رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به صورت جهادی تلاش می‌کنند و اقدامات بنیاد در حوزه فضای مجازی قابل تقدیر است.
قرارگاه محرومیت‌زدا و امیدآفرین
راز موفقیت قرارگاه خاتم علاوه بر خداباوری، خودباوری بوده است. ضمن اینکه توانسته خود را در ارتباط مستمر با بخش علمی و فن‌آوری کشور در قالب دانشگاه‌ها و مراکز دانش‌بنیان قرار دهد.
پسر شهید محسن فخری‌زاده گفت: پدرم جزو دانشمندانی بود که طی ۴۰ سال کار علمی در کشور، در همه زمینه‌ها فعالیت‌های نوآورانه، محصولات و ابداعات فراوانی داشت و همین موضوع دیگر برای دشمن قابل تحمل نبود.
ضرورت تشکیل و کارکردهای امروز بسیج
امام خمینی (ره) در نهضت متعالی خود گفتمانی نو و قرائتی اصیل از اسلام را ارائه داد. این گفتمان نو و اصیل برای رسیدن به اهداف خود نیازمند ساختارها و بازوانی بوده و هست که بتوانند گفتمان و رسالت انقلاب اسلامی را تحقق بخشند
نقش بسیج در هویت‌سازی
عظمت انقلاب اسلامی را باید در چهار نقطه اصلی آن شامل «عظمت حادثه‌ی انقلاب از لحاظ وقوع و ماندگاری»؛ «عظمت راه طی‌شده و کارکرد انقلاب تا امروز»؛ «عظمت چشم‌اندازی است که باید به آن برسیم»؛ «عظمت نقش نیروی جوان متعهّد» بیانات رهبری، ۱/۳/ ۹۸) مورد تاکید قرار داد.
آخرین حلقه از زنجیره پدافند بومی سپاه با «مهران» تکمیل شد/ رونمایی از S-۴۰۰ ایرانی در حضور رهبر انقلاب
تکمیل حلقه‌های پدافندی هوافضای سپاه در کنار دو سامانه کوتاه برد ۹ دی و میانبرد سوم خرداد، نیازمند طراحی و توسعه یک سامانه برد بلند جدید بود که امروز به شکل رسمی به نمایش درآمد.
اولین تصاویری که از آرمان علی‌وردی، از شهدای اغتشاشات پاییز 1401، در فضای مجازی پخش شد، تصاویر چهره خونین او بود؛ تصاویری که هیچ انسانی نمی‌توانست از کنار آن‌ها بی‌تفاوت بگذرد و قلبش به درد نیاید؛ اما تصاویر او قبل از ۴ آبان ۱۴۰۱، چهره دیگری از او نشان می‌دهد.
آیا نابودی حماس ممکن است؟
شاهکار سربازان گمنام امام زمان(عج) در تأمین امنیت/ خنثی سازی حدود حدود 400 بمب توسط نیروهای اطلاعاتی- امنیتی
وزیر اطلاعات با حضور در یک برنامه تلویزیونی به تشریح اقدامات سربازان گمنام امام زمان(عج) در راستای مقابله با جریان ترور و آشوب پرداخت.
خون بهایی برای امنیت
تشییع باشکوه پیکرهای ۲ شهید مدافع امنیت فراجا با حضور پرشور مردم و مسؤولان در اصفهان برگزار شد
ضربه سخت سپاه به لانه تروریست‌ها
بعد از پاکسازی این منطقه، رزمایش سپاه در منطقه کوسالان سروآباد برای پاکسازی کامل عناصر ضدانقلاب برگزار شد.
قبلی۲بعدی