تکاوران نیروی زمینی ارتش و سپاه در مسابقات نظامیان جهان در روسیه در بخش هوابرد و کوهستان به رقابت با سایر حریفان خود پرداختند.
الگویی برای مسئولان همیشه در جلسه!
لاجوردی وقتی به کسی اطمینان می‌کرد، دیگر کسی نمی‌توانست به او بگوید این قدر راحت به میان زندانیان نرو، هر چه باشد تو رئیس کل زندانها یا دادستان و ... هستی!
یمن عقیق یلدای مقاومت
گزارش تحلیلی از قیام مردم یمن به مناسبت گذشت بیش از 850 روز از مداخله نظامی عربستان در یمن
امروز مردم یمن به خوبی می‌دانند تا خودشان دست به اقدام نزنند و تغییر را با جانهایشان فریاد نزنند به عزت و استقلال نخواهند رسید. آنها به درستی آموخته اند در راه جهاد هیچ‌گاه برادران دینی و نژادی خود را به بازی سیاسی نگیرند.
میزبانی حرم رضوی از خانواده شهدای ۹ کشور خط مقاومت اسلامی+ تصاویر
۶۰ تن از خانواده شهدای جبهه مقاومت از ۹ کشور اسلامی یمن، عراق، لبنان، پاکستان، افغانستان، نیجریه، سوریه، بحرین و ایران به میزبانی آستان قدس رضوی به حرم مطهر رضوی مشرف شدند و ضریح مطهر را زیارت کردند.
سپاه پاسدار ارزش های اسلامی
سپاه پاسداران در هر نقطه ای که ظلمی ‌رخ داده یاور مظلوم بوده است. در مقابل استکبار جهانی همیشه در کنار ظالمین جهان قرار داشته است. پس طبیعی است که نخواهد سر به تن این نیروی مقدس باشد.
موشک ها هم عاشق می شوند؛ «عاشق نابودی اسرائیل»
موشک همان مرغ عزا و عروسی که تمام قوانین نسبیت را به چالش کشیده است. از جنگ ایران وعراق گرفته تا انتخابات و دیر‌الزورِ داعش در سوریه با موشک معنا می‌شود. در روزگاری که خود بی پدر شده اند و در حالی که هنوز پدرشان آرزوی نابودی اسرائیل را دارد...
اینفوگرافیک/دولت با تفنگ
چندی پیش حسن روحانی رییس جمهور در سخنانش گفت: «بخشی از اقتصاد که دست دولت بی تفنگ بود را به یک دولت با تفنگ دادند» اینفوگرافیک«دولت با تفنگ» اطلاعاتی از عملکرد قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در طول دولت یازدهم به شما خواهد داد.
من حاج احمد را کُشتم!/چه کسانی نخواستند حاج احمد برگردد
انتشار خاطره‌ای برای اولین و آخرین بار:
آقایان می‌گویند اسنادی دال بر زنده بودن چهار دیپلمات را داریم؛ خیلی هم خوب اما دست‌کم یک برگ از این اسناد را به مردم ارائه کنید؛ به مردم هم نه به خانواده‌های آنها نشان دهید.
الگوی مدیریتی حاج احمد متوسلیان
به بهانه سالروز مفقود شدن فرمانده لشکر27 محمد رسول الله
او در مقابله با فساد هیچ گاه و در هیچ حالتی خط قرمز نداشت. چه انکه فساد در سازمان متبوع خودش و یا نزدیکانش اتفاق افتاده باشد. برخورد با فساد از جمله اموری بود که با در جریان قرار دادن مردم و به صورت علنی انجام می داد و جوری رفتار می کرد که مردم نتیجه آن را ببینند.
قبلی۵بعدی