قطب نما 107 | سرلوحه پاسداری
طی ماه گذشته ، فرمانده معظم کل قوا در دودیدار با فرماندهان و مسئولین و همچنین پاسداران جوان دانشگاه امام حسین(ع) سخنان راهبردی و مهمی را بیان داشتند که علاوه بر ابراز رضایت معظم له نسبت به سپاه، انتظارات به حق خویش را از این نهاد انقلابی و آحاد پاسداران بیان داشتند.
قطب نما 106 / اربعین مقدمه ظهور
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
قطب نما 105 | تاج سعودی و جنبیه یمنی
پیروزی های درخشان انصارالله در زمینه موشکی و پهپاد باعث شده است که نگین تاج پادشاهی سعودی امروز زیر پاهای برهنه انصارالله قرار گرفته و برخی از این پیروزی به عنوان شکست جالوت زمان یاد می کنند
قطب نما 104 | پاسداشت 20 سال همراهی صبح صادق
قطب نما 103 / الگوی دفاع مقدس
امروز ما در حال جنگ با دشمنی بنام آمریکا هستیم البته در عرصه اقتصادی و فرهنگی، دو گزینه در پیش رو داریم . مقاومت یا سازش . در گام اول انقلاب تجربه دفاع مقدس ثابت کرده که مقاومت راه درست است بنا براین در گام دوم انقلاب اسلامی معتبر ترین گزینه همچنان مقاومت است
قطب نما 102 / حمایت از کالای ایرانی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
حال که "سیاست حمایت گرایی از تولید داخلی " مبنای عمل سران دهکده جهانی است، چرا جمهوری اسلامی ساده لوحانه از سیاستهای "حمایت از تولید کالای ایرانی" دست بردارد و بازیچه شعارهای توخالی جهانی شدن شود!
فیلم | اشک‌های بازیگر نقش حرمله برای حضرت علی اصغر(ع)
انوش معظمی بازیگر نقش حرمله در سریال مختارنامه از مظلومیت امام حسین(ع) و حضرت علی اصغر(ع) می‌گوید.
قطب نما 101 / نقش تاريخي خواص اهل بصيرت
خواص بصير جبهه حق را مي‌توان محوري‌ترين نيروهاي موثر در تاريخ دانست، آنجا که در نقطه عطف‌هاي تاريخي، با انتخاب‌هاي صحيح و استقامت و روشنگري، راهگشاي توده‌هاي ناآگاه شده و توازن قدرت را به نفع جبهه حق سنگين کرده اند.
قطب نما 100 / خط حذف و تخريب ياران انقلاب
پس از پيروزي انقلاب اسلامي، دشمن خيلي زود به اين نتيجه رسيد که فريب و اغواي مردم و در نهايت سرنگوني و به انحراف کشاندن جمهوري اسلامي، بدون حذف ياران بصير انقلاب ممکن نخواهد بود. هر چند ترور فيزيکي توانست ضربات جبران ناپذيري بر انقلاب اسلامي وارد نمايد، اما بيش از اين ترور نرم و تخريب شخصيتي بود که توانست بر پيکره انقلاب ضربه وارد کند.
قطب نما 99 / تلاش برای بازتولید وابستگی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
رزم‌آرا هیچگاه نقطه پایان کسانی که ملت ایران را لایق دست یافتن به تکنولوژی و پذیرفتن مسئولیت صنایع جدی نمی‌دانستند، نبود و حتی پس از انقلاب اسلامی نیز همواره تفکر غرب گرا همین تفکر را پیگیری کرده است.
قطب نما98 / تقی زاده های دیروز و امروز
تقي زاده تنها نمونه‌اي از روشنفکران غربگرايي است که حيات کشور را در وابستگي به غرب ديدند.انفعال و خودباختگي و مرعوب شدن در برابر غرب را مي‌توان مهمترين ويژگي اين جريان دانست. همان جريان که معتقد بود «بايد از فَرقِ سر تا ناخن پا غربي بشويم»
قطب نما 97 / قدرت ضربت متقابل
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
کشور های محدودی به سطح قدرت ضربت متقابل دست یافته اند که عموما با صرف هزینه های هنگفت نظامی و با کمک قدرت های بزرگ بوده است. اما جمهوری اسلامی ایران با خود اتکایی و با کمترین هزینه وارد این سطح از قدرت شده است
قبلی۴بعدی