رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان تهران از آغاز صادرات ضابطه‌مند تخم مرغ به کشور عراق خبر داد و گفت:تخم مرغ‌های قهوه‌ای که تحت عنوان تخم مرغ بومی به مردم فروخته می‌شود، صنعتی هستند.
با ابلاغ وزیر صنعت
معاون توسعه بازار‌های صادراتی سازمان توسعه تجارت از دستور وزیر صنعت برای پیگیری الحاق ایران به سازمان جهانی تجارت خبر داد و گفت: ستاد الحاق دوباره فعال شده است.
اینستکس به نفع ایران یا اروپا؟
مبادلات صورت گرفته در اینستکس به جای دلار، از طریق یورو خواهد بود؛ با این تفاوت که این سامانه، هیچ ارتباطی به مکانیسم‌های بانکی ندارد و صرفاً یک سامانه تهاتری محدود به غذا و داروست و تحریم‌هایی که اروپایی‌ها در برجام متعهد به برداشته شدن آنها شده‌اند، با وجود این سامانه همچنان پابرجا خواهند بود.
تا پایان تیرماه حداقل یک بار با کارت سوخت شخصی سوختگیری کنید
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی توضیحاتی به دارندگان کارت هوشمند سوخت توصیه کرد که حداقل تا پایان تیرماه یک بار با کارت سوخت شخصی خود سوخت‌گیری کنند.
«پایش» با توجه به انتشار دریافتی‌های مدیران هلدینگ‌های صندوق بازنشستگی کشوری در هفته قبل، با دعوت از مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، به بررسی وضعیت هلدینگ‌های این صندوق و موضوع شفافیت در آن خواهد پرداخت.
حقوق‌های نجومی؛ موضوعی که بعد از گذشت سه سال همچنان پابرجاست
رهبر معظم انقلاب در سال 95 ریشه حقوق های نجومی را رواج «تجمل گرایی و اشرافیگری در جامعه ایران را علت بروز چنین پدیده ای دانستند و همه مسئولان را به «پیگیری و برخورد قاطع با این پدیده زشت» توصیه کردند.
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه ۲۰ نفر از کارشناسان حقوقی تعریف مال نامشروع را معین کرده‌اند، گفت: اگر اصل ۱۴۲ قانون اساسی اجرا می‌شد مسؤولانی با سرمایه ۱۰۰۰ میلیاردی نداشتیم.
عضو هیات رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اینکه در بررسی طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان، طرح مسکوت ماندن آن مطرح شود، گرچه به تصویب نمایندگان نرسید اما یک نقطه تاریک در عملکرد مجلس است.
رئیس دیوان عدالت اداری از طرح دعوی درباره دریافت مالیات از سکه در این دیوان خبر داد.
اصلاح روش جریمه عوارض الکترونیکی آزادراه‌ها
معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از ارائه پیشنهاد جدید به جای اعمال روش جریمه عدم پرداخت الکترونیکی عوارض خبر داد و اعلام کرد که این پیشنهاد به وزیر راه وشهرسازی ارائه و مورد موافقت قرار گرفته است و در راستای اجرای آن اقدام خواهد شد.
۹ روز تا حذف طرح «زوج‌ وفرد» در پایتخت
محسن پورسید آقایی معاون ترافیک شهرداری تهران
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ابعاد مختلف طرح حذف «زوج و فرد» و طرح جایگزین را که از اول تیرماه اجرایی می‌شود را تشریح کرد.
قبلی۵بعدی