یکی از کسبه با عصبانیت می‌گوید: ما در این پاساژ سالیانه 40تا 50 میلیون تومان مالیات و عوارض می‌دادیم، امکان نداشت به کسبه اعلام می‌کردند برای ایمن‌سازی مجموعه نیاز به پول است و کسی پرداخت نکند. همین یک هفته پیش از ما حدود یک میلیون تومان گرفتند تا حوض‌های محوطه را ساماندهی کنند!
چهارراه استانبول تهران از دیروز که ساختمان پلاسکو دچار آتش سوزی شد و فروریخت تا اکنون که عملیات آواربرداری و یافتن محبوسان زیر آوار ادامه دارد مرکز نگاه ها است. این رخداد دردناک واکنش های فراوانی را به دنبال داشته که بخش مهمی از آن معطوف به دلایل گسترش ابعاد فاجعه بار ریزش پلاسکو و نوع مدیریت حوادثی از این دست است.
رئیس سابق سازمان نظام مهندسی تهران، با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو گفت: سازه فلزی این ساختمان و تنش های حرارتی ایجاد شده بر اثر آتش سوزی، موجب ریزش این ساختمان شده است.
در برنامه دست خط مطرح کرد:
هم شورای شهر و هم قوه قضائیه در حال تحقیق و نظارت هستند./کسی از شهرداری خرید نکرده است./در مورد کارمندان شهرداری نه تنها مدیران، بلکه کل کارمندان، حدود 15 هزار نفر در قالب شرکت‌های تعاونی تاکنون از شهرداری صاحب خانه شده اند و این کاری است که همه توصیه می‌کنند.
ماجرای بازرسی از شهرداری تهران
ماجراي شهرداري تهران و واگذاري املاک آن طي چند روز اخير به يکي از پر بحث ترين موضوعات در فضاي سياسي کشور تبديل شده است. موضوعي که عده اي آن را يک کشف محيرالعقول در راستای مبارزه با فساد قلمداد مي‌کنند، و عده‌ای دیگر آن را سناریویی انتخاباتی می‌دانند که با هدف تضعیف اصولگرایان شورای شهر و شهرداری تهران طرحریزی و بزرگنمایی شده است.
تقويت درون مهمترين راه مقابله با نفوذ
گاه به بيرون و پذيرش نسخه‌هاي بيروني براي توسعه و کارآمدي کشور، عملاً نظام اسلامي را در زيرمجموعه نظام ظالمانه بين المللي تعريف مي‌کند و ما را مجبور به پذيرش مفروضات حاکم بر اين نظام و رفتار در چارچوب قاعده‌مندي.هاي آن مي‌کند. همين موضوع خود يکي از مهمترين بسترهاي نفوذ دشمن است.
پاريس در وحشت / اعلام وضعيت اضطراري در سرتاسر فرانسه براي اولين بار
اخرین اخبار از گروگان‌گیری در پاریس
انفجار‌، تيراندازي و گروگان‌گيري‌هاي مرگبار در پاريس/دست‌کم 60 نفر کشته شدند/100 نفر گروگان گرفته شدند/ خروج رئيس‌جمهور فرانسه از محل مسابقه فوتبال آلمان و فرانسه/مرزهاي فرانسه بسته شد
از طرح خاورميانه بزرگ تا پروژه نفوذ
نظام سلطه، چاره‌اي جز تغيير استراتژي نداشت. تغييري که از «اقدام سخت» به سمت «اقدام نرم» بايد انجام مي‌شد. «پروژه نفوذ»، همان اقدام نرم آمريکا براي شرايط جديد منطقه است. «نفوذ» در کنار ايجاد «اختلاف» در ميان دولت‌ها و ملت‌ها، راهکار جديد آمريکا براي بازگشت و حضور در منطقه است.
کليدواژه هاي مکتب سياسي حسيني
مروري بر آرمان‌ها و آموزه‌هاي مكتب حسيني ما را با حقايق و معارفي آشنا مي‌سازد كه مي‌توان آنها را شعارهايي فراتاريخي دانست كه تا به امروز در همه نهضت‌هاي حقيقت‌گراي تاريخي نشانه‌اي از آن را مي‌توان يافت
قبلی۳