منابع رسانه‌ای از هدف قرار گرفتن دو کاروان لجستیک ارتش آمریکا در عراق خبر دادند.
معاون اول قوه قضائیه گفت: جمهوری اسلامی ایران در تعقیب عاملان و مباشران ترور شهید سلیمانی بوده و در این زمینه پرونده‌ای را تشکیل داده است.
درحالی که یک موسسه رهیابی محموله‌های نفتی از انتظار ۲ میلیون بشکه نفت ایران برای انتقال به ذخایر دولتی چین خبر می‌دهد، سایر این موسسه‌ها می‌گویند: به نظر می‌رسد، ایران بدون نیاز به توافق، به دلیل فشار عرضه در جهان، در حال ورود به بازار نفت است.
اصلاح ارز ترجیحی + PPTX
مقصود از ارز آزاد، خرید و فروش ارز در بازار غیررسمی و غیردولتی است. از آنجایی که اغلب مبادلات عموم مردم در این بازار به انجام می رسد و دسترسی به آن برای همگان امکان پذیر است لذا این نرخ از بیشترین وجاهت و مقبولیت عمومی برخوردار است و محاسبات و مبادلات عمدتا بر مبنای آن صورت می پذیرد. این ارز برای مصارف شخصی و حواله کارهای لوکس و دیگر مصارف فروخته می شود و قدرت نقدشوندگی بالای آن موجب جذابیت آن شده است.
علی خاکساری، کارشناس صنعت خودرو در گفت‌و‌گو با راهبرد معاصر پاسخ می‌دهد؛
علی خاکساری، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در گفتگویی پیرامون موضوع واردات خودرو و تاثیر آن بر شرایط اقتصادی کشور گفت: شرایط، مصوبات و آیین نامه ها باید به گونه‌ای باشد که واردات به سادگی توسط افراد، سازمان‌ها، شرکت های خصوصی صورت گیرد و اگر آیین نامه به گونه ای نوشته شود که هیچ شرایط رانتی در آن وجود نداشته باشد یک اتفاق مثبت اقتصادی و اجتماعی برای کشور خواهد بود.
خانم آلینا دوهان، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امر بررسی آثار منفی اقدامات قهری یک‌جانبه، به ایران، سفرکرده است. این سفر که از ۱۸ اردیبهشت آغازشده و به مدت ۱۱ روز انجام خواهد شد،
قبلی۵بعدی