حمایت از کالای ایرانی، همراهی با کارگر ایرانی
حاصل رنج و زحمت کارگران ایرانی، تولید کالاهایی است که خوشبختانه با وجود برخی چالش‌ها در مسیر تولید و عرضه آن، از اعتبار لازم نزد مشتریان برخوردار هستند؛ چرا که پشتوانه تولید ملی کشور، سابقه تمدنی، تخصصی، مهارت و وجدان کاری برآمده از تدین و غیرت ایرانی جامعه کارگری است
بر اساس مصوبه شورای پنجم شهر تهران مقرر شد تا محمدعلی نجفی گزارشی از وضعیت شهرداری تهران و شهری را که تحویل گرفته است ظرف مدت ۱۰۰ روز به شورا ارائه کند و روز یکشنبه ۲۴ دی ماه این گزارش در صحن پارلمان شهری ارائه شد.
در آیین تجلیل از خدمات فرهنگی و هنری محمدباقر قالیباف، نشان ویژه به پاس خدمات قالیباف در حوزه فرهنگی و هنری توسط مدیرعامل خانه تئاتر اهدا شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران وقوع سیلاب های استان گلستان و خراسان شمالی را زنگ خطر طبیعت برشمرد و در یادداشتی نوشت: باید برای رویارویی با این بلای طبیعی آماده باشیم.
شهردار تهران: شهرداری تهران 19 هزار میلیارد تومان از دولت طلبکار و بیش از 15 هزار میلیارد تومان مجموع دیون شهرداری است.
شورای نگهبان مانع ورود انحراف در عرصه سیاسی کشور است
دکتر عظیمی شوشتری، پژوهشگر و استاد دانشگاه:
شورای نگهبان همانطور که از اسمش پیداست مانند یک نگهبان برای جلوگیری از ورود انحرافات به عرصه سیاسی کشور، چه در حوزه ساختاری که شامل ورود افراد ناباب به عرصه انتخابات باشد و چه در حوزه محتوایی و قانون‌گذاری که شامل ورود قوانین و مقررات ناسالم به عرصه قانون‌گذاری کشور باشد و چه در خصوص رعایت و حفظ قانون اساسی، موفق بوده است.
شهردار تهران گفت: بدون تردید بنده و مجموعه مدیریت شهری هیچگاه این شهر را با رفتارهای سیاسی اداره نکردیم.
شهردار تهران گفت: در شرایطی هستیم که دولت از ایجاد درآمدهای پایدار صحبت می‌کند اما با اقداماتش منجر به نابود شدن درآمدهای پایدار شهرداری‌ها شده است.
شهردار تهران گفت: در شرایطی هستیم که دولت از ایجاد درآمدهای پایدار صحبت می‌کند اما با اقداماتش منجر به نابود شدن درآمدهای پایدار شهرداری‌ها شده است.
شهردار تهران گفت: به اندازه کل تاریخ بلدیه در این دوره از مدیریت شهری، پروژه به بهره برداری رسید.
فسادستيزي در دانشگاه آزاد
مروري بر سير تغيير و تحولات مديريتي دانشگاه آزاد اسلامي
علي‌اکبر ولايتي رئيس هيئت مؤسس و هيئت امناي دانشگاه آزاد در نخستين نشست خبري خود در بهمن 1395 به دغدغه‌ها درباره اين دانشگاه واکنش نشان داد و گفت "امور مالي و محاسباتي دانشگاه آزاد بايد شفاف بوده و هيچ نقطه ابهامي نداشته باشد". حضور چندماهه آقاي ولايتي و مشخص شدن تخلفات و مفاسد متعدد موجود در اين سيستم موجب شد تا آقاي دکتر ميرزاده از رياست دانشگاه عزل گردد ...
سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی خراسان رضوی با صدور بیانیه ای اعلام کرد:
سازمان بسیج اساتید استان، با بهره گیری از توان نخبگانی و اساتید حوزه و دانشگاه، آمارهای اعلام شده رشد و تنزل جایگاه اقتصادی کشور از سوی مقام معظم رهبری را، به عنوان شاخص های مطالبه گری در بین مردم، تا پایان سال رصد خواهد کرد و در کنار سه قوه از هیچ تلاشی در راستای اعتلا و رشد نرخ اشتعال و تولید دریغ نخواهد نمود
قبلی۲بعدی