جانمان را با خدا معامله می کنیم نه پول و پاداش دنیوی/صحبت از پاداش مادی در مورد مدافعان حرم، عوامانه و سخیف است
جانباز مدافع حرم و معلم بسیجی در گفتگو با بصیرت:
اصلا کسانی که در این ماموریت حضور داشتند، نیاز مالی نداشتند که بخواهند بخاطر پول وارد این عملیات شوند. این ماموریت عشق است نه پول، مادیات تا یک جایی انسان را پیش می برد ولی در هنگامه نبرد و گلوله این عشق است که فرد را جسور و شجاع می کند و این عشق چیزی نیست جز حب اهل بیت و رضایت حق. از منی که معلم هستم گرفته تا افرادی با شغل آزاد و دولتی که در گذران زندگی خود هیچ مشکلی ندارند. و نیازی به اینجور پول‌ها نداشته و ندارند.
تا شقایق ها هستند باید جنگید
برای حاج حسین همدانی سردار رشید سپاه اسلام
اعتمادی به لبخند دشمنان نداشت ولی برای لبخند کودکان حلب جان داد، تا همه مردان سیاست انقلابی بودن را با چشم ببینند؛ که دیپلماسی انقلاب یعنی بمان و بجنگ و خواسته‌ات را به دست آور
حبیب حرم
ویژه نامه بصیرت به مناسبت دومین سالگرد شهادت سالگرد شهید حاج حسین همدانی
سردار سرلشکر حاج حسین همدانی 16 مهرماه 1394 حین عملیات مستشاری در حلب سوریه به فیض عظیم شهادت نائل آمد. حالا که در دومین سالگرد شهادت آن مرد آسمانی هستیم، گروه حماسه و جهاد پایگاه بصیرت کوشیده تا ویژه نامه ای برای این مناسبت تهیه و در اختیار مخاطبان قرار دهد. این نشریه را ادامه می بینید.
محسن آمد، محسن بی سر آمد..
برای شهیدی که همه چیزش را برای خدا فدا کرد
اما تو رفتی و با رفتنت و آمدی و با آمدنت به همه نشان دادی که جنگ تمام نشده است. چرا که جنگ ما جنگ عقیده است و جغرافیا و مرز نمی‌شناسد، تو به همه فهماندی که برای عزیز شدن لازم نیست خود را به در خانه کدخدا برسانیم، بلکه خانه خدا همیشه برویمان گشوده است.
بوسه رهبر انقلاب اسلامی بر تابوت شهید حججی
با حضور رهبر انقلاب در مسجد امام حسین(ع) صورت گرفت
دقایقی پس از سحرگاه امروز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به مسجد امام حسین واقع در میدان امام حسین (علیه‌السلام) رفتند و در کنار پیکر مطهر شهید محسن حججی حضور یافته و ضمن قرائت فاتحه، برای این مدافع حرم اهل‌بیت (علیهم‌السلام) آرزوی علو درجات کردند.
سردار پورجمشیدیان جزئیات مراسم تشییع و خاکسپاری شهید حججی را اعلام کرد.
فرمانده سپاه قدس گفت: مدافعان حرم فقط مدافعان خاک نیستند بلکه مدافع حریم حرمت انسانیت هستند. اگر آنان تن به بلا نداده بودند و جان خود را سپر جان‌ها نکرده بودند آنچنان مصیبتی این کره خاکی را فرا می‌گرفت که غیر از مصیبت کربلا همه مصیبت‌ها به فراموشی سپرده می‌شد.
وقتی پیام شهید حججی، حجّت می شود!
شهید حججی ثابت کرد در زمانه ای که شبکه های فاسد اینترنت و کانال های اغواگر صوتی و تصویری شیاطین، انسان امروزی را احاطه کرده است، نیز می توان به قافله کربلا رسید و از اصحاب حسین علیه السلام شد و این هنر تربیت نظام اسلامی بود، او ثابت کرد که در این زمانه هم می توان پاک زندگی کرد، پاک رفت و به اوج رسید.
شهید بی سر می آید
درباب تشییع سراسری مدافع حرم شهید محسن حججی
بسیار حیف است اگر پیکر بی سر این شهید را فقط در تهران و نجف آباد تشییع کنند و یا حتی حداکثر چند شهر محدود بشود محل تشییع این شهید
در جریان توافق بین حزب الله لبنان و تروریست های داعشی که خود را تسلیم کرده و به دیر الزور منتقل خواهند شد، نیروهای مقاومت پیکر شهید مظلوم محسن حججی را نیز تحویل خواهند گرفت.
نقش زینبی رسانه داران
به مناسبت سالروز شهادت شهید باغبانی، شهید مستندساز
این سید مرتضی است که معنای آتش به اختیار را به خوبی درک کرده است. او دوربینش را دست گرفته و وارد میدان جنگ می شود، دوش به دوش رزمندگان و سایه به سایه جنگ.
قبلی۲بعدی