فیلم59/ اقتدار انقلاب
سوال اساسی این است که چرا امریکا به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی و متوقف نمودن انقلاب اسلامی ایران است؟
کلیپ/ تفاوت اعتراض و اغتشاش!
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
در این تحلیل های ناآرامی های اخیر یک نقطه‌ی تقریباً مشترکی وجود داشت که آن نقطه، نقطه‌ی درستی است و آن تفکیک بین مطالبات صادقانه و به‌حقّ مردم و حرکات وحشیانه و تخریبگرانه‌ی یک گروه است؛ اینها از هم باید تفکیک بشود.
نماهنگ | اقبال هنر انقلاب
ساخت فیلم مستند، یکی از اقبالهای هنری امروز جمهوری اسلامی و فیلم مستند، یکی از تولیدات هنری باارزش است. ۲۱ دی ماه ۹۶ رهبر انقلاب در دیداری صمیمی و شیرین میزبان جمعی از مستندسازان جوان کشور بودند. بخش‌هایی بیانات رهبر انقلاب در دیدار جمعی از مستندسازان جوان: «... [ساخت] فیلم مستند، یکی از اقبالهای هنری امروز جمهوری اسلامی است؛ الحمدللّه مستندهای خوبی ساخته میشود. اساساً فیلم مستند، چیز باارزشی است و الحمدللّه جهت، جهت انقلابی و دینی و ارزشی است؛ سعی کنید این جهت را حفظ کنید. سعی کنید گرایشهای هنری محض و چیزهایی که معمولاً برای هنرمند جالب است -شهرت و مانند آن- آن صفا و صمیمیّت هنر انقلابی را از شما نگیرد. هنر انقلابی هنر است و درعین‌حال در آن دروغ نیست، فریب نیست، فساد نیست، اغوا نیست؛ هنر اسلامی این است؛ این روحیه را حفظ کنید، این را نگه دارید، این خیلی باارزش است. امروز دشمنان این ملّت و دشمنان این انقلاب و دشمنان این نهضت عظیم مردمی -که به برکت دین به وجود آمده- به سراغ تحریف و دروغ و تغییر واقعیّات در ذهنها و اینها رفتهاند؛ چیزی که میتواند ذهنها را روشن کند، همین مستندهای شما است. البتّه فیلم غیر مستند هم میتواند نقش ایفا کند -در این تردیدی نیست- امّا مستند، سرراست‌تر و روراست‌تر و متّکی به واقعیّت و نشان‌دهنده‌ی [آن است]. اگر بتوانید این جهت‌گیری انقلابی و این صداقت انقلابی را حفظ کنید، خیلی میتوانید خدمت بکنید: به کشور و به انقلاب و به مردم و به آینده و به تاریخ و به حقیقت؛ میتوانید خیلی خدمت بکنید. دو جور میشود انتقاد کرد: یک انتقادی که وقت شنیدن، شنونده آن را فحش و دشنام تلقّی میکند؛ یک انتقادی که همان مطلب است امّا وقتی که شنونده آن را می‌شنود، آن را نصیحت تلقّی میکند؛ دو جور میشود حرف زد؛ سعی کنید آن نوع اوّل نباشد یعنی گرایش به سمت آن نوع اوّل نباشد؛ در زمینه‌ی کارهای انتقادی، این را من عرض میکنم به شما، این را توصیه میکنم.»
فیلم58/ بانیان فتنه
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی- شماره58
موشن گرافیک |سور مرگ
‏‏‎جنگ سوریه چگونه به بهانه اعتراضات مسالمت آمیز آغاز شد؟معترضانی که دنیا آنها را میانه‌رو می‌دانست، چگونه آدم می‌کشتند‌؟
فیلم/ تهمت‌های آمدنیوز
فیلم57/ بصیرت انقلابی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی- شماره57
"مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد."
رهبر معظم انقلاب: در۹دی‌ عاشورا به کمک ملت آمد و حماسه بزرگ و ماندگاری را خلق کرد
فیلم56/ حماسه بصیرت
ترس از پیشرفت روز افزون ایران اسلامی که الهام بخش بسیاری از ملت های دنیاست به اعتراف وزیر خارجه امریکا ،‌باعث شد تا پروژه کودتای رنگین با پشتیبانی 60 موسسه تخصصی انقلاب های مخملین و استفاده از نماد سبز در ایران آغاز شود.
کاروان خودروهای صفرکیلومتر داعش از معبرهای کوهستانی قاچاقچیان وارد شده بود یا با کشتی های غول پیکر و هواپیماهای ترابری؟
موشن گرافیک | شبح مرگ
تجاوز نظامی عربستان سعودی به یمن بزرگترین فاجعه انسانی در قرن۲۱ نام گرفته است. ۱۰۰۰ روز از محاصره ظالمانه و کشتار کودکان در #یمن گذشت.
قبلی۶بعدی