زورگویی قدرتهای مستکبر را اینگونه مهار کرده ایم !
کارتان خیلی عالی بود . خداوند از شما ها قبول کند. هرچه می توانید روی موشک کارکنید ، ببینید دشمن چقدر روی موشک حساس است ، همگی می توانید و تا می توانید و امکان دارد کار کنید ، دشمن باید سیلی بخورد .
رفع دلتنگی های مادرانه با نوشتن 4000 نامه/ نماز اول وقت برای علی بسیار اهمیت داشت
گفتگوی صمیمانه پایگاه بصیرت با مادر شهید علی علیزاده تبریزی
مادر شهید علیزاده شب‌ها را به نامه نگاری با فرزندش می پردازد و تاکنون حدود چهار هزار نامه برای فرزند شهیدش نوشته است. باید گفت تنها راه تحمل فراق فرزند همین نوشتن نامه های عاشقانه ای است که او شبانه می نگارد.
15 خرداد؛ نماد ایستادگی و مقاومت مردم بانه
هیأت اعزامی سازمان ملل پس از بازدید از بانه در گزارش خود بمباران این شهر با پرواز هواپیماهای عراقی را تایید و با مشاهده قطعات بمب و نوع آنها تاکید می‌کند که این نوع از بمب ها برای کشتار دسته جمعی به کار می رود و همین موضوع علت بالا بودن تلفات انسانی و پایین بودن خسارت بر ساختمان ها بوده است.
پاسداشت پاسدار
به مناسبت روز پاسداران انقلاب اسلامی
جنگ واقعی جای دیگری بود و سپاه باید به جهاد خودکفایی می رفت و باید با فقر و بی‌سوادی مبارزه می کرد و باید می ساخت برای مردمی که دِینشان را به انقلاب ادا کرده بودند.
ارتش دینش را به مردم ادا کرد
ارتش قهرمان ما چه بر روی زمین و چه هوا و چه بر روی دریا به خوبی جنگید. دلاور مردانی که بی محابا به قلب دشمن وارد می شدند و زهر چشم از دشمن گرفته و باز می گشتند.
فراگیری نهج البلاغه با عجیب ترین روش ها توسط اسرا/شکنجه سخت به خاطر فراگیری قرآن و نهج البلاغه
مصاحبه بصیرت با آزاده ای که در ایام اسارت نهج البلاغه را حفظ کرد:
ایام ولادت با سعادت حضرت علی (ع) فرصت مغتنمی است برای یاد کردن از مردانی که مردانگی خود را در صحنه های نبرد ثابت نمودند.پایگاه تحلیلی بصیرت پای صحبت های یکی آزادگان عزیز نشسته که در دوران اسارت نهج البلاغه را حفظ نموده و اکنون به عنوان استاد در کلاس های مختلف مفسر و مبلغ نهج البلاغه هستند. خوانندگان عزیز را به مطالعه این مصاحبه دعوت می کنیم
شهید حسین غلامی معز
در فتنه 88 تازه 15 سالش شده بود وارد معرکه حفظ انقلاب شد تا نگذارد انقلاب به دست نا اهلان بیفتند بدجوری زخمی شد از ناحیه کتف آسیب شدیدی دید او چند باری در پیاده روی اربعین وصل شده بود به آسمانیان همان جا وعده و قرار را گذاشته بود برات شهادتش را از خود مولایش حسین گرفته بود هوای حرم را در سر داشت تا فدایی حرم شود.
جنگی بزرگ برای غلبه بر دشمنی به نام محرومیت
گزارش بصیرت از اقدامات محرومیت‌زدایی سپاه در سال 1396
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دهه چهارم زیست خویش با توجه به نیاز انقلاب اسلامی آرام آرام وارد موضوع محرومیت‌زدایی در کشور شد تا در کنار سازمان‌ها و مجموعه‌های مربوطه به روند رفع محرومیت در مناطق محروم و کم برخوردار کشور سرعت دهد؛
مسیح دوم کردستان/ای شهدا شما بخواهید که من سال دیگر 4 اسفند با شما باشم
به مناسبت سالگرد شهادت شهید قهاری سعید
او البته در کسوت فرماندهی نیز به خوبی عمل می کند. او به ریز ترین مسائل و مشکلات زیر دستان خود توجه دارد. و همواره از احوال خانواده معظم شهدا جویا می‌شود.
شهادت رمز پیروزی انقلاب اسلامی/ بخش اول «تا پیروزی انقلاب اسلامی»
سربازان خمینی چگونه پیروز میدان‌ها شدند؟
اما گلوله ها و تانک ها وساواکی ها و ژنرال هایزرها و نصیری ها بیکار نبودند و به زور شلاق و آتش گلوله جلوی اراده این ملت ایستاده بودند. همانهایی که در زمان فرار شاه سر سپرده هم هنوز چشمشان به اجنبی بود
ناگفته‌هایی از عملیات سپاه علیه داعش
سردار کوثری تشریح کرد
«قرار بود تیم تروریستی 22 نفره‌ای از غرب کشور به داخل کشور فرستاده شود که به لطف خدا اینها به صورت کامل به‌خصوص از سوی پرسنل نیروی زمینی سپاه زیر نظر گرفته شدند و ...»
شین میم ر الفبای رذالت مستکبرین
این چه دست ساخته بشری است که هدفش و کارکردش مردم و حیات است. چیزی که کاری با جبهه و جنگ و نظامی ها ندارد. مستقیم می‌رود تا خانه ها را ویران کند و جان‌ها را بسوزاند.
قبلی۴بعدی