آفات انقلاب؛ وظیفه نیروهای انقلابی
آفات انقلاب ناشی از عوامل فطری، روانی و اجتماعی است که به صورت بسیار نامحسوس و خزنده جامعه انقلابی را تحت تأثیر و نفوذ خود قرار داده و خسارات خود را به انقلاب با خالی کردن آن از محتوای اصلی و درونی وارد می آورند.
انکار بسیج و بی احترامی به آن، یا نابخردانه است، یا خائنانه است. تا وقتی برای کشور امنیت لازم است تا وقتی که این کشور و این ملت به امنیت احتیاج دارد، به نیروی بسیج به انگیزه بسیجی، به سازماندهی بسیجی و عشق و ایمان بسیجی احتیاج است.
اقلیم کردستان در دو راهی اسلام و صهیونیسم
وعده رئیس اقلیم کردستان به رژیم صهیونیستی مبنی بر اسکان دویست هزار یهودی کرد تبار در شمال عراق و سوریه و به تبع آن، حمایت این رژیم غاصب از جدایی طلبی، نشانگر اتفاق بسیار ناخوشایندی اول برای ملت عراق و سپس برای کشورهای منطقه است.
روز 22 بهمن روز وحدت و انسجام داخلی،روز نمایش قدرت جبهه انقلاب در برابر غیر انقلابی ها و تولید قدرت و اقتدار برای کشور در آستانه انتخابات سال آینده برای حل مشکلات مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشور با روحیه و تفکر انقلابی، با جامعه انقلابی و تشکیل دولت انقلابی می باشد. با روحیه وتفکر انقلابی فرد و عمل انقلابی در جامعه گسترش خواهد یافت و جامعه انقلابی را شکل خواهد داد و در جامعه انقلابی که مردمانش انقلابی فکر کرده و عمل نمایند، سازمانها و نهادهای انقلابی شکل خواهد گرفت.اگر چنین فکر و فرد و جامعه و سازمان ونهاد انقلابی شکل گیرد از درون آن دولت انقلابی شکل خواهد گرفت.از 22 بهمن تا 29 اردیبهشت نود وشش ، از روز نمایش قدرت و اقتدار جبهه انقلاب تا تشکیل دولت انقلابی فاصله ای نیست...
بنابراین روز 22 بهمن روز وحدت و انسجام داخلی،روز نمایش قدرت جبهه انقلاب در برابر غیر انقلابی ها و تولید قدرت و اقتدار برای کشور در آستانه انتخابات سال آینده برای حل مشکلات مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشور با روحیه و تفکر انقلابی، با جامعه انقلابی و تشکیل دولت انقلابی می باشد. با روحیه وتفکر انقلابی فرد و عمل انقلابی در جامعه گسترش خواهد یافت و جامعه انقلابی را شکل خواهد داد و در جامعه انقلابی که مردمانش انقلابی فکر کرده و عمل نمایند، سازمانها و نهادهای انقلابی شکل خواهد گرفت.اگر چنین فکر و فرد و جامعه و سازمان ونهاد انقلابی شکل گیرد از درون آن دولت انقلابی شکل خواهد گرفت.از 22 بهمن تا 29 اردیبهشت نود وشش ، از روز نمایش قدرت و اقتدار جبهه انقلاب تا تشکیل دولت انقلابی فاصله ای نیست...
اترات خطرناک فردی اجتماعی ماهواره
تماشای صرف و غیرنقادانه ای برنامه های متنوع ماهواره ای و مقایسه منفی خود با شخصیت ها و داستان های این برنامه ها، می تواند خوراک لازم، برای ایجاد یک درگیری حسابی بین زن و شوهر را فراهم کند. در واقع باید بپذیریم برنامه های ماهواره ای در فضا و جامعه دیگر ساخته شده و منطبق با هنجارها و ارزش های آن جامعه است که به طبع، برخی از این هنجارها و ارزش ها، با جامعه ما تداخل دارد و حتی متضاد است؛ حال اگر بخواهیم زندگی خود و همسرمان را با توجه به مشاهدات برنامه های ماهواره ای مقایسه، تفسیر و ارزیابی کنیم، خوب معلوم است که به در بسته می خوریم.
زمانه جبران خسارت فرا رسیده است
اکنون که شاهد رونمایی مجددی از چهره واقعی شیطان بزرگ با تصویب تمدید 10 ساله تحریمها علیه ایران عزیزمان هستیم، جای آن دارد که از این حادثه تلخ تاریخی درس عبرت گرفته و با شتابی بی وقفه اما هوشمندانه در پی جبران خسارات به بار آمده باشیم
استکبارستیزی چرا و چگونه؟
برای برقرای عدالت و گرفتن حقوق مستضعفین از مستکبرین، نبرد با استکبار بایستی در همه زمانها و به طرق مختلف تداوم و استمرار داشته باشد. یعنی مبارزه با نظام سلطه و استکبار تعطیل بردار نیست.
فلسفه عزاداری و سوگواری
مسئله، مسئله گریه نیست. مسئله، مسئله تباکی نیست. مسئله، مسئله سیاسی است که ائمه ما با همان دید الهی که داشتند، می‌خواستند که این ملتها را با هم بسیج کنند و یکپارچه کنند از راه‌های مختلف. اینها را یکپارچه کنند تا آسیب پذیر نباشند.
درگذشت یکی از هادیان سیاسی
ی در سالهای اخیر بعد از ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی توسط امام خامنه ای(مدظله العالی) در ترویج گفتمان حرکتی اقدام و عمل برای تحقق منویات مقام عظمای ولایت نقش تأثیرگذار و عملگرایی داشت. سید عارف حسینی که همواره دنبال نوگرایی و شکستن موانع بود ...
راستی چه بر سرمان آمده است؟
از سوی دیگر یکی از مسائلی که دشمنان اسلام روی آن بسیار سرمایه گذاری کرده اند، رواج بدحجابی و برداشتن پوشش از سر و بدن خانم هاست و با دلایل پوچ و بی ارزش، پوشش الهی را زیر سوال می برند و آن را نوعی محدودیت برای زن می دانند.
قبلی۳