جلسه!
لاجوردی وقتی به کسی اطمینان می‌کرد، دیگر کسی نمی‌توانست به او بگوید این قدر راحت به میان زندانیان نرو، هر چه باشد تو رئیس کل زندانها یا دادستان و ... هستی!
یمن عقیق یلدای مقاومت
گزارش تحلیلی از قیام مردم یمن به مناسبت گذشت بیش از 850 روز از مداخله نظامی عربستان در یمن
امروز مردم یمن به خوبی می‌دانند تا خودشان دست به اقدام نزنند و تغییر را با جانهایشان فریاد نزنند به عزت و استقلال نخواهند رسید. آنها به درستی آموخته اند در راه جهاد هیچ‌گاه برادران دینی و نژادی خود را به بازی سیاسی نگیرند.
میزبانی حرم رضوی از خانواده شهدای ۹ کشور خط مقاومت اسلامی+ تصاویر
۶۰ تن از خانواده شهدای جبهه مقاومت از ۹ کشور اسلامی یمن، عراق، لبنان، پاکستان، افغانستان، نیجریه، سوریه، بحرین و ایران به میزبانی آستان قدس رضوی به حرم مطهر رضوی مشرف شدند و ضریح مطهر را زیارت کردند.
سپاه پاسدار ارزش های اسلامی
سپاه پاسداران در هر نقطه ای که ظلمی ‌رخ داده یاور مظلوم بوده است. در مقابل استکبار جهانی همیشه در کنار ظالمین جهان قرار داشته است. پس طبیعی است که نخواهد سر به تن این نیروی مقدس باشد.
موشک ها هم عاشق می شوند؛ «عاشق نابودی اسرائیل»
موشک همان مرغ عزا و عروسی که تمام قوانین نسبیت را به چالش کشیده است. از جنگ ایران وعراق گرفته تا انتخابات و دیر‌الزورِ داعش در سوریه با موشک معنا می‌شود. در روزگاری که خود بی پدر شده اند و در حالی که هنوز پدرشان آرزوی نابودی اسرائیل را دارد...
قبلی۵بعدی