فیلم / یک معادله ساده
اطلاع‌نگاشت متحرک
نماهنگ / آمریکا این است
تحلیل فیلم1/ تحلیل فیلم
لندن سقوط کرده است؛ محصول سینمای هالیوود به کارگردانی بابک نجفی، کارگردان ایرانی-سوئدی، و بازی جرارد باتلر به ارتباط جهان اسلام و تروریست ها پرداخته است. داستان «لندن سقوط کرده است» مربوط به یکی از تروریست‌های کهنه‌کار با نام "امیر برکاوی" اهل پاکستان است که پسری با نام "کامران" دارد که در کنار افرادی مانند "رضا" به وی در عملیات تروریستی کمک می‌کنند.
ذره‌بین1|3برنامه آمریکابرای ایران چیست؟
آمریکا می‌خواهد بر ایران سیطره پیدا کند، مانند سیطره‌ای که بر عربستان دارد. شاید این مهم‌ترین پیامی بود که رهبر انقلاب اسلامی، در مراسم بیست و نهمین سالگرد رحلت امام خمینی (رحمه‌الله) قصد داشتند با مردم در میان بگذارند. اما نقشه‌ی رژیم ایالات متحده برای به تحت سیطره درآوردن ایران چیست؟
نماهنگ | شش تجربه‌ی فراموش نشدنی
«من جرّب المجرّب حلّت به النّدامة» اگر از تجربه‌ها درس نگرفتیم، قطعاً ضرر خواهیم کرد. باید تجربه‌ها را در مقابل چشم خودمان بگذاریم، ملاحظه کنیم و از این تجربه‌ها درس بگیریم. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رمضانی با مسئولان نظام در هفتمین روز از ماه مبارک رمضان ۱۴۳۹، درباره موضوع ادامه برجام، به تجربه‌های جمهوری اسلامی در گذشته اشاره کردند و مسئولان را به استفاده از این تجربه‌ها دعوت کردند و مقدّمه‌ی لازمِ هر تصمیمی را رجوع به این تجربه‌ها دانستند.
متن اشعار میثم مطیعی در نماز عید فطر ۹۷ +فیلم
نماهنگ | یادتان هست؟
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «جوانهای ما یادشان نیست، همین شهر تهران در زیر آتش موشکهای شبانه‌روزیِ دشمن میسوخت! خانه‌ها خراب میشد، انسانها کشته میشدند؛ در شهر تهران! شهرهای جبهه -مثل دزفول، مثل اهواز، مثل شوش و بقیّه‌ی شهرها- که جای خود دارد؛ حتّی تا شهرهای دوردست، موشکهای دشمن میرسید! ما موشک نداشتیم، وسیله‌ی دفاع نداشتیم، مجبور بودیم دستمان را روی هم بگذاریم، تماشا کنیم! امروز جوانان ما توانسته‌اند به قدرت موشکی اوّل منطقه تبدیل بشوند. دشمن میداند که اگر یکی بزند، ده تا میخورَد. پس موشک، مایه‌ی امنیّت و نقطه‌ی قوّت است. ببینید؛ دشمن روی مسئله‌ی موشکی متمرکز میشود. یک عدّه‌ای هم متأسّفانه در داخل با دشمن هم‌صدا میشوند که «آقا چه فایده‌ای دارد؟». ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
فیلم63/ضرورت حمایت از پیام رسان های داخلی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
فیلم 62 / تبیین شعار سال؛ حمایت از کالای ایرانی
با تعصب دنبال کالای ایرانی بگردید/ ما باید نسبت به مصرف جنس داخلی و اقتصاد ملی مان تعصب داشته باشیم؛ مصرف جنس خارجی یکی از عیوب مهم ماست.
فیلم/تبیین شعار سال باعنوان چگونگی حمایت از کالای ایرانی
شعار سال 1397 حمایت از کالای ایرانی انتخاب شده است؛ چگونگی تبیین نقش و وظیفه احاد مردم و مسئولان و تولیدکنندگان یکی از ضروریات و مسائل با اهمیت برای سخنرانان و مبلغین انقلابی است.در این سخنرانی استاد رحیم پور ازغدی به تبیین و بررسی این مباحث می پردازد.
نشسته عمه‌ی سادات درشام غریبانش...
نماهنگ | رویدادهای جذاب و دیدنی سال۹۶
بصیرت ، رویدادهای جذاب و دیدنی امسال را بر اساس بیانات رهبر انقلاب در این نماهنگ مرور می‌کند.
قبلی۴بعدی