قطب نما 121 | پایان مرد دیوانه
ایران برای شکست مرد دیوانه و جلوگیری از اقدامات بعدی او پایتخت نظامی امریکا در منطقه که دور ترین فاصله، پیچیده ترین و پیشرفته ترین تجهیزات دفاعی را دارد مورد تهاجم قرار می دهد تا پیام صریح مقاومت را اینبار در عین الاسد به امریکا برساند که چه کسی چشم شیر است؟
قطب نما 120| پاسدار وطن
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
دشمنان در کمین نشسته از فضای بوجود آمده سواستفاده کردند تا از طرفی پیروزی بی چون و چرای فرزندان ملت ایران را در ضربت متقابل به آمریکای جنایتکار در پس هیاهوی رسانه ای کم اثر نمایند و از طرف دیگر ضربه ای را بر امنیت ملی ایران اسلامی وارد نمایند.
قطب نما 119 | سخنان راهبردی فرمانده کل سپاه
قطب نما 118 | سرباز ولایت
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
فرماندهی کم‌نظیر سردار سلیمانی در میدان بود که افکار عمومی را با چهره «حاج قاسم» آشنا کرد؛ و این سرباز ولایت را به یکی از محبوب ترین چهره ها در نزد ایرانیان تبدیل نمود و البته او تنها یک چهره محبوب برای ایرانیان نبود بلکه ملت های منطقه به او عشق می ورزیدند
قطب نما 117| سردار دلها
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
شهادت سردار سلیمانی توسط دولت تروریستی آمریکا بار دیگر نشان داد که آمریکا ضعیف ترین قدرت در مقابل مقاومت است و به جای جبران شکستهای خود در میدان جنگ، در فرودگاه و خیابانها اقدام به ترور می کند.
نماهنگ مدافع وطن و حرم/علیرضا بیرانوند
قطب نما 116 | بصیرت دینی و عبور از فتنه ها
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
بصیرت مردم در فتنه های متعدد باعث شده است که اثر گذاری تاکتیک های جنگ روانی در میان ملت کاهش یابد،پیروزی نظام در عرصه های مختلف سیاسی،امنیتی و حتی نظامی مرهون این بصیرت است.
قطب نما 115 | بیداری کامل
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
فتنه 88 یکی از توطئه هاست که با طراحی پیچیده و هزینه های فراوان سعی داشت که مردم را در مقابل نظام قرار دهد فتنه ای که حتی برخی از خواص راه خود را گم کرده و در دام دشمن افتادند و پازل دشمن را به اجرا گذاشتند. اما حماسه مردم در نهم دی 1388 نقشه دشمن را ناکام گذاشت
قطب نما 114 | بر مبنای تکلیف
برخی از دلسوزان که متوجه دقیق ابعاد حوادث اخیر نشده بودند، به رهبر انقلاب پیشنهاد دادند برای تصمیمی که دولت بر اساس اختیارات قانونی گرفته، خود را هزینه نکنند. اما نظر رهبر انقلاب کاملا متفاوت بود
قطب نما 113 | انتخابات مطلوب چه انتخاباتی است؟
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
مهمترين رکن انتخابات مطلوب در نظام اسلامي مشارکت حداکثري است. به واقع انتخاباتي مطلوب در نظام اسلامي است که پرشور بوده و همه مردم در آن شرکت داشته باشند.
فیلم / تحریم صنعت پتروشیمی و جهاد خودکفایی
قطب نما 112 | ستاره تفکر جهادی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
یکی از تمرکز های امریکا در بحث تحریم ها و اعمال فشار، به تحریم بنزین اختصاص یافت . این وضعیت می توانست در داخل کشور تبدیل به یک چالش عمده هم در حمل و نقل و هم در ایجاد نارضایتی داخلی تبدیل شود.
قبلی۳بعدی