نظرسنجی های دست ساز در آمریکا! 
بایدن با اختلاف 8 درصد در میشیگان و حتی با اختلاف 9 درصد در آریزونا از ترامپ پیش بود. در اینجا مشخص نیست که کدام یک از موسسات نظرسنجی در خصوص انتخابات دروغ گفته اند، اما مسلم است که یکی در این میان حقیقت را نمی گوید!
نگاهی به تحولات لبنان
دلایل، اهداف و انگیزه­های آمریکا از رویکرد اخیرش به برجام
تشریح روند خروج آمریکا از برجام؛ از مواضع ضدبرجامی ترامپ در دوران رقابت­های انتخاباتی آمریکا و ادعای پاره کردن این سند بین المللی تا خروج این کشور از برجام در 18 اردیبهشت 1397 و یادآوری این ادعای ترامپ که برجام را «یک توافق وحشتناک یک طرفه خواند که هرگز نباید امضا می‌شد»؛
«الفتح»: کابینه الکاظمی بزودی رأی اعتماد می‌گیرد؛ تحقیقات کمیته تحقیق ترورشهید سلیمانی تمام شد
ائتلاف سعودی اعلام کرد که از تصمیم دولت مستعفی یمن برای قبول درخواست سازمان ملل با برقراری آتش بس در یمن حمایت می‌کند.
چرا «نه به پزشکان بدون‏‏ مرز» منطقی است؟
سوال این جاست کشوری مانند فرانسه که ید طولایی در دشمنی با جمهوری اسلامی داشته ودر مدیریت بحران خود دچار مشکل است، چگونه می تواند دلسوز ایرانیان باشد. از طرفی پشت پرده ورود این تیم به اصطلاح پزشکی، می تواند بررسی علائم کرونای ایرانی ها باشد که از این طریق  میزان درگیری بیماران را بررسی کرده و استعداد آن ها را سنجیده و نقاط قوت و ضعف را مورد آزمایش قرار دهند.
توافق آتش بس ادلب، ابعاد و دورنما
توافق بین روسیه و ترکیه در باره آتش بس در ادلب را می توان راهکاری موقت برای آرام سازی اوضاع در این منطقه قلمداد کرد. این توافق از یک سو، آبروی اردوغان را خریده و به نحوی شکست های او را ماله کشی کرده است. اما از سوی دیگر مانع توسعه طلبی بیشتر او در ادلب شده است.
در پی اعتراض گسترده مسلمانان هندی به سفر ترامپ و تصویب قانون تبعیض مذهبی، یورش نظامیان هندی و هندوهای متعصب به مرگ حداقل ۴۲ نفر منجر شد.
فرماندهی ناوگان دریایی روسیه صبح امروز از اعزام دو ناو جنگی خود به سواحل سوریه خبر داد.
وزارت دفاع روسیه با بیان اینکه آنکارا حضور نظامیانش در ادلب را به مسکو اطلاع نداده بود، گزارش‌ها مبنی بر حمله جنگنده‌های روس به نظامیان ترکیه را رد کرد.
قبلی۳بعدی