یادواره شهیدهادی باغبانی برگزارمی شود
به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت شهید باغبانی یادواره این شهید مستند ساز و شهدای مسجد امام رضا(ع) حکیمیه برگزار می شود
مدافعان حرم، مظلومیت در عین اقتدار
حکایت این روزهای رزمندگان جبهه های دفاع از حرم
اگر دشمنان به ناحق، مدافعان حرم را ابزار توسعه طلبی جمهوری اسلامی می خوانند و دفاع از حرم را بهانه ای برای حضور در منطقه و دامن زدن به جنگ طائفه ای توسط ایران قلمداد می کنند؛ اما به فرموده رهبر انقلاب اگر مدافعان حرم نبودند، اکنون باید در شهرهایی مثل کرمانشاه و همدان و بقیه استان ها با تکفیری ها می ‌جنگیدیم.
شهید جان‌محمد علی‌پور از رزمندگان دیار یک‌هزار شهید اندیمشک است که مدت طولانی برای نبرد با تکفیری‌ها و دفاع از حرم بی بی زینب‌کبری(س) در سوریه حضور داشت.
حماسه از سر شروع می‌شود
حماسه عقلانیت انقلابی
محسن جان تو با نگاهت و با غیرتت امروز نقطه وحدت پرگار مردمان سرزمینت شده ای تا با یک عکس تمام حقارت های دیگر عکس ها را از دل بشویند و در نگاه تو هزینه صلح و چالش حق را ببینند و راه را از بیراهه بازشناسند.
تنها خواسته شهید
گفتگوی اختصاصی با همسر شهید محسن حججی
من همیشه از خدا می‌خواستم که کسی را در مسیر زندگی ‌من بگذارد که حضرت زهرا(س) تائیدش کرده باشد، این آرزوی قلبی‌ام بود و وقتی محسن را دیدم، با تمام وجودم حس کردم که دلش یک جور خاصی با اهل بیت است
سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی و سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیام های جداگانه ای شهادت محسن حججی رزمنده مدافع حرم اهل بیت (ع) را تسلیت گفتند.
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی به مناسبت شهادت محسن حججی تاکید کرد: بی‌تردید امنیت کشور مدیون شجاعت شهید حججی و مدافعان حرم است.
شهید محسن حججی
درباره شهیدی که عزت در مقابلش زانو زد
این روزها باز هم بوی شهید در شهر پیچیده، باز هم شهید می آورند. شهدا می آیند تا بیدارمان کنند، بیدارمان کنند از خواب غفلت. نه تنها بیدارمان کنند که وظیفه شهدا زنده کردن ماست. چرا که آنان نه تنها زنده اند که زندگی بخش اند.
به حلقوم بریده شهید حججی قسم تا نابودی آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست
حاج قاسم سلیمانی:
سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در پیامی شهادت محسن حججی رزمنده مدافع حرم اهل بیت(ع) را تسلیت گفت.
شهدای مدافع حرم، چهره درخشان اسلام را نشان می‌دهند
رهبر انقلاب اسلامی در منزل خانواده شهدای مشهد:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جریان سفر اخیرشان به مشهد مقدس و زیارت حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام)، در منزل شماری از خانواده‌های شهدا حضور یافتند .
صف نبرد دمشق
شعر خوانی محمد جواد الهی پور در دیدار با مقام معظم رهبری؛
تصویر ویژه/اگر جمهوری اسلامی در آن نقطه که مرکز فتنه هاست ایستادگی نمی کرد
قبلی۳بعدی