آیا انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ الکترونیک خواهد بود؟
با توجه به برگزاری انتخابات مجلس دوازدهم به‌صورت الکترونیک در برخی حوزه‌ها از جمله تهران، این احتمال وجود دارد که برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ نیز برخی کلانشهرها این نوع از انتخابات را داشته باشند.
طحان نظیف: مهلت شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت‌ها تمدید شد
سخنگوی شورای نگهبان گفت: بخشی از مهلت ۵ روزه دوم را هم به خاطر آن که تعداد افرادی که ثبت نام کرده‌اند زیاد است استفاده می‌کنیم.
رویانیان از انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد
مدیرعامل اسبق پرسپولیس با تاکید بر ضرورت انسجام و وحدت جریان انقلاب از انصراف خود از رقابت های انتخاباتی خبر داد.
رئیس جبهه اصلاحات: ستاد انتخاباتی اصلاحات در همۀ استان‌ها راه‌اندازی خواهد شد
منصوری رئیس جبهه اصلاحات ظهر امروز شنبه در نشست خبری تاکید کرد: ستاد انتخاباتی اصلاحات به‌زودی در همۀ استان‌ها راه‌اندازی خواهد شد.
تحمیل پزشکیان و جهانگیری به جبهه اصلاحات!
یک منبع آگاه در جبهه اصلاحات گفت که این موضوع صحت نداشته و آقایان جهانگیری و پزشکیان به این حد نصاب دو سوم رای نرسیده‌اند.
از اخلاق انتخاباتی تا اخلاق عمومی
گفت‌وگو با حجت‌الاسلام علی ذوعلم درباره ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی توسط نامزدهارا در ادامه بخوانید.
بازی اروپا و آژانس برای اثرگذاری بر انتخابات ایران
این برای چهارمین بار پس از اجرای برجام و بسته‌شدن پرونده ادعاهای پادمانی درباره برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران است که کشورهای غربی با صحنه‌گردانی رژیم صهیونیستی، علیه ایران قطعنامه ارائه می‌کنند.
تاکید باقری بر ضرورت تداوم گفت وگوی ایران و مصر
در تماس تلفنی با وزیر خارجه مصر؛
سرپرست وزارت امور خارجه در رایزنی با وزیر امور خارجه مصر، بر ضرورت تداوم گفت وگوها بین ایران و مصر در راستای سیاست‌های دولت شهید آیت‌الله رئیسی و تلاش‌های شهیدامیرعبداللهیان تاکید کرد.
اولین واکنش ایران به قطعنامه ضدایرانی شورای حکام
سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین در واکنش به قطعنامه غیرسازنده انگلیس، فرانسه و آلمان در شورای حکام هشدار داد.
بیانیه مشترک ۸ کشور در حمایت از ایران در نشست شورای حکام
هشت کشور بلاروس، چین، ایران، نیکاراگوئه، روسیه، سوریه، زیمبابوه و ونزوئلا در بیانیه‌ای مشترک در واکنش به قطعنامه سه کشور اروپایی علیه ایران در شورای حکام آژانس تاکید کردند که این مسئله فراتر از هنجارهای احتمالی رویه و آداب دیپلماتیک است.
پیام‌های مصاحبه ولیعهد اردن درباره ایران
ولیعهد اردن در مصاحبه‌ای با شبکه «العربیه»، نسبت به برخی مسائل منطقه‌ای از جمله پرونده فلسطین، روابط با عربستان و مناسبات با ایران اعلام موضع کرد.
هشدار گروه همفکر در شورای حکام: صدور قطعنامه علیه ایران نتیجه معکوس دارد
کشورهای موسوم به گروه همفکر امروز چهارشنبه، در آستانه رای‌گیری شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، با صدور بیانیه‌ای مشترک، تصویب قطعنامه پیشنهادی سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان علیه برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران را در سایه تعاملات ایران و آژانس برای حل‌وفصل مسائل باقی‌مانده، اشتباه محاسباتی خوانده و هشدار دادند که چنین اقدامی نتیجه معکوس خواهد داشت.
قبلی۵بعدی