فیلم 62 / تبیین شعار سال؛ حمایت از کالای ایرانی
با تعصب دنبال کالای ایرانی بگردید/ ما باید نسبت به مصرف جنس داخلی و اقتصاد ملی مان تعصب داشته باشیم؛ مصرف جنس خارجی یکی از عیوب مهم ماست.
فیلم/تبیین شعار سال باعنوان چگونگی حمایت از کالای ایرانی
شعار سال 1397 حمایت از کالای ایرانی انتخاب شده است؛ چگونگی تبیین نقش و وظیفه احاد مردم و مسئولان و تولیدکنندگان یکی از ضروریات و مسائل با اهمیت برای سخنرانان و مبلغین انقلابی است.در این سخنرانی استاد رحیم پور ازغدی به تبیین و بررسی این مباحث می پردازد.
نشسته عمه‌ی سادات درشام غریبانش...
نماهنگ | رویدادهای جذاب و دیدنی سال۹۶
بصیرت ، رویدادهای جذاب و دیدنی امسال را بر اساس بیانات رهبر انقلاب در این نماهنگ مرور می‌کند.
فیلم/ الگو سازی ائمه جمعه
کلیپ الگوسازی ائمه جمعه، نگاهی تاریخی به ترورهای دهه 60 دارد که باعث ایجاد حلقه های امنیتی شد. و البته الگوسازی ائمه جمعه در همین راستا...
موشن گرافیک/ کورتاژ
ماموریت ژنرال رابرت هایزر در ایران برای کودتا و جلوگیری از انقلاب مردم در سال۵۷
فیلم59/ اقتدار انقلاب
سوال اساسی این است که چرا امریکا به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی و متوقف نمودن انقلاب اسلامی ایران است؟
کلیپ/ تفاوت اعتراض و اغتشاش!
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
در این تحلیل های ناآرامی های اخیر یک نقطه‌ی تقریباً مشترکی وجود داشت که آن نقطه، نقطه‌ی درستی است و آن تفکیک بین مطالبات صادقانه و به‌حقّ مردم و حرکات وحشیانه و تخریبگرانه‌ی یک گروه است؛ اینها از هم باید تفکیک بشود.
نماهنگ | اقبال هنر انقلاب
ساخت فیلم مستند، یکی از اقبالهای هنری امروز جمهوری اسلامی و فیلم مستند، یکی از تولیدات هنری باارزش است. ۲۱ دی ماه ۹۶ رهبر انقلاب در دیداری صمیمی و شیرین میزبان جمعی از مستندسازان جوان کشور بودند. بخش‌هایی بیانات رهبر انقلاب در دیدار جمعی از مستندسازان جوان: «... [ساخت] فیلم مستند، یکی از اقبالهای هنری امروز جمهوری اسلامی است؛ الحمدللّه مستندهای خوبی ساخته میشود. اساساً فیلم مستند، چیز باارزشی است و الحمدللّه جهت، جهت انقلابی و دینی و ارزشی است؛ سعی کنید این جهت را حفظ کنید. سعی کنید گرایشهای هنری محض و چیزهایی که معمولاً برای هنرمند جالب است -شهرت و مانند آن- آن صفا و صمیمیّت هنر انقلابی را از شما نگیرد. هنر انقلابی هنر است و درعین‌حال در آن دروغ نیست، فریب نیست، فساد نیست، اغوا نیست؛ هنر اسلامی این است؛ این روحیه را حفظ کنید، این را نگه دارید، این خیلی باارزش است. امروز دشمنان این ملّت و دشمنان این انقلاب و دشمنان این نهضت عظیم مردمی -که به برکت دین به وجود آمده- به سراغ تحریف و دروغ و تغییر واقعیّات در ذهنها و اینها رفتهاند؛ چیزی که میتواند ذهنها را روشن کند، همین مستندهای شما است. البتّه فیلم غیر مستند هم میتواند نقش ایفا کند -در این تردیدی نیست- امّا مستند، سرراست‌تر و روراست‌تر و متّکی به واقعیّت و نشان‌دهنده‌ی [آن است]. اگر بتوانید این جهت‌گیری انقلابی و این صداقت انقلابی را حفظ کنید، خیلی میتوانید خدمت بکنید: به کشور و به انقلاب و به مردم و به آینده و به تاریخ و به حقیقت؛ میتوانید خیلی خدمت بکنید. دو جور میشود انتقاد کرد: یک انتقادی که وقت شنیدن، شنونده آن را فحش و دشنام تلقّی میکند؛ یک انتقادی که همان مطلب است امّا وقتی که شنونده آن را می‌شنود، آن را نصیحت تلقّی میکند؛ دو جور میشود حرف زد؛ سعی کنید آن نوع اوّل نباشد یعنی گرایش به سمت آن نوع اوّل نباشد؛ در زمینه‌ی کارهای انتقادی، این را من عرض میکنم به شما، این را توصیه میکنم.»
فیلم58/ بانیان فتنه
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی- شماره58
موشن گرافیک |سور مرگ
‏‏‎جنگ سوریه چگونه به بهانه اعتراضات مسالمت آمیز آغاز شد؟معترضانی که دنیا آنها را میانه‌رو می‌دانست، چگونه آدم می‌کشتند‌؟
قبلی۵بعدی